Rild

Regisztráció dátuma: 2013. november 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. november 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Lolita Lempicka L' Eau Jolie EDT

Lolita Lempicka L' Eau Jolie EDT
2014. szeptember 26.

Szintén kicsit csalódás de legalább nem volt drága. 1+1 akcióban vettem. Így megérte. Gyümölcsösséget nem érzek rajta egyáltalán. Virágos, tavaszias, lágy illat. Mivel EDT így nyilván nem olyan tartós mint a többi L.L. parfüm.Nem lett kedvenc de azért nem rossz. Egyiket elhasználom másikat meg eladom. Az üvege nagyon szép, azért már megérte :D

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2014. július 3.

Müllerbe megvettem én is, mert nehezen fésülhető festett hajam van. És nagyon régóta szenvedtem a sztatikus feltöltődéssel. Ez a fésű csoda. Nagyon selymes lesz a hajam tőle és a feltöltődés is elmúlt. Mindenképpen megérte, nem bántam meg, hogy megvettem bármennyire is borsos volt az ára. Ja és nem lapul a fejemhez a hajam mint eddig, hanem laza természetes esése lett. Igaz én használom a Garnier haj olajat is nedves hajra. (hővédőset). Azzal együtt csodát tesz a rossz minőségű hajjal.

Saforelle Kímélő Intim Mosakodó Gél

Saforelle Kímélő Intim Mosakodó Gél
2014. július 2.

Ez tényleg csodaszer. Elkövettem hétvégén egy hibát. Babapopsi törlőt használtam intim területre, mondván az biztos kíméletes. Hát olyan allergia jött ki rajtam az intim területen, azt hittem megőrülök :( Gyorsan elrohantam az első drogériába és még akciós is volt. 2 nap alatt elmulasztott minden tünetet. És az illata is tetszik, nem olyan parfümös nyálkás izé mint a többi drogériás mosakodó. Bizalom gerjesztő. Eddig Jessa-t használtam de amennyivel ez drágább annyival jobb is. Ha nem többel. Ezentúl úgy néz ki ezt fogom venni.

Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray

Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray
2014. július 2.

Nagyon nagyon tetszik az illat, de rajtam egyáltalán nem tartós :( fújkálom magam vele össze vissza és senki nem érzi, és én sem. A pumpás deók tartósabbak rajtam mint ez. Pedig annyira tetszik az illata. Zöld tea illat őrült vagyok :)

Na jó megkapja az 5 csillagot és biztosan újraveszem. Eleinte nem éreztem magamon de most már érzem a ruháimon és magamon is. Frissít és egyszerre nyugtat. Maga a Harmónia.

Katy Perry Purr

Katy Perry Purr
2014. július 2.

Szerencsém volt! Nagyon rég kinéztem ezt a parfümöt magamnak, leginkább az üvege miatt. Rossmannba, reggel nyitáskor bementem és utolsó darab akcióban volt. Így 3999-ért jutottam hozzá. :) Kellemes gyümölcsös édes illat. Nem az a nagy szerelem de azért jó :) Nagyon örülök, hogy sikerült beszereznem. Az üvege 5* az illat 4* tartósság 4* edt szóval nem várom, hogy 24/24 érezzem. De azért pár órát maradhatna. A másik cicára is vadászok, de azt még boltban nem láttam sajnos.

Trussardi Inside for Woman EDP

Trussardi Inside for Woman EDP
2014. május 20.

Sajnos állítólag megszűnt ez a parfüm. Neten még itt-ott lehet rendelni horror összegért :( Anyukám kedvence volt évek óta. Talán amióta megjelent. Most rásóztak helyette egy Burberry.t de az a nyomába sem ér. Aki lát még valahol ilyet Budapesten az szóljon nekem :)

Isana Körömlakklemosó

Isana Körömlakklemosó
2014. május 20.

Ezentúl csak ezt. Mandula olajost vettem meg és húúúúú. Annyira jó illatú utána a kezem! És a dolgát is jól végzi.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2014. május 20.

Itteni vélemények alapján kíváncsi lettem, tényleg olyan jó-e, mint ahogy írtátok. És tényleg! Nagyon jó szempillaspirál. Nekem pl. a Maybellineknél sokkal jobban bejön. Nem irritál, szép fekete, megemeli a pillákat. Mindent tud. Mindenképp újraveszem ha elfogy és nagyon remélem nem fog megszűnni még sokáig. Azt nagyon nem szeretem mikor megtalálom álmaim termékét és megszüntetik. Anyu járt így a Trussardi Inside parfümmel :(

Remington Smooth & Silky 5-in-1 Cordless Epilator EP7030

Remington Smooth & Silky 5-in-1 Cordless Epilator EP7030
2014. április 10.

1 éve vettem meg, mert a régebbi epilátorom csak felidegesített mindig olyan lassan dolgozott. És sokszor csak eltépte a szőrt nem kitépte. 40 csipesz miatt vettem meg ezt, mert már untam, hogy a lábszár epilálás 2 óráig tartott. Aki igazi, jó minőségű epilátort akar, annak csak ajánlani tudom. És a hozzá tartozó peeling kesztyű is nagyon hatékony. Viszont a fent említett elegáns táska egy fehér szütyő. Semmi extra. És a 4 hétig tartó szőrtelen állapottal sem értek egyet. Tudom genetika függő. De én alapból gyenge szőrű vagyok még is hetente kell epilálni.

Yves Rocher Regeneráló Sampon

Yves Rocher Regeneráló Sampon
2014. április 9.

Nekem ez csodaszer. A hajam állandóan feltöltődött, hiába lakkoztam, haboztam vagy kentem rá krémeket. Szállt minden felé formázhatatlanul. Pedig sose használok hajszárítót. Hagyom magától száradni a hajam. Vettem antisztatikus fésűket, öblítőt mégsem lett jobb semmi. Gyanakodni kezdtem, hogy esetleg a samponok, balzsamok szilikon tartalma miatt. Mert már tényleg nem tudtam mit kitalálni mitől lehet. Ez a sampon és a hozzá való balzsam első használat után minimálisra csökkentette ezt a problémát. Bár még mindig túl selymes a hajam sajnos. Szálló, selymes, vékonyszálú. Leginkább a nyúl szőréhez tudnám hasonlítani vagy a macskáéhoz. Remélem ez a sampon-balzsam kombináció beválik hosszabb távon is.