rimfruaa

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Mark Magix HD Sminkfixáló Púder

Avon Mark Magix HD Sminkfixáló Púder
2020. február 24.

A könnyed formulája ellenére tartós fixálást ad. Nagyon szeretem, már legalább 3 dobozzal használtam el.

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2020. február 24.

Évek óta használom. Nagyon féltem, hogy a megújult formula hogyan fog viselkedni az arcbőrömön. Szerencsére kiválóan teljesít, sőt, talán még jobb is, mint régen. Én normál esetben egy pumpányit használok, eseményekre/estékre másfelet. Nagyon jól lehet építeni, nem látszik a rétegek adta "szintkülönbség".
Tartósságra is teljesen rendben van nekem, a kombinált bőrömre egy erősebb por állagú púdert használok a T-vonalra koncentrálva, így nekem egy szuper természetesen fénylő hatást ad. :)
A színválaszték is kiváló, hiporeklámoknak is elérhető drogériás színválaszték. :))

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Szempillaspirál
2020. február 11.

Nekem a második vagy a harmadik réteg után ad vastagabb pilla hatást, egyébként semmi extra. Az 1000 Ft-os szempillaspirál is jobban teljesít. Csalódás.

Alverde Szemöldök Formázó Zselé

Alverde Szemöldök Formázó Zselé
2020. február 11.

Nagyon elégedett vagyok vele tartósság, applikáció és a szín tekintetében is.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2019. augusztus 1.

Nagyon könnyen kezelhető formula, amely gyorsan beszívódik. Tényleg nem hagy tapadós érzetet maga után.
Teszi a dolgát, szóval imádom! Néha a sima hidratálókrémhez pipettázok egy kisebb mennyiséget vagy pedig önmagában használom.
Nagyon szeretem a márkát, a minőséget, a tulajdonságokat. Köszönjük Judit és csapata! :)))))

NYX Butter Lipstick

NYX Butter Lipstick
2019. augusztus 1.

Valóbam nem ragad és könnyű a formula. A jó fedés szerintem megítélés kérdése, talán így, hogy könnyű formulát ígér a termék, elfogadom. Viszont egyáltalán nem tartós. És ez a legnagyobb baj vele. Nem azt vártam egy "Butter" terméktől, hogy 48 óráig bombabiztosan álljon az ajkaimon, de szerintem az nem normális, hogy reggel felkenem, majd amire munkába érek már semmi sem látszik az ajkakon. Konkrétan használhatatlannak tartom.

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30
2019. április 29.

1. A kiszerelése nagyon praktikus és higiénikus.
2. Az állaga tényleg púderes, ahogyan azt ígéri. Nekem tetszik ez a hatás. :)
3. Nem leszek tőle allergiás, szerencsére. (Az a típus vagyok, aki a legtöbb termékre, vagyis valamilyen összetevőre tuti begyullad az egész arcom. :((( )
4. Egy pumpát teszek télen, nyáron másfelet vagy kettőt. Ahogy elnéztem, kb. egy pumpányi mennyiség is megfelel 5 forintosnyinak. Úgy tudom, hogy ez az a mennyiség, amit fel kell vinni az arcunkra.
5. Az alapozó is jól működik vele ( Bourjois Healthy Mix vagy Loreal True Match) nekem.
Más másodjára vettem újra, úgyhogy nekem abszolút bevált és azt is sokat mondd róla, hogy barátnőimnek is ajánlottam!

Dove Go Fresh Apple & White Tea Dezodor Stift

Dove Go Fresh Apple & White Tea Dezodor Stift
2019. április 29.

Nagyon szeretem a márkát egyébként is, szinte mindig Dove deo-hoz nyúlok a polcokon. Ennek a kiadásnak nagyon tetszik az illata (bár sokaknak nem jön be, nekem mégis ez a szubjektív véleményem) és a hatása is megfelelő, úgy ahogy, nekem az összes többi Dove deo is. Plusz pont, hogy állatkísérletmentes.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2018. május 2.

Nagyon elégedett vagyok, a kombinált bőröm tipikus gondjait (pattanás, túlzott olajtermelés) nagyon jól kezeli.
Uriage fényvédőt használok mellette, nagyon jót tesznek a bőrömmel! (Pedig én a mindennel van valami bajom kategória vagyok! :)

p2 Satin Touch Highlighter

p2 Satin Touch Highlighter
2018. január 22.

Finom fényt ad, hétköznapokra illetve "szolidabb" sminket viselőknek szerintem tökéletes. :)