RicoCake

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 19.
Bőrprobléma: -

Maybelline Watershine Elixír Folyékony Ajakrúzs

Maybelline Watershine Elixír Folyékony Ajakrúzs
2012. május 9.

Nekem a 134-es árnyalat van meg és imádom! Ez az eddigi legjobb szájfényem, igaz hogy nem szuper tartós de azért 2 óra nekem már elég. És a színe valami csodás! Az állaga és ahogy csillog a számon tényleg mintha víz csillogna rajta!

Maybelline Eyestudio Quad Szemhéjpúder

Maybelline Eyestudio Quad Szemhéjpúder
2012. május 9.

Én szeretem, szépek a színek, kicsi csillámok vannak benne de abszolút nem feltűnő. Az egyetlen problémám csak hogy kétszer kell felkennem hogy a kívánt hatást elérjem. Nem túl pigmentált és az eredeti árát nem éri meg!

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény
2012. május 9.

Nekem van kétféle is és teljesen meg vagyok velük elégedve. Bár nem olyan tartósak de a színűk megmarad a fény eltűnése után is :) Viszont az applikátor nagyon sz*r... Én szájfény/rúzs ecsettel kenem fel és úgy sokkal jobb mint pepecselni azzal a gagyi applikátorral.

Astor HD Mattitude Alapozó

Astor HD Mattitude Alapozó
2012. május 8.

Nem igazán kedvelem (pedig több barátom is esküszik rá.) Eleve a színével van baj, amikor kijött akkor vettem meg a két legsötétebbet, mert nem tudtam a boltban dönteni; natural és deep beige árnyalatokat. Kinyomva sárgás tónusú színek de felkenve inkább pinkesebbre oxidálódnak főleg a deep beige. Úgy félóráig nagyon szép a finise, de utána valami rémes, egyszerűen eltűnik az arcomról - Pár óra múlva foltos leszek. Felkenéskor még elnézném hogy csípi a bőröm (pedig nem érzékeny), de nem nyújt ennek ellenére semmit.

MAC Szemhéjpúder

MAC Szemhéjpúder
2012. március 21.

Sokáig nem találtam igazán intenzív fekete szemhéjpúdert - A carbon és a black tied árnyalatban van meg és mindkettő csodás! Nagyon tartósak nekem alap nélkül is kibírtak egy hosszú napot. Az első szemhéjpúdereim amik ebben az árban vannak de megéri és soha többé mást! Összehasonlíthatatlan a maybelline, rimmel, max factor és társaival..

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2012. március 21.

Már majdnem egy hónapja használom - Én egy szaténfényű enyhe fedésű alapozónak nevezném ami elég olajos, a véleményem szerint egytől egyig olyan mint a Chanel Vitalumiére alapozója csak az illata más - Érzem hogy hidratál. Jó érzés a bőrön, viszont nagyon fénylik..Púder nélkül vállalhatatlan! Nekem olyan érzésem van ezzel kapcsolatban mintha egy hidratáló garnier krémhez hozzákevernék egy kis alapozót, pedig sokkal többet ígér. - Most egy hete vettem két Essence színezett hidratálót az egyik normál bőrre való és olaj mentes, a másik pedig problémás bőrre való és mattít. És az ára is jóval barátibb 650 forint.. Nekem sokkal jobban bevált a két Essence mint ez és nincs az az olajos érzet az arcomon.

Manhattan Pure Mat Loose Púder

Manhattan Pure Mat Loose Púder
2012. március 13.

Gondolkozom hogy beszerezzek e egy ilyet - Valakinek valami tapasztalata kreol vagy sötétebb bőre milyen???? Nem szeretnék pénzt kiadni hogyha fehérít...

L'Oreal Glam Shine

L'Oreal Glam Shine
2012. március 7.

Nagyon szép színekben vannak, szinte mindennap ilyet használok.

L'Oreal Glam Shine 6 Hours Szájfény

L'Oreal Glam Shine 6 Hours Szájfény
2012. március 7.

Szép csillámos és tartós.

L'Oreal Double Extension Growth Szempillaspirál

L'Oreal Double Extension Growth Szempillaspirál
2012. március 7.

Szép pillákat csinál - de valamiért annyi festéket vesz fel hogy állandóan vissza kell tuszkolni... és így már egy csomó festék kárba ment :(