RimmelAthen

Regisztráció dátuma: 2015. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. november 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Botanic Therapy Hajpakolás Ricinus- és Mandulaolajjal

Garnier Botanic Therapy Hajpakolás Ricinus- és Mandulaolajjal
2022. május 20.

Teljesen újjá varázsolja a hajam hajmosás után. Puha, könnyen kezelhető, hidratált. Zseniális egyszerűen. Az illata pedig napokig érezhető még a hajamban. A párom is megjegyezte hajmosás után 3 nappal, hogy milyen finom illata van. Egyik legjobb pakolás amit valaha használtam.

Alverde Ajakápoló Bio Őszibarackkal

Alverde Ajakápoló Bio Őszibarackkal
2022. május 20.

Szuperül hidratálja az ajkakat, és a kedvencem, gyönyörű fényt ad az ajkaknak és sokáig rajta is marad. Nekem nincs túl száraz szám, amit nyújtani tudott azt nyújtotta. Szuper termék számomra, bevált.

Dove Nourishing Oil Care Sampon

Dove Nourishing Oil Care Sampon
2022. május 20.

A hajam szerkezete csodás lett tőle. Puha, könnyen kezelhető, fényes. Erősen hullámos hajú lányként mindig is erre vágytam. Jó az illata, de nem a legtartósabb a hajban. Akinek erős szálú, vagy göndör, hullámos haja van szerintem próbálja ki mert rendbe hozza a rakoncátlan tincseket.

Dove Purely Pampering Testápoló Shea Vajjal és Vaníliával

Dove Purely Pampering Testápoló Shea Vajjal és Vaníliával
2022. május 20.

Több oldalon is dicsérték ezt a krémet, ezért kutattam mert sem DM-ben sem Rossmannban nem láttam sehol. A Duna Plázában egy kínai nagy üzletben találtam meg, így is 1 db volt már csak a polcon.
Engem teljesen lenyűgözött. Gyorsan beszívódik, isteni illata lesz utána a bőrömnek, meleg, hidratált, komfortos érzésem van tőle. Fantasztikus, nagyon szeretem, ha elfogy biztosan újra veszem.

Eveline Luxury Expert Vanília Mélyen Hidratáló Testápoló

Eveline Luxury Expert Vanília Mélyen Hidratáló Testápoló
2022. május 20.

Mivel megszállott vanília imádó vagyok, ki kellett próbáljam ezt a terméket, és nem csalódtam. Mennyei az illata, és egész sokáig érezni a bőrön. Nem hagy maga után ragacsos réteget, gyorsan beszívódik. A bőröm nem igazán dehidratált, így amit nekem nyújtott az bőven megfelelt, nem hinném azért, hogy egy extra száraz bőrrel csodát tudna tenni. Ár-érték arányban szuper terméknek tartom.

Inecto Naturals Kakaóvajas Hidratáló Kézkrém

Inecto Naturals Kakaóvajas Hidratáló Kézkrém
2022. május 20.

Nekem nagyon szuperül bevált ez a termék. Igazán gazdag a formulája és ami a legfontosabb, hamar beszívódik, nem hagy maga után zsíros réteget. Szépen rendbe tette, ápolta a kezeimet viszont az illata nekem egy idő után túl sok volt és émelyítő, szerintem tavaszra egy tök jó kézkrém de télre nem gondolnám elégnek.

Inecto Naturals Coconut Hidratáló Krém

Inecto Naturals Coconut Hidratáló Krém
2022. május 20.

Azt hittem nagy szerelem lesz, de sajnos nem. Az illata picit sem kókuszra emlékeztet engem.Mintha egy ezeréves, lejárt krém lenne.Furcsa sárga anyag is keletkezett a krém felső rétegén, kissé gusztustalan.Nagyon gondolkozom, hogy kidobom a kukába inkább.Ápolta a kiszáradt bőröm, de a korábban felsorolt tényezők miatt, sajnos nem tartom egy jó terméknek, persze lehet én fogtam ki pont egy selejtes darabot.

Garnier Ultimate Blends Maple & Castor Oil Sampon

Garnier Ultimate Blends Maple & Castor Oil Sampon
2022. február 1.

Nagyon szerettem ezt a sampont használni. Könnyen felhabzik, iszonyat jó az illata és szép fényessé tette a hajam. A puhaságáról annyira már nem tudott gondoskodni, de ár-érték arányban egy szuper samponnak tartom.

Essence Liquid Ink Szemhéjtus

Essence Liquid Ink Szemhéjtus
2021. május 25.

Zseniális termék. Gyönyörű cicafarkot lehet vele húzni, nem kenődik el, nem folyik le a nap végére. Meg sem mozdul. Könnyű vele dolgozni és csodás éj fekete a színe is.

Trend It Up Lash Allure Szempillaspirál

Trend It Up Lash Allure Szempillaspirál
2021. május 25.

Tél óta masszívan szinte mindennap használom és most kezdeget elfogyni. Hihetetlenül jó termék ár-érték arányban. Gyönyörű dús és hosszú pillákat csinál, és ha 2-3 rétegben viszem fel csak jobb a végeredmény. Ha 9-10 órát viseli az ember a nap végére már kenődik egy kicsit, lefolyik de nincsen pandamacis hatás egyáltalán. Szuper termék.