Riky1018

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. augusztus 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Hask Argan Oil Repairing Shine Oil Vial

Hask Argan Oil Repairing Shine Oil Vial
2020. október 17.

A DM-be vásároltam 999.- Ft áron. De nagyon megérte. Az illata kellemes mandarin. A hajon könnyen és szépen oszlik. Gyönyörű,fényes és lágy esésű tőle a hajam. Egyszerűen imádom! Nekem kB. 3-4 alkalomra elég. Hiányolom a nagyobb kiszerelését...

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2020. október 17.

Párom nagy kedvence. Bár nekem túl zsíros érzetet kelt, ettől függetlenül kiválóan ápolja az ajkakat. Az egyetlen olyan ajakápoló ami használata megszünteti a kicserepesedést. Nagyon hamar olvad a hőre (zsebben,táskában) én időközönként hűtőbe rakom .

invisibobble Traceless Hair Ring Hajgumi

invisibobble Traceless Hair Ring Hajgumi
2020. október 9.

Rengeteget hallottam róla,agyon magasztalták. Én ajándékba kaptam. De egy igen haszontalan termék számomra. Egyáltalán nem tartja a hajam, lóg a copfom. Ha azt szeretném,hogy tartson nagyon meg kell húznom és a gumi kinyúlik. Szerintem nem is esztétikus vele egy copf. Nekem azóta is a fiókban pihen vésztartalékként...

BaByliss Curl Secret Automatikus Hajgöndörítő

BaByliss Curl Secret Automatikus Hajgöndörítő
2020. október 9.

Nagyon jó terméknek tűnt. Mindig is szerettem volna gyorsan göndör tincseket egyszerűen. De egy alkalommal sem bírta begöndöríteni vele a hajam. Nagyon kis tincseket képes bevenni a gép és az én hosszú hajammal igen időigényes művelet lett volna. De már az első pár tincset is igen nehezen "szippantotta be" és nehezen is szedtem ki belőle, pár szálat be is tépett. Én egy kedvezmény kapcsán szereztem be de így sem érte meg az árát. Elajándékoztam.

Dove Nourishing Care & Oil Krémtusfürdő Argánolajjal

Dove Nourishing Care & Oil Krémtusfürdő Argánolajjal
2020. október 8.

Az állaga sűrűbb mint a megszokott,kicsit testápolóra emlékeztető (Megnéztem tusfürdő :D ). Az illata erős és zavaró számomra. Fürdés után ragacsos érzetet kelt a bőrömön.Nem hiszem,hogy tovább használom.

Ebelin Arcmasszírozó Roller Szerpentinit Kőzettel

Ebelin Arcmasszírozó Roller Szerpentinit Kőzettel
2020. szeptember 23.

Mióta láttam egy hasonló jáde köves rollert szerettem volna beszerezni és kipróbálni,de olykor horribilis árakon bukkantam rá. Itt az oldalon találtam rá erre a rollerre (pedig minden hónapban legalább egyszer a dm-be vásárolok) . Az itteni vélemények alapján be is szereztem. Nem mellesleg az ára is igen kedvező.
Kellemes és nyugtató érzést kelt és megindítja a bőröm vérkeringését,frissebb és üdébb.

The Body Shop Piñita Colada Body Sorbet

The Body Shop Piñita Colada Body Sorbet
2020. szeptember 23.

Pár évvel ezelőtt vettem belőle több kiszerelésben is. Imádtam az illatát igazán nyárias illat. A bőrömön utána is éreztem a kellemes illatát. Szívesen használnám ha még forgalomban lenne.

The Body Shop Mini Hajkefe

The Body Shop Mini Hajkefe
2020. szeptember 23.

Nagyon szeretem. Praktikus a mérete,így elfér a táskámban. A mérete ellenére a hosszú hajat is könnyű vele fésülni.

LVLY Arcradír Manukaméz-Kivonattal

LVLY Arcradír Manukaméz-Kivonattal
2020. szeptember 22.

Idáig kétszer használtam a terméket és elgondolkodtam fogom-e továbbra is használni,legalább addig amíg elfogy. Az állaga finom szemcsés és ragacsos. Eldolgozva a bőrön is érezhetők a szemcsék. Használat után nehéznek érzem az eltávolítását,egyfajta ragacsos érzetet hagy a bőrön ami számomra irritáló érzés. Ha sikerül eltávolítani akkor törölközés után száraz bőrön megszűnik ez a ragacsos hatás. Használat után a bőrömön semmi egyéb változást nem érzek.

Lacalut Aktív Szájvíz

Lacalut Aktív Szájvíz
2020. szeptember 17.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Sokszor vérzett az ínyem fogmosás után ezért kerestem egy ilyen problémára megfelelő szájvizet. Nem olcsó,de megérte! Nem csak a vérzés szűnt meg hanem a kezdődő fogkő lerakódásaim is. Az első flakon után is újravásároltam.