Rita25

Regisztráció dátuma: 2012. október 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Redken All Soft Kondicionáló Száraz és Töredezett Hajra

Redken All Soft Kondicionáló Száraz és Töredezett Hajra
2022. március 24.

Nagyon elnehezítette a hajam,valószínűleg olyan hajra való ami extra száraz és töredezett az enyém normál töredezett.Nem lett könnyebben kezelhető a hajam tőle,nem vált be.

Kérastase Nutritive Nectar Thermique Hővédő Krém

Kérastase Nutritive Nectar Thermique Hővédő Krém
2022. január 26.

Puha a hajam tőle az tény de lehetne jobb is,annyira nem selymes és sima,hogy elégedett legyek.Illetve én hővédő hatást nem tapasztalok mert töredezett a hajvégem hiába nem teszem ki nagy hőhatásnak pl.nem is vasalom, csak alacsony hőfokon szárítom.Drága ahhoz képest amit tud.

Raywell Shine Filler Szérum

Raywell Shine Filler Szérum
2022. január 26.

A sampont és a balzsamot is megvettem mellé és a 3 közül ez nem volt akkora csalódás.Fényes lett tőle a hajam,nem volt ragacsos érzésem és nem nehezítette el a hajam.Kellemes volt használni de újra nem venném mert látványosan jobbá nem tette a hajam.Semmi extra, nem tesz kárt a hajban de nem is javít.

Raywell Shine Filler Maszk

Raywell Shine Filler Maszk
2022. január 26.

Alig tudtam kimosni a hajamból és nehezen kezelhetővé tette a hajam.Nem volt számomra megfelelő,lehet akinek szárazabb a haja annak jó lehet.

Raywell Shine Filler Sampon

Raywell Shine Filler Sampon
2022. január 26.

Nem volt megfelelő a hajamra,szárította és nem volt jó érzés vele hajat mosni.Ami le van írva abból semmit sem teljesített sajnos.

Kemon Liding Nourish Sampon

Kemon Liding Nourish Sampon
2020. augusztus 27.

Átlagosnak mondható sampon.A fodrászom javaslatára vásároltam meg.Hamar zsírosodik a hajam tőle.Akinek nagyon száraz, kreppes haja van annak lehet beválik nekem csak kreppes azon segített nagyjából de azért keresgélek még hátha van jobb.

Kemon Liding Nourish Mask

Kemon Liding Nourish Mask
2020. augusztus 27.

Átlagos hajbalzsam,többet vártam,semmi extra.Mivel a fodrász javasolta ca hajamra ezért megvettem de mégis azt érzem elnehezíti a hajam nem nekem való.Egy könnyedebb balzsamot keresek ez túl sok nekem.

Alpecin Doppel-Effekt Sampon

Alpecin Doppel-Effekt Sampon
2020. február 22.

Nagyon jó sampon a páromnak segített a korpasodas megszüntetésében és a hajhullása is abba maradt mióta ezt használja és új hajszálakat is felfedezni vélek szóval többször újra vettem neki.Nem szárította a haját.

BaByliss Expert Energiatakarékos Hajszárító 2300W

BaByliss Expert Energiatakarékos Hajszárító 2300W
2019. július 11.

Ár érték aranyban jó hajszáritó teszi a dolgát évek óta megvan szeretem a Babyliss márkát jo minőség.

BaByliss G802e Perfect'liss Epilátor Precíziós Fejjel - 40 Csipeszes

BaByliss G802e Perfect'liss Epilátor Precíziós Fejjel - 40 Csipeszes
2019. július 11.

Nagyszerű készülék tövestől szedi ki a szőrt a kisebb szálakat is kiszedi nem úgy mint a régi Philips epilátorom.Merem ajánlani másoknak is abszolút befutó nálam,újravénnem.