RicoCake

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

L'Oreal Infallible Alapozó

L'Oreal Infallible Alapozó
2012. augusztus 12.

FÚÚÚ de ideges vagyok, 5 napja ezt használtam folyamatosan mert elfogyott a normális alapozóm! Ma reggel olyan pattanások jöttek ki rajtam hogy az elképesztő. A pórusaimat úgy eltömítette méreg anyagokkal, hogy az eddigi szép bőrőm ocsmányúl néz ki! Biztos hogy ő tehet róla mert 5 éve nem voltam ilyen pattanásos és a pórusaimat is eltőmítette. Régebben azért hittem hogy jó mert csak boltba használtam, hiszen nem akartam a 8ezres alapozómat azért felkenni hogy 1 óra után lemossam. Meg nem tudom miért de észrevettem hogy oxidál! A sárgás színből ami nekem jó, lesz egy pinkes sz*r ami nyilvánvalóan elüt a bőrszínemtől, vagy lehet megromlott?! Gondolom ez azért van mert fel volt bontva és nem használtam húzamosabb ideig, de még le se járt a 24 hónap, de elötte sose oxidált olyan maradt a szín mint az üvegben, ez rejtély marad.... Nem ajánlom senkinek, én még egy alapozótól se pattogtam ki, pedig régebben magamra kenten a nem épen jó mínőségű rimmel-t és társait! Nagyon mérges vagyok :@

Diorskin Airflash Alapozó

Diorskin Airflash Alapozó
2012. augusztus 2.

Megakartam ma venni ezt az alapozót, a müllerben kerestem de csak 3 szín volt, egyértelmű hogy az nem volt ami nekem kéne! És az ára! HÁT ÉN ELDOBOM AZ AGYAM 20EZER FORINT!!! Azt hittem szívínfartust kapok! Ezt az alapozót a barátnőm 30 fontért vette nem rég angliában, és megnéztem német országban is csak 42 euro! Kiváncsi vagyok ki forgalmazza itthon a Dior parfümériákat, mert jó vastag bőr van a pofájukon, csak 30 euróval drágább mint bárhol máshol a világon! Nagyon szeretném ezt az alapozót de most egy jó ideig nem fogok tudni eljutni bécsbe hogy beszerezzem :(

Douglas Folyékony Alapozó Ecset

Douglas Folyékony Alapozó Ecset
2012. augusztus 2.

Szerintem nem olyan jó.. Egyáltalán nem tömött nagyon kis vézna, és a szálak sem a legjobbak essence minőség kb.

MAC Face and Body Foundation

MAC Face and Body Foundation
2012. augusztus 1.

Szerintem a fedése sheer és light medium között van, úgy vettem észre hogy ha többet rakok akkor eléri a light medium fedést és mivel vízbázísú pár perc alatt szépen egybeolvad a börömmel, bár én inkább csak a studio fix fluid-dal használom, nem szeretek alapozókat kevergetni, de próbáljátok ki egyszer! 120 ml ami nagyon sok! Nekem a c4 van meg és most nc37 vagyok a c3 nagyon világos lett volna szóval ha valamelyik színmélység 5 vag annál magasabb árnyalatánál vagy akkor nyugodtan vedd meg a "sötétebbet", tervezem hogy megveszem a c3-at is és így kitudom keverni egész évben a megfelelő színt!

MAC Dazzleglass Szájfény

MAC Dazzleglass Szájfény
2012. augusztus 1.

Tegnap vettem azóta nem bírom ki hogy ne kenjem be még itthonra is annyira tökéletes a színe pont ilyet kerestem! A my favorite pink-et választottam igazi barbie pink szín! Tartós, a cisllámok is nagyon picik benne és olyan szép hogy leírni nem lehet!

MAC Crème Matifiante Mattító Gél

MAC Crème Matifiante Mattító Gél
2012. augusztus 1.

Mostanában csak ezt használom az alapozó alá és imádom! Nem mattít brutálisan de az alapozó élettartamát megtudom hosszabítani így a kedvenc alapozómat (studio fix fluid) egésznap tudom hordani még akkor is ha reggel 9kor kelek és hajnal 3kor érek haza! Persze fixáló púder is kell azért én a blot púdert szoktam használni! Nekem csak az orrom szokott fényes lenni de napi 1-2 blot papírral megvan oldva :) Szóval imádom és amíg kapható mindig venni fogom, igaz csak 25 ml és 5ezer valamennyi (nem emlékszem pontosan) de szerintem 2 hónapra elegendő mert kevés kell belőle!

Dior 5-színű Szemhéjpúder Paletta

Dior 5-színű Szemhéjpúder Paletta
2012. augusztus 1.

A 034 gris-gris van meg nekem, eleinte utáltam nem sikerült megbarátkoznunk aztán tegnap elővettem és most az urban decay szemhéjalappal nagyon jól működik! A csomagolása meseszép és tényleg tartós, azért csak 4 pont mert a MAC még mindig sokkal jobb szemhéjfestékek terén és olcsóbb is.

Lora Szemhéjfesték 8 Részes

Lora Szemhéjfesték 8 Részes
2012. augusztus 1.

Nem annyira jó mint elsőre tűnik! A pigmentáltsága teljesen rendben van, de; mármár teljesen vízes hatása van felkenve, isszonyúan porzik és nem lehet satírozni(tehát füstös szemek elkészítéséhez nem jó választás)

Chanel Mat Lumiere Alapozó

Chanel Mat Lumiere Alapozó
2012. július 31.

Voltam olyan hülye hogy miútán 2éve befürödtem a vitalumier-rel, megvettem ezt mert levolt árázva, de így is 7ezer valamennyi volt..Egyáltalán nem mattító hatású, még a finise sem matt, a tartóssága kb. 3óra a normál bőrömön! Ezek útán fedőképesség és a színe sem nagyon tud érdekelni.. Pont emellé a vásárlás mellé kaptam egy tesztert A vitalumier Aqua-ból és az is egy nagy... Szóval soha többé Chanel! A diorhoz képest sehol sincsenek a Chanel termékek!!!!

Chanel Vitalumiere Aqua Alapozó

Chanel Vitalumiere Aqua Alapozó
2012. július 29.

Egy vásárlás mellé kaptam egy tesztert.. Hát khm..aki azt mondja hogy ennek tökéletes fedése van az életében nem próbált még közepes fedésű alapozót se, ráadásul 2óra bórzasztóan kifényesíti a bőrt és undorítóan összeáll!Mindig drága alapozót veszek, de szerintem az összes Chanel egy rakás... Tartósságuk 0 és az összes alapozójuk fénylik még a mattító alapozójuknak is szatén fénye van.