RitaSummer

Regisztráció dátuma: 2013. november 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. november 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Narciso Rodriguez Narciso EDT

Narciso Rodriguez Narciso EDT
2016. november 11.

Miota megtaláltam őt, megnyugodtam, hogy mégsem lehetetlen olyan parfümöt talàlni amit szivesen magamra fujok. Semmi köze az EDP-hez.Szàmomra az egy szúrós illat, ez pedig egy likőrös füstösség tubarózsàval làgyitva.Szàmomra különleges és különc ez a parfüm.Szeretem.

Promod Les Petits Pompoms "Ivoire"

Promod Les Petits Pompoms "Ivoire"
2014. augusztus 22.

Valamelyik nap egész véletlenül tévedtem be a Promodba és akadtam rá az ottani parfümökre. Egy 15 ml-es kiszerelést vettem ami árban is elég kedvező 2000 Ft volt. A leírás alapján valami fejfájdítóan édes és egyszerű illatnak gondolnám de amikor megillatoztam egy nagyon régi parfümöm jutott eszembe amit ma már nem is lehet kapni pedig annyira különleges volt. Ez pedig a Mystery Australia :) Na ez pont arra hajaz :) Tetszik,szeretem, hétköznapokra tökéletes :)

Versace Versense EDT

Versace Versense EDT
2014. április 11.

Tegnap volt szerencsének először találkozni. Nem fogok többet randizni vele hanem a legközelebbi adandó alkalommal magamévá teszem. Elmondhatatlanul tetszik!!!!!

Taft Ultra Argan Oil Hajlakk

Taft Ultra Argan Oil Hajlakk
2014. február 28.

Hatékonyságát tekintve mint hajlakk nálam 3 pont :/ Az illatától meg rosszul vagyok alig várom hogy elfogyjon. :/

Fruttini Cherry Vanilla Testradír

Fruttini Cherry Vanilla Testradír
2014. február 20.

Imádom a Fruttini Cherrry Vanilia termékeit mert annyira jó az illatuk hogy ha még lehetne kapni a testpermetüket liter számra önteném magamra.Nekem egyáltalán nem mű az illata hanem visszafogott és érdekes.Na mindegy beérrtem egyelőre a testradírral (később jön a testápolója) ami nekem nagyon hatékony ugyanis egy 12 órás gyári műszak után igen csak jól esik a bőrömnek és lelkemnek egyaránt hogy ez a jóillatú radír a nagy szemcséivel hatékonyan távolítja el rólam az egész napos mocskot. A bőröm utána tiszta és nagyon sima szóval én nagyon szeretem!

L´Oreal Triple Active Éjszakai Hidratáló Krém

L´Oreal Triple Active Éjszakai Hidratáló Krém
2014. január 29.

Lassan két hónapja használom.Nem vagyok tőle elragadtatva mert nem hidratál olyan hatékonyan. Este bekenem vele az arcom ami reggelre persze puha lesz de eddig is tartott a dolog ugyanis a nap további részében állandóan hámlik az orrom vagy az állam. Bőrradírozok és smink alá is használok hidratálót nem vártam hogy ez a krém majd csodákat tesz de legalább javíthatott volna a helyzeten egy picit...Szóval ha elfogy másik krém után nézek.

Police To Be Woman EDP

Police To Be Woman EDP
2014. január 28.

2900 Ft-ért sikerült hozzájutnom leárazás és kuponnal együtt. Az üveggel semmi bajom.Nem voltam az illattól elájulva mert nem tartottam különlegesnek de épp nem volt otthon parfümöm és gondoltam ennyi pénzért megveszem és majd hétköznapokra elhasználom. Szagolgattam sokáig és mire hazaértem éreztem hogy kicsit túlszipuztam magam :D ...mondom majd elmúlik...aha másfél napig taró iszonyatos fejfájást okozott.Amugy is fejfájós vagyok és ez egyből előhozta,Miután nem fájt a fejem próbáltam finoman illatozni de éreztem hogy elkezd bizseregni a a fejem...szóval nem kockáztattam elajándékoztam. Sajnálom azért...na mindegy kap két pontot az üvegre :)

Calvin Klein Contradiction

Calvin Klein Contradiction
2014. január 27.

Amugy is várom a fizetésem de mióta rátatláltam erre a parfümre a dm-ben mégjobban várom :D Nagyon különleges illat engem egyből megfogott. Alkalmakra mindenképp kiváló lehet és én azt mondom hogy módjával a hétköznapokra is. Netről fogom rendelni mert ott sokkal olcsóbb és a kiszerelés is nagyobb. :) Alig várom :3

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém
2014. január 17.

Jó kis krém, most fogyott el az első tégely. Jövő héten beszerzem a másodikat.A hidratáló hatása nem kiemelkedő de ezért nem vonok pontot. Kiegyenlíti a bőrfelszínt,hamar beszívódik és rögtön lehet rá sminkelni.
A barátomat is rászoktattam mert fürdés után látványosan húzódik az arcbőre. Kicsit cicaszemmel könyörögni kell kenni hogy hadd kenjem be mert hát egy férfiállat nem kencézik :D de sikerül rávennem és ő is elégedett ezzel a krémmel mert hamar beissza magát. :) Megy az 5 pont. :)

Balea Young Soft & Clear Olajmentes Arclemosó Gél

Balea Young Soft & Clear Olajmentes Arclemosó Gél
2014. január 15.

Ez egy borzalom!!!!!! Magamnak ilyet vettem a barátomnak pedig a Balea Men&Clear-t szereztük be mert hát kell otthonra valami arctisztíó. Nem reméltem sokat tőle de úgy voltam vele jobb ez mint a semmi.A barátomnak és nekem is a gél használata után teljesen bepirosodik az arcbőrünk durva foltokban ami kb fél óra elteltével múlik csak el.Arról nem is beszélve hogy nagyon szárít. Tuti hogy többet nem veszek ilyet hanem beruházok egy minőségi arctisztítóra. A Balea-ról még annyit hogy próbáltam már többféle terméküket is de egyiket se vettem újra.Szerintem több Balea-s cuccal nem is fogok már próbálkozni :/