RicoCake

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

Yves Rocher Luminelle Rouge Glossy Rúzs

Yves Rocher Luminelle Rouge Glossy Rúzs
2012. szeptember 13.

Most szedtem elő a nem hazsnált sminktermékeim közül, még fel sem volt bontva, anno félre raktam (mivel nem szerettem a rúzsokat) - Egy barnás-korall szín van meg és nagyon tetszik :) Nincs viszonyítási alapom mert elsőre használok rúzst...

Yves Rocher Pure Calmille Hidratáló Zselé

Yves Rocher Pure Calmille Hidratáló Zselé
2012. szeptember 13.

Szerettem nagyon! Csak egyet használtam el belőle, mert itthon nagyon túl árazott... Mamámtól kaptam régebben mindig Yves Rocher termékeket, kint katalógusból rendelik és fillérekért vannak a dolgok... Itthon jóval drágábban árulják :(

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó
2012. szeptember 7.

Én azt hiszem most jött el az a pillanat hogy kiakadtam! Ez az alapozó BRUTÁLISAN JÓ! Miért írom hogy brutálisan?! Ezt a terméket én most MAC, Dior, Clinique és Estée Lauder (és Chanel bár azok olyan gagyik hogy értelme sincs megemlíteni) alapozókhoz hasonlítom! Nem akartam kisérletezgetni már alapozókkal főleg nem több ezresekkel, egy youtube videóban akadtam rá egy sminmesterre aki esküszik erre az alapozóra, így gondoltam ha ki is dobom egy próbát megér.

Először a legfontosabb a színválaszték: Nagyon világos és nagyon sötét bőrüek nem fogják megtalálni a számukra megfelelőt, csak 5 árnyalatban láttam itthon. Én a 202 Nude árnyalatot vettem meg ami a mostani NC30-as bőrszínemhez jól igazodik, a nullára és kettőre végződőek mind sárga vagy bézs(semleges) alaptónusok, ami 1-re végződik nekem kicsit pinkesnek tünt, de ezek a színek nem olyan intenzíven sárgák vagy pink-ek mint a MAC NC/NW színei, egy szóval a színválaszték szegényes de ha szerencsés vagy, megtalálod a megfelelőt.
Állag: Elég folyós, de találkoztam már folyékonyabbal is, viszonylag hamar szárad, nekem az illata se parfümre emlékeztet, hanem tipikus alapozó illat :D Nagyon száraz és nagyon zsíros bőrön kívül bárkinek jó lehet.
Fedés: Erős, ez kérem szépen minden bizonnyal erős fedésű alapozó (én tudom milyen egy erős fedésű, és ez az!) - Fotókon eszméletlenül jól néz ki (mert nincs benne spf , ez valakinek gond lehet)
Végül a legfontosabb, a tartóssága; ÉS IGEN SZERINTEM KIBÍRNÁ A 25 ÓRÁT! :O Hogy leteszteljem kb. 18-19 órát volt rajtam az egyik nap, ugyan úgy nézett ki késő este mint amikor felkentem reggel az orrom picit csillogott de az alapozó nem tünt el, majd lefekvéskor direkt nem mostam le a sminkem és reggel igen csak meglepődtem hogy bőven van mit lemosni. Én tényleg jó szívvel ajánlom mindenkinek, pedig nagyon sok pénzt költöttem már alapozókra! Már csak egyet nem értek, ha ez az 1500 forintos alapozó kibír ilyen brutálisan sok időt, akkor egy 10ezres Dior miért nem bírja ki a 16 órát amit ígér? Érdekes, ugye?

Maybelline Expression Kajal Szemceruza

Maybelline Expression Kajal Szemceruza
2012. augusztus 31.

Nagyon rossz... De tényleg, azt be kell ismernem hogy nagyon intenzív fekete de nagyjából ennyi.. Annyira kemény hogy csiklandozza a szemem szószerint :D Eddg ilyet más terméknél észre se vettem, a viízvonalamat nagyon masaztosan fogja be, de a szemhéjamat is, tartósnak egyáltalán nem tartós, nem tudom kinek lehet jó ez a ceruza.

Diorskin Airflash Alapozó

Diorskin Airflash Alapozó
2012. augusztus 23.

Végül nagy nehézségek árán sikerül megszereznem az itthoni ár feléért akció nélkül(!), hála az egyik jó barátnőmnek :) Nagyon fura ez a spray-s dolog, nálam működik hogy z alakban befújom az arcom és szinte kész is, csak az ujjamal egy-két helyen eloszlatom ahol szükséges. Maga az alapozó közepes fedésű de ha közelebbről fújod akkor erősebb lesz a fedése, de nem teljes fedés. Tartóssága 8 óra, a forever tovább fent marad, viszont ez se zsírosítja a bőröd, szóval egy nagyon jó termék!
Egy kicsi off: Még mindig nem tudom túl tenni magam; hogy miért kell dupla árat fizetni a Dior kozmetikai termékekekért? Talán úgy gondolják hogy ez presztizs kérdés és a "gazdagoknak" mindegy mennyibe kerülnek a termékek hiszen megvásárolják!? Szerintem nem így működik a világ, úgyhogy csak reménykedek valaki olvassa ezt aki illetékes, és eljut az agyáig... Újra szeretném venni ezt az alapozót a forever-el együtt,de nem mindig tudom beszerezni más által!

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2012. augusztus 18.

Pontosan a 10. alkalom hogy újra vettem! És azt hiszem nekem már csak ő marad meg, belefáradtam keresgélni a tökéletes színt, fedést, tartósságot és higgyetek nekem ennél olcsóbban NINCS normális alapozó! Mindent tud amit kell, szerintem nem drága, ahhoz képest hogy egy gagyi l'oreal már 6ezer, jobb alapozó nála talán az el double wear de itthon nagyon szegényes a színválasztéka szóval azt hanyagolom :( Ennél drágábbat meg nem éri meg venni (szerintem) -Annyival még kiegeszíteném hogy nem tudom miért írjàk többen is hogy közepes a fedése, ennek ugyanis teljes fedése van ha normális adagot használunk belőle! Az én lézeres szőrtelenítésnek és mindennapi borotválkozásnak kitett arcbőröm néha-néha eléggé kipirosodik, ez majdnem mindent elfed! Maxnagyon csúnya patikat sebeket nem fed le 100%osan de ez alapozó nem korrektor :D

Rimmel Soft Kohl Kajal Szemceruza

Rimmel Soft Kohl Kajal Szemceruza
2012. augusztus 12.

Teljesen rendben vannak a fekete és a fehér van meg, én szeretem őket de szerintem beruházok egy kicsit drágábbra, ha elfogynak :)

Rimmel Recover Bőrmegújító Alapozó

Rimmel Recover Bőrmegújító Alapozó
2012. augusztus 12.

Nagyon-nagyon régen vettem! De sose felejtem el életem legroszabb alapozóját! Emlékszem ahogy kinyomtam az ecsetre már akkor láttam hogy ebbe hatalmas csillámok vannak, nagyobbak mint bármelyik szemhéjpúderben, büdös volt, habár felkentem az arcomra egyből le is mostam. Nálam ez az egyetlen termék ami kukában landolt, még ajándékba se szántam volna senkinek!

Rimmel Glam' Eyes Professional Szemhéjtus

Rimmel Glam' Eyes Professional Szemhéjtus
2012. augusztus 12.

Szerintem nagyon jó, ritkán használok szemhéjtust de amikor igen ezért nyúlok :)

Coastal Scents 88 Original Makeup Paletta

Coastal Scents 88 Original Makeup Paletta
2012. augusztus 12.

Telejsen rendben van, nem tudok róla mást elmondani, mint mások. Az ára meg kiakasztóan olcsó :D 10 dollárért vettem az ebay-en, igaz nincs rajta hogy coastal scents de higgyétek el ez ugyan az a paletta, a CS is kínaiaktól rendeli csak rányomtattja a "márkajelzést"!