RicoCake

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

Chanel Vitalumière Alapozó

Chanel Vitalumière Alapozó
2012. október 1.

Több mint 2 éve ált a fiókomban, használtam kb. tízszer, oda adtam a barátnőmnek akinek száraz a bőre, de utálja! Ez elvileg száraz bőrre van, de még a száraz bőrön is fénylik, annyira olajos, fúj! Ennél még a 100forintos lora alapozók is 100% hogy jobbak! Senki ne vegye meg! Még mielőtt oda adtam utóljára kipróbáltam, MAC blot púderrel (ami más alapozókat akár 10 órára is lemattít) na ezt lemattította kb. 5 perce utána ne tudjátok meg hogy nézett ki :D Nevetséges! Ez egy szar, nincs mit rajta szépíteni!

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó
2012. szeptember 22.

Még mindig imádom, de így egy hónap használat után azt kell hogy mondjam az egyetlen baj vele a színválaszték.. Itthon csak a 103,200,201,202,300 színekben elérhető. Nekem a 202 nude van meg elvileg ez sárgább mint a 200 vagy 300. Az a baj hogy nappali fényben nagyon szép az alapozó a bőrömön és extra tartós, nagyon jól fed stb. stb., de habár minimálisan is de látszik hogy alapozva vagyok mivel nem elég sárga. Másnak nem tünt fel még eddig, de engem picit zavar, lehet beszerzem a 200 light beige-t vagy a 300 sand-et és meglátom azok milyenek lesznek. Ügye más is látott már hibátlan sminkkel lányokat az utcán de picit fura volt az alapozójuk?! (Na nálam ő ilyen) Levonni emiatt nem fogok, mert ennyi pénzért ilyen terméket; ami tartósságban, fedésben, és finishben leveri a MAC studio fix fluid--ját nem lehet találni még egyet... :)

Catrice Stylist Szemöldökceruza

Catrice Stylist Szemöldökceruza
2012. szeptember 18.

Néha úgy érzem szeretem, néha kidobnám a kukába. A blond but brown'd van meg egy kicsit túl barnás már a levendula szőke hajamhoz. Talán egy picit lehetne keményebb így nekem elég nehézkes vékonyabb vonalat húzni vele. Amikor vastagabb volt a szemöldököm és csak átmentem vele rajta, annak tökéletes volt, de mióta kiszedtem a szemöldököm és csak a legfelső részét hagytam meg hogy több hely maradjon drámai sminket készíteni(így is van elég szemöldököm :D ) Szóval azóta nem szeretem használni mert én úgy vettem észre hogy nem olyan tartós a bőrön. Én mostanában inkább szemhéjpúderrel és mixing medium-mal csinálom meg a szemöldököm, így nekem tartósabb és szebb a végeredmény.

Oriflame Very Me Szemhéjárnyaló Duó

Oriflame Very Me Szemhéjárnyaló Duó
2012. szeptember 18.

A nővéremtől kaptam egy barna-bézs duót. Először tökre meglepődtem hogy jé ezek matt színek, és hú elég pigmentáltak is :O Szerintem nagyon jó! Én beszereznék többet is ha lehetne kapni boltban is, így elég mecarás a beszerzése...

Rimmel Sweet Jelly Ajakfény

Rimmel Sweet Jelly Ajakfény
2012. szeptember 18.

Tényleg nagyon édes az íze! Szépen fénylik, elég pigmentált. Jó vétel volt.

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó
2012. szeptember 18.

Nem szeretem... De tényleg, szinte az összes árnyalata pink mint egy piggy malac, én garnier bb-vel kevertem úgy türhető volt szinte egybeolvadt az arcommal de csak azért mert a bb sárgás tónusú. Egyedül a 111-es amit nem is lehet kapni inkább natúr tonúsú, de az meg már elég sötét, nyárra jó lehet annak aki betudja szerezni valahonnan.
Max Factor a mesterek kozmetikuma, ezek szerint a mesterek megfeletkeztek hogy az emberek nagy részének inkább sárga alaptónusa van mint pink. :D Egy szóval nevetséges ez az alapozó és elég elavult.

e.l.f. Studio Stipple Sminkecset

e.l.f. Studio Stipple Sminkecset
2012. szeptember 16.

Én vagyok a nyomi vagy az enyém véletlenül tömötebb mint másoké? :O Külföldi blogokon is sokan írják hogy nem jó alapozásra mert nem elég tömött, de az enyém eléggé tömött! Mondjuk a másik lapos fejű "púder" ecsetetet is kipróbálnám állítólag az sokkal jobb, de hát azt nem árulják a makeup plázában, kár érte mert biztos az is nagyon jó...Szóval én ezzel is nagyon szépen tudok alapozni! Az árát 1200 forintot nagyon megérte. Akarok egy másikat is venni, ha nem lenne mindig elfogyva... :D

Catrice Infinite Matt up to 18h Alapozó

Catrice Infinite Matt up to 18h Alapozó
2012. szeptember 16.

A barátnőmét próbáltam ki, annyira kiváncsi voltam már rá mert itt ódákat zengenek róla :D Először is a barátnőmnek a 030 és 040 is meg van, mindkettőnek natúr (bézs) alaptonúsa van ami szerintem nem igazán jó, mert a legtőbb emberen látszódni fog hogy alapozva van. Egyik árnyalat se passzolt a bőrömhöz pedig színmélységben a 040 szerintem jó lenne ha sárga tónusa lenne. A sötétebb bőrűekre megint nem gondoltak mert a legsötétebb is inkább egy közepes bőrszín. A fedése nagyon könnyű, számomra túl gyenge, pedig amikor kinyomtam azt hittem hú de jó fedése lesz mert elég sűrű. Még ha nincsenek is bőrhibáim nem szeretem a gyenge fedésű alapozókat. Nálam nem száradt teljesen mattra egyébként, ami nagyon fura volt! A tartósságát illetően kb. 6 óra után elmászkált és 1 óra után blot papíroznom kellett. Nekem ez a Chanel Mat lumiere-re emlékeztet (ami nem a szívem csücske) :D - A barátnőm véleménye szerint jó alapozó, neki enyhén száraz bőre van, rajta tényleg jól mutat. Szóval jó alapozó ez csak a megfelelő bőrtípusra. Nekem nagyon nem jött be.

Essence Smokey Eyes Szemhéjpúder Ecset

Essence Smokey Eyes Szemhéjpúder Ecset
2012. szeptember 13.

Szerintem nagyon nem nagy szám, és arra amire kitalálták egyáltalán nem jó. Satírozni egyáltalán nem lehet vele, inkább leszedi a festéket és foltos lesz az eredmény. Aki 5 pontot ad neki soha nem próbált normális blending ecsetet! Szemhéjpúder felhordására viszont megfelelő, de mivel nem arra használható mint amire kitalálták csak 3 pontot adok.

Yves Rocher Couleurs Nature Long Wear Ajakrúzs

Yves Rocher Couleurs Nature Long Wear Ajakrúzs
2012. szeptember 13.

Nekem egy halvány rózsaszínes van, szép nagyon de a másik fajta ugyan ebből a márkából jobba bejön :)