Ritocska4real

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 28.
Bőrprobléma: Bőröregedés

N.A.E. Graziosità Ráncfeltöltő Nappali Arckrém Bio Összetevőkkel

N.A.E. Graziosità Ráncfeltöltő Nappali Arckrém Bio Összetevőkkel
2021. július 24.
(!)

Én is Krémmánia teszten kaptam meg a krémet, és bevallom, hogy direkt vártam egy kicsit az értékeléssel. Az a véleményem, hogy nagyon ritka dolog az, hogy 1-2 alkalom után egy termékről már véleményt lehet írni. A harmincas éveim végén járok, de a családom nőtagjai nyomán nem ráncosodom annyira, így őrült módon még nem keresek megoldásokat, de azért az öregedés első nyomai már látszanak annyira, hogy zavarjon. A N.A.E termékekkel ez a krém az első találkozásom, de azt hiszem nem az utolsó. A krém csodát nem tesz, de használ. Nem első alkalommal, és nem önmagában. Én Zoe Ayla gua sha kővel használom reggelente. Ezen kívül a rutinomban minden ugyanaz maradt, és most már két hét távlatából a bőröm szebb, tisztább, feszesebb és valahogy ragyogóbb. Az illata gyümölcsös, de nagyon finom, nem tolakodó, vagy zavaró. Az állaga valahol egy zselés és egy nagyon zsíros krém között van. Először azt hiszem, hogy egész nap rajtam lesz majd és nem szívódik be, de aztán teljesen és nyomtalanul eltűnik. (Még a kezemről is.) Az első napokban kijött tőle 1-2 pattanás, de ez aztán teljesen megszűnt, és a bőrképem azóta csak tisztább lett. Örülök a szép összetevőknek, szívesen nyúlok majd a márka más termékeihez. A tégely végén meglátom, hogy újraveszem-e, ha most kéne válaszolni, azt mondanám, hogy igen, persze. Nem csodaszer, de tényleg jó termék. Köszönöm a lehetőséget, hogy kipróbálhattam.

L'Oreal Paris Paradise Extatic Waterproof Szempillaspirál

L'Oreal Paris Paradise Extatic Waterproof Szempillaspirál
2021. május 23.

Edzéshez már egy tonna drága spirált kipróbáltam, de állítólagos vízállóságuk ellenére mindegyik lemászott, mire végeztem. Ezt kuponnal már tényleg csak ilyen minden mindegyként vettem, és csoda. Ez annyira fent marad, hogy szó szerint lerobbanthatatlan, csak a Clinique olajos lemosó hozza le, micellás tisztítókkal, arclemosókkal mission impossible. (Ami előnye az egyben hátránya is egyébként. XD ) Szépen hosszabbít, baromi jó a keféje. A High end cuccok között talán egyedül az YSL-nek van ilyen jó keféje.

Pupa Made To Last Definition Eyes Szemceruza

Pupa Made To Last Definition Eyes Szemceruza
2021. május 23.

High end-smink fogyasztó vagyok, úgyhogy szájhúzva vettem ezt meg (színkód: 100 - fekete) egy sminkes ismerős javaslatára. Azóta csak ezt veszem. A sminkcuccaim között a legolcsóbb. :))) Totál nem értem azokat, akik szerint nem tartós, csomósodik stb. Ez az egyetlen önhegyező szemceruza, ami vízvonalon egész nap megmarad és kellően pigmentált. Az egyetlen bajom vele, hogy iszonyúan gyorsan elfogy.

Nature Box Mandula Szilárd Sampon

Nature Box Mandula Szilárd Sampon
2021. május 23.

Leértékelve vettem, és nagyon megszerettem. Szerintem teljesen jól habzik, mindegy, hogy kézen vagy hajon habosítom. A vékonyszálú, szírosodásra hajlamos hajamat igen gyakran kellett mosni, és mivel hátközépig ér, baromi macerás volt. Így viszont a hajmosási időt kitolta 1-2 nappal. Hogyha balzsamot is használok után, akkor viszont megint gyorsabban zsírosodik, úgyhogy inkább nem használok és így is jó. :) Az egyetlen, hogy nagyjából sehol sem lehet kapni, mindenhol csak a sárgát és a zöldet. Remélem nem vonják ki, amikor éppen csak rátaláltam. :(

Schüssler Nr.1 Natúr Arckrém Igénybevett Bőrre

Schüssler Nr.1 Natúr Arckrém Igénybevett Bőrre
2021. május 23.

Nekem ez a krém mindig jót tesz a bőrömnek. Esti hidratálónak használom, reggel szinte ragyog, bőrhibákat halványítja, picit feszesít. Jó szívvel ajánlom hidratálónak. (Egy negatívumot tudok mondani: néha reggelre bezsírosítja arc körül a hajam, de ezt a Vichy 89-en kívül gyakorlatilag minden krémem előadja, ezért pontot nem vonok le, szerintem ez egyéni dolog.)

Max Factor Excess Intenzív Hosszantartó Szemceruza

Max Factor Excess Intenzív Hosszantartó Szemceruza
2020. november 29.

Életem legrosszabb szemceruzája. A tartóstól messze van minden szempontból. Egyfelől fent sem igazán marad, másrészt meg sem marad. Konkrétan egy 3 cm-es darab esett ki a tartóból, amit vissza természetesen már nem lehet tenni. (Hogyan is lehetne...) Hogyha jót akartok magatoknak és a pénztárcátoknak, óvakodjatok tőle, eszetekbe se jusson, tegyétek szépen vissza a polcra, ha épp véleményt böngésztek róla a drogériában...

Chanel Rouge Allure Liquid Powder

Chanel Rouge Allure Liquid Powder
2020. február 5.

Hogyha tehetném 0 csillagot adnék rá. 956-os (invincible) színt vettem. No, ez esetben a 'nomen est omen' nem jött be, ez a termék (rúzs?, szájfény?, illanókence?) egyetlen dologban legyőzhetetlen: az eltűnésben. Mire lifttel leérek a negyedikről már nyomaveszett a számról, akármilyen fixálással próbálkozom. Ilyet még életemben nem láttam. Mindezt majdnem 14 000 Ft-ért. Ekkora hülyeségre sem költöttem még ennyit. Azóta is bánom. Nem tudom, mi szállt meg a Douglasban, tényleg. A liquid powder (jelentsen ez bármit is) állag, engem leginkább egy nagyon olcsó, nagyon gyenge minőségű szájfényre emlékeztet. Óriási csalódás.

Lancôme Visionnaire Creme Multi-Correctrice Fondamentale SPF20

Lancôme Visionnaire Creme Multi-Correctrice Fondamentale SPF20
2019. március 23.

A hatása egyetlen alkalom után látható, és rendszeres használat utána egyre jobb. A bőr ragyogóbb tőle, a bőrhibák valahogy egyre kevésbé láthatók, és tényleg érzékelhető a ránctalanító hatás. Az állaga inkább krémes, mint folyós, de nagyon jól beszívódik. Bár ez nagyon szubjektív, de én speciel imádom az illatát. Alapozó alatt is jól működik. Még jobb lenne, ha az ára kicsit barátibb lenne, de mivel viszonylag sokáig elég, így elfogadható. Mindenképpen újra megvásárolom.

Lancôme Rénergie Multi-Lift Crème

Lancôme Rénergie Multi-Lift Crème
2019. március 23.

Jól hidratál, nekem tetszik az illata. A textúrája viszonylag sűrű, nekem egész kicsi kell csak belőle, mert nem igazán könnyű, bár meglepően gyorsan beszívódik. A multi-lift hatása viszont azért nem valami szembetűnő, inkább csak halványan sejthető. Persze, nem azt várom tőle, hogy olyan legyen, mintha felvarrták volna az arcom, de akkor már a Visionnaire hatása szerintem látványosabb. Az ára viszont a tudásához képest kicsit sok.

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2018. október 2.

A körmeim nagyjából papírvékonyságú katasztrófák, bármit csinálok velük, ráadásul egész nap ütöm a billentyűket, így a lakkok nagy része max. 1 napig marad fent. De nem ez! Az árához képest meglepően jó. Három napot is kibír, ha pedig a fedőlakkot is használom, akkor 5 napig is fent marad érintetlenül. Általában az tesz be neki, amikor elkezd nőni a köröm. Szóval, aki az enyémhez hasonló szörnyű körmökkel bír, még azok számára is van remény ezzel. :)