RicoCake

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2012. június 29.

Egyetlen nagy bajom van ezzel a púderrel mint a többi max factor arcra való termékével; A színskála. A legsötétebb deep beige is a mac színskáláján kb. az nc 35-nek felel meg. Egyébként kicsit olyan mint a studio fix púder, alapozó felé nagy erős fedés kombináció lesz, önmagában pedig egy enyhe fedése van. Megértem hogy akkoriban miért lehetett olyan nagy szám! Én nem szeretem a "színezett" púdereket, de aki talál megfelelő színt az egynek nem rossz!

Star Nature EDT Fahéj Illatú Parfüm

Star Nature EDT Fahéj Illatú Parfüm
2012. június 18.

Imádom a fahéjt, és amikor megláttam ezt egyből megvettem. Nagyon olcsó 700ft. Igazi fahéj illata van, bár annyira szerintem nem koncentrált, de egy ilyen olcsó parfümből nem sajnálok fújni, még itthon is befújom magam annyira tetszik! Biztos hogy újra veszem és még egy jó pár illatot is beszerzek ebből a kollekcióból.

Essentials Hidratáló Bőrvédő Krém

Essentials Hidratáló Bőrvédő Krém
2012. június 16.

Most használtam el egyet és tuti hogy újra veszem. A normál néha-néha enyhén zsíros bőrömet jól hidratálja és nem leszek tőle fényesebb! Smink alapnak is jó nekem eddig mindegyik alapozómmal jól működött.

L'Oreal Mat Morphose Alapozó

L'Oreal Mat Morphose Alapozó
2012. június 16.

Elhasználtam belőle egyet de már nagyon rég nem emlékszem teljesen, de szerintem nagyon enyhe közepes a fedése. Tartóssága 4-5 óra. Viszont ezzel is egy baj van a színválaszték; közepes tónusú bőrhöz nem igazán van választék, sötétebből is csak egy van, szegényes a választék. Ráadásul 20ml 1 hónap alatt simán elfogy (már aki rendeltetés szerűen használja és nem korrektorként :D )

L'Oreal Accord Parfait Arcpúder

L'Oreal Accord Parfait Arcpúder
2012. június 16.

Mint az alapozó ez is tele van csillámokkal - Volt már több fényvisszaverős alapozóm is de azokban kisebbek és kevesebbek a csillámok.

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)
2012. június 16.

Régebben használtam kb. 1 hétig akkor még az "accord parfait (true match franciául)" volt és ez ugyan az mint az előző semmit sem változtattak rajta, csak most angolul van rajta a felírat. Emlékszem hogy direkt kinyomtam egy papírra és elkentem, tele van aranyszínű csillámokkal, emiatt úgy beleül a pórusokba és a mimikai ráncokba hogy rémesen fogsz kinézni. Amúgy ha nem lennének benne a csillámok jó lenne.

OPI Körömlakk

OPI Körömlakk
2012. május 28.

Ajándékba kaptam a tickle my france.y nude-lilás árnyalatot, nem szeretem a nude színeket de ez tényleg szép :) Bevallom ez az első drágább lakkom, sose vettem lakkot ezer forintnál drágábban. Tényleg jobb mint a 100ft-os boltban és az olcsóbb drogériás lakkok, gyorsan szárad, nem csíkozódik. Lehet beszerzek még pár darabot.

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál

Max Factor False Lash Effect Szempillaspirál
2012. május 28.

Nekem ez a kedvenc spirálom. Nagyon könnyű vele dolgozni és gyönyörű pillákat csinál.

Essence Colour & Shine Szemhéjpúder

Essence Colour & Shine Szemhéjpúder
2012. május 28.

Szép és pigmentált csillogó szín csak ne lenne ennyire porzós.

Essence Stay All Day Hosszantartó Szemhéjfesték

Essence Stay All Day Hosszantartó Szemhéjfesték
2012. május 28.

A szürke van meg, ritkán használom pedig egész jó, bár eldolgozni tényleg kicsit nehézkes én ecsettel szoktam.