RicoCake

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

Essence Quick Dry Fedőlakk

Essence Quick Dry Fedőlakk
2012. május 28.

Szerintem jó, viszonylag hamar szárad de a lakk nem marad tovább fent.

Essence Smokey Eyes Set (régi)

Essence Smokey Eyes Set (régi)
2012. május 28.

Pénzkidobás. A fekete van meg de nagyon gagyi a festék sem jó a tus meg használhatatlan

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2012. május 28.

Jó spirál, extra nagy pillákat csinál - csak elég sokszor csomósodik és összeragadnak a pillák. Érdemes kipróbálni én meghajlítottam a keféjét és így sokkal jobb nem ragadnak annyira össze a pillák.

DiorSkin Forever Extreme Wear Flawless Makeup SPF25

DiorSkin Forever Extreme Wear Flawless Makeup SPF25
2012. május 26.

Szépen fed és tartós.
Télen elég volt a sand 031--es árnyalat, viszont így most nyár elején barnultam annyit hogy világos lett ez az árnyalat így megvettem a honey beige 040-et. Viszont ez már nem olyan sárgás árnyalatú hanem semleges(bézs) így icipicit de látszik hogy alapozó van rajtam, ha kevesebbet teszek fel meg nem ugyan az a hatás :( Csak a világosabb színeknél van semleges/sárgás/pinkes/barackos színekben szóval ez kicsit kicseszés. Nem is értem hogy miért csak a halványabb színeknél van választási lehetőség, pedig sikerült elérni amit még a MAC-nek sem hogy 4féle árnyalat közül elvileg bárki talál megfelelőt. A 31-es egy sárgás alapú NC30-35-nek megfelelő szín most NC40-42 vagyok és ehhez már világos. A 040-es pedig inkább bézs/narancs árnyalatú Ez inkább olyan NW40 talán NC43(?). Jaj és amit legutóbb vettem ez már az új szortimentből van (flawless perfection fusion wear makeup) és ez egyáltalán nem olyan mint a régi. A régi nagyon jó volt; teljes fedés, egész nap bírja (ha leizzadsz a hőségben csak zsepivel átitatod az alapozó nem jön le), vízálló és még ha sebes volt a bőröm valami miatt azt is elfedte, szóval teljes a fedése pedig elég folyékony.
Így maradok a MAC studio fix fluid-nál pedig nagyon szerettem ezt!

NYC Mono Szemhéjpúder

NYC Mono Szemhéjpúder
2012. május 17.

Teljesen rendben van, viszonylag jól pigmentált, alappal bírja egy darabig és szép színekben kapható habár nem valami nagy a színválaszték...

NYC Smooth Skin Arcpúder

NYC Smooth Skin Arcpúder
2012. május 17.

A csomagolást leszámítva teljesen jó. Mattít és fixál semmilyen fedése nincs (vagy akinek van az nagyon rosszul használja...) A natural beige árnyalatot vettem meg ami simán illeszkedik a MAC színskálájához hasonlítva az nc/nw25-40 színekhez, de alapozóra felkenve semmi színe sincs, még sincs az a hamus hatása mint a fehér vagy transparens árnyalatoknak (bár azokból is van jó). Puffnival óvatosan vigyétek fel, púderecsettel jobban ajánlott de azzal is csak óvatosan! A hozzávaló szivacs kuka de legalább van benne :D
Alternatíva a MAC blot púderére bár azért olyan jó nincs :) - Imádok olyan termékeket találni amik helyettesíthetik a jóval drágább társaikat, csak sajnos kevés ilyen van, de ez olyan!

Vichy Normateint Alapozó

Vichy Normateint Alapozó
2012. május 16.

Közepes fedés de az enyhébb oldalon. Matt végeredmény elég tartós is. Folyós állagú de az alkohol(?) miatt nagyon gyorsan szárad. Vele is csak egy problémám volt, a színválaszték. Összesen 5 színben lehet kapni, a 45-ös bézs alapú az 55-ös sárga alapú szín de már azt nem lehet kapni és nagyon sötét is. Szerintem minden márkának 2féle színskálát kéne forgalmaznia mert így nagyon nehéz megtalálni a megfelelőt, nem mellesleg ezért van ennyi maszkfejű lány az utcán!

L'Oreal Infallible Alapozó

L'Oreal Infallible Alapozó
2012. május 16.

Megvettem a 260-as árnyalatot ami nagyon jól illeszkedik a bőrömhöz egy sárgás szín. Még mindig nem tartja 5 óránál tovább szépen magát, de nekem már ez is jó, ha nem megyek el egész napra ez bőven elég! Nekem ez csak egy váltó alapozónak kellet, és annak nagyon tudom ajánlani :)
Anyukámnak megvettem a 300-as árnyalatot is és nem sok a különbség ez és a 260-as között ez egy kicsit vibrálóbb. Amit észrevettem színválasztás terén (ami legfontosabb egy alapozónál) hogy a sötétebb színek mind sárga alapúak ami nekem jó de másnak nem biztos. a 260-as olyan NC37-40 a 300-as szerintem meg a 42-es megfelelője, de picit sárgásabb alapúak mint a MAC NC színei. De nagyon világosba is láttam ami majdnem fehér, világosabb mint az NW15. Remélem tudtam segíteni ha valaki ezt szeretné megvenni. :)

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2012. május 11.

Ez az egyetlen alapozó amiben még semmilyen szinten nem csalódtam! Szép bőr egész napon át, könnyű használat és hatalmas színválaszték. Olajmentes így bármilyen bőrtípusra használható. A fedése majdnem teljes, olyan erős közepes, bár nincsenek nagy bőrhibáim de imádom ezt a fedést. A 8 órát amit ígér azt betartja (önmagában), nekem ő bírta a legtovább átfényesedés nélkül, simán használható púder nélkül is de púderrel akár 10 órát is kibír. Ha hosszú napom van, néha délután lemosom és felteszem frissen. Nekem úgy 2-2,5 hónapig bírja ami teljesen rendben van. - Szerintem ez az a termék ami örökké ott lesz a sminkkészletemben!

Maybelline The Falsies Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Volum' Express Szempillaspirál
2012. május 9.

Nagyon kis gyenge - Igaz ajándékba kaptam de nem venném újra. Ráadásul pár óra után szépen elkenődik a szemem alá.