Rita

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Szemkörnyékápoló Q10 Ránctalanitó Tapasz

Balea Szemkörnyékápoló Q10 Ránctalanitó Tapasz
2017. október 1.

Ez az első szemtapaszom, de mostmár mindig lesz itthon. Nekem eléggé száraz a bőröm a szemem körül, ezért szeretem extrán hidratálni. A tapaszt estére teszem fel, és reggelre sokkal kipihentebbnek tűnök :) ó és nem irritált egyáltalán.

Balea Vital Ápoló Koncentrátum

Balea Vital Ápoló Koncentrátum
2017. október 1.

Nem nagyon szeretek olajokat kenni az arcomra, de mivel sok szaraz folt volt rajta manapság, ezert kiprobaltam ezt a termeket. nem rossz, eléggé viselhető volt, nem folyt, nem ragadt sokaig. Szépen hidratálta a bőrőm. Utazni meg remek lesz.

RdeL Young Shade & Shine Fixing Spray

RdeL Young Shade & Shine Fixing Spray
2017. április 8.

Sajnos az a gyanúm, hogy limitált volt, de nagyon szeretem ezt a kis sprayt. Pont jó mennyiséget fúj, szépen elveszi a porosságot, és kiegyenlíti a sminket. Azért a fix plus még mindig jobban bejön, de ha nincs itthon ez egy jó alternatíva, pláne árban. A tartósággról nem tudok nyilatkozni, nekem ilyen problémám ritkán van :)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. április 8.

Nem igazán szeretem az alapozókat, zavar a fura réteg amit képeznek a bőrön, ezért inkább BB krémeket használok, amit bele tudok dolgozni a bőrömbe. Viszont erről annyi pozitív véleményt olvastam és az ára is igen baráti h megvettem. Nagyon elégedett vagyok vele. Azóta sokszor felkentem a szokásos BB-m helyett. Szép természetes bőrképet ad, sokáig hibátlan marad és nincs fura réteg. A legjobban nekem nedves blenderrel felvíve tetszik, kézzel,ecsettel nem tudom olyan szépen felvinni.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 SPF50

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 SPF50
2017. április 8.

Mindig van itthon. Télen ha kiszárad a bőröm, nyáron ha kicsit megkap a nap vagy irritált lesz. Nekem mindennapos krémnek sok, viszont probléma esetén mindig ehhez nyúlok, meg ezzel kene, a férjet is.

Bioderma Photoderm Max Cream SPF 50+

Bioderma Photoderm Max Cream SPF 50+
2017. április 8.

Tavalyi nyár nagy részén ő volt a társam. Futáskor is ezt használtam, a hatásával elégedett voltam. Viszont az én bőröm nem zsíros, de ha ezt rákentem annak tűnt, valahogy nekem vaskos volt. Smink alá is sok, magába meg fényes, ha lepúdereztem vékonyan úgy oké, nyár végén viszont rendeltem kóreai fényvédőt e-bayről, ami sokkal könnyedebb ezért nem vettem ezt újra. Lehet télen jobban szerettem volna.

Ebelin Zöld Teás Konjac Szivacs

Ebelin Zöld Teás Konjac Szivacs
2017. április 8.

Maga a termék nem rossz, viszont nekem annyira nem jön be ez a "szivacsozás", leginkább az zavar, hogy nem szárad meg következő használatra. De egyébként szép tiszta lett a bőröm, nem is feszült és jól bírta a szivacs, nem szakadt el :)

Garnier Moisture + Freshness Szuper Hidratáló, Tisztító Textil Maszk

Garnier Moisture + Freshness Szuper Hidratáló, Tisztító Textil Maszk
2017. március 11.

Beruháztam egyre egy alkalom előtt, de az én bőrömet marta. Eddig ilyet nem tapasztaltam semmilyen termékkel, nem tudom h kifogtam vmi hibás darabot, mindenesetre nem lesz kedvem többet próbálgatni az biztos.

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2016. november 6.

Arc- és sminklemosásra használom, szépen leszedi a sminket is. Marad egy kis ragacsos réteg utánna, de engem ez nem zavar, sokkal jobb mint ha szárítana. Ami miatt 4 csillagos, hogy a Biodermához viszonyítva ez olykor csípi a szemem. Ettől függetlenül újra fogom venni, azt sajnálom csak, hogy nincs belőle kissebb utazó kiszerelés, remélem a jövöben lesz :)

Update: hát nem vettem újra. Ahogy használtam egyre jobban csípte a szemem, idegesített hogy habzik, nem szerettem használni, még el se fogyott teljesen mert inkább vettem biodermát és azt használom. Szomorú vagyok. Nem pénzkidobás azért mert jobb mint a semmii, de ennél már nagyobbak az elvárásaim 2csillag.

Missha Ye Hyeon Jin-Bon Eye Cream

Missha Ye Hyeon Jin-Bon Eye Cream
2016. november 6.

Oh My Brush blog ajánlására vettem meg ezt a krémet. Éjszakára akartam vmi testesebb krémet, mert úgy érzem ideje. Teljesen beváltotta a reményeimet. Tényleg nagyon jó az állaga, nem nehéz hanem inkább sűrű, nem olajos, kellemes használni. Nem csípte a szememet akkor se ha béna mód belekentem. A csomagolása pedig vmi gyönyörű. Uristen, percekig nézegettem mikor megjött. Van hozzá egy kis spatula azzal lehet bele nyúlkálni. Mibel ennél jobb krémet még nem használtam nálam jár neki az 5csillag.