ritabokros

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Best View Oldat Lágy Kontaktlencséhez

Best View Oldat Lágy Kontaktlencséhez
2018. április 26.

Egyszeruen borzalmas. Januar elejen vettem egyet, mondvan kiprobalom, mert azert csak olcsobb, mint a PureMoist. Tegnapig probalkoztam, akartam szeretni, amikor is ebed kozben ketszer hozzaertem zsebkendovel a szememhez (allergia szezon) es MINDKETSZER ki kellet halasznom a szemembol a felbehajtodott lencset (20 perces muvelet). Annyira szaraz volt a szemem, hogy kb a szemhejamhoz nyulastol mar ez tortent. Feltem is, hogy meg se talalom. Hazafele vettem is egy PureMoistot, mar ma reggel sokkal jobb allapotban voltak a lencseim, a szemem azota nem viszket, es nem szur.
Nagyon szaraz, nap vegeig nem birtak a szemeim ezzel a folyadekkal. Folyton szurt is a lencse, tobbszor at kellett mosnom, az ejszakai azas nem tisztitotta meg rendesen. A masik pedig, aminek igazan arulkodo jelnek kellett volna lennie, hogy a lencse tarto szelen allandoan feher reteget hagyott, amit le lehetett huzni egyben mint a gumit, kb mint a vizko (odafolyt mikor ontottem bele). Ne mondja nekem senki, hogy ez egeszseges es normalis! Nagyon banom hogy megvettem, mostantol nem kiserletezem, maradok a dragabb de sokkal kenyelmesebb PureMoistnal

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
2018. március 14.

Szebb a bőrképem, és kevésbé piros a bőröm mióta használom. Sajnos a többi DermoPure termékkel kezdtem el használni, így nem tudom, melyik hozta az igazi változást, de előszeretettel nyúlok ezután a szérum után esténként, pláne, mivel hamar beszívódik.

Eucerin DermoPure Mattító Fluid

Eucerin DermoPure Mattító Fluid
2018. március 14.

Ha csak ezt használom, tényleg matt lesz tőle a bőröm, de ha az arckrém alá kenem, akkor ugyanúgy átfényesedik (COSRX csigakrémet használom). Önmagában viszont nem hidratál eléggé, úgyhogy ezt kenjétek fel utoljára, és akkor kifejti a hatását. Egyébként jó kis termék bár három hét alatt csodát még nem tett. Tetszik a praktikus csomagolás

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2018. március 14.

Második lemosónak használom, szóval a sminklemosó hatásáról nem tudok nyilatkozni, de nem is arra lett kitalálva. Nagyon gyengéden és könnyedén tisztítja meg az arcom, egyáltalán nem húzódik utána a bőröm. Csak ajánlani tudom!

Elizavecca Milky Piggy Galactomyces 97%

Elizavecca Milky Piggy Galactomyces 97%
2018. március 1.

Nagyon gyorsan fogy, pedig nem kell belole sok. Semmi valtozast nem tapasztaltam, se hidrataltsag, se folthalvanyiras szempontjabol. Kar erte, pedig tenyleg nagy szazalekban van benne fermentalt osszetevo. Van ebbol egy 100%-os verzio is, de szerintem nem fogom azt megvenni, inkabb kiprobalom a COSRX hasonlo termeket

Lush Lemony Flutter Multipuhító Vaj

Lush Lemony Flutter Multipuhító Vaj
2017. május 1.

Egy kis mintát kértem, de nem vagyok lenyűgözve tőle. Sajnos az én extra száraz körömágyaimmal önmagában nem tud mit kezdeni (jelenleg egy Diamond Nailses olajat, egy Sally Hansen géles körömápolót, meg ezt rétegzem minden este, ebben a sorrendben). Plusz pontja hogy nagyon lassan fogy, még januárban kértem a mintát, és még mindig rengeteg van (szinte meg se érné megvenni :D egy-egy minta is olyan sokáig elég).

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2017. május 1.

Még csak egy hete használom, de valami csoda. Eltüntette a kis száraz foltokat az arcomról, egy csúnya pattanás utáni pirossággal két éjszaka alatt elbánt. A bőröm összképe is sokat javult, sokkal egészségesebben nézek ki mióta használom.

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream
2017. május 1.

Egész jól hidratál, de nem tetszik az állaga, meg hogy sokáig ragacsos marad utána a bőröm. Ha kivárom, míg felszívódik, akkor smink alapnak szuper. Nem fogom újravenni, mert jobb szeretnék egy olyat, amit egyszerűbb kezelni és hamar beszívódik. + pont: sokáig tart, mert nagyon kevés elég belőle

Cosrx Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask

Cosrx Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask
2017. május 1.

Szeretem csak kevés :( A snail cream kétszer ilyen nagy és nem sokkal drágább. Bár ez esti krém, az meg nem. Szerintem nem fogom újravenni, hanem kipróbálok egy másik sleeping packet.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2017. május 1.

Én nem veszek észre túl nagy változást. A neten olvastam, hogy változtattak a formulán, és ezért magasabb a pH-ja néhánynak, mint kéne. Megnéztem, és az enyém is a problémás batchből van, szóval nem tudom, hogy amiatt nem működik nekem jól, mert nem elég alacsony a pH-ja, vagy azért, mert nekem kevés ez a százalék :/ Szerintem ha elfogy, kipróbálok egy AHA savas hámlasztót inkább.