Rittus89

Regisztráció dátuma: 2015. január 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Benefit They're Real Szempillaspirál

Benefit They're Real Szempillaspirál
2020. január 11.

Nem rossz szempillaspirál de 24 euró a teljes méret és ugyanazt tudja mint a Loreal Miss Baby Roll és az csak 9 euró körül van. Szerencsére csak a mini verziót vettem meg 13 euróért. Tényleg nem rossz, nem kenődik, szép hosszú pillákat csinál de összetapasztja a szempillákat és a keféjével legalábbis az utazós verzióéval nem annyira könnyű a spirálozás mert túl egyenes a kefe. Szóval nem venném újra.

Light Mountain Henna Natural Hair Color & Conditioner

Light Mountain Henna Natural Hair Color & Conditioner
2019. október 7.

Remêlem,tudok segíteni a hennás tapasztalataimmal a kezdőknek. A gyerekkori vörös hajszínemet szerettem volna visszaszerezni, ami az évek alatt teljesen kiszőkült. Tehát a hennázás kezdetekor világos szőkés hajjal indultam, amiben kikopott rézvörös melírok voltak. Egy egész dobozt bekevertem elsőre, a jó sűrű, hosszú hajamra bőven elég volt. Amikor tövet festek, 30 grammot szoktam bekeverni de abból jut igazából szinte az egész hosszra is. Nem szoktam precízkedni, kenem kézzel, jut ahova jut, összemasszírozom alaposan, és mindig elég egységes színt kapok. Nem lehet kivenni, hogy a hosszán hová nem került êpp. A töveknél azért jobb alaposan bekenni. Én így keverem össze: 30 gramm Light Mountain Hennát Red árnyalatban vagy Red és Light Red 2:1 arányban -igazából nagy különbséget nem vettem êszre árnylatban. Persze a Light Red világosabb, de nem sokkal. Ezt felöntöm kb 2 dl forró vízzel, de szépen apránként adagolva, nehogy a végén túl folyós legyen. Joghurt-szerű állagot kell kapnunk. Mindenhol írják, hogy nem szabad fêm keverővel keverni, de ên sokszor a fém kézi habverővel dolgozom össze ês nem ártott neki. A szénaszag elnyomására 3-5 csepp levendula illóolajat használok,azt is könnyen túl lehet adagolni és az meg a szénaszag együtt szintén nem kellemes. Rakok még bele egy kiskanálnyi citromlevet. De van amikor kihagyom, és nem vettem észre különbséget. Legelőször kb 5 órát hagytam állni lefedve és 2 órát a fejemen, de ez az én szőke hajamnak baromi sok volt, rettentő intenzív lett ês vagy négyszer meg kellett mosnom hogy ne égesse ki a szín a retinámat😄 azóta 1-1,5 órát hagyom àllni ês 1 órát van a fejemen. Sötétebb hajjal lehet akár dupla-tripla idő is. Világos hajjal csak nagyon óvatosan! Ki kell tapasztalni. Betekerem alufóliába, néha átmelegítem hajszárítóval. Lemosáskor ne ijedj meg ha világos narancssárga lesz a hajad. Másnapra-harmadnapra egyre természetesebb lesz a szín. Másnap ha szükséges, mosd meg alaposan még egyszer samponnal az picit mérsékli a dolgokat. Eleinte nem annyira tetszett az árnyalat de aztán átment valahogy tök természetesbe és most már sokan kédezik, hogy eredeti-e. Kicsit dúsabbnak tűnik tőle a haj egy darabig, mert réteget képez a hajszálakon. A hajhullást is drasztikusan lecsökkenti de csak az első pár hajmosás erejéig. Sajnos a zsírosodást nem csökkentette nálam. Viszont észrevehetően gyorsabban nő a hajam mióta használom. Készülj fel, elég nagy dzsuvát lehet vele csinálni ha nem vagy elég körültekintő. Összességében egyáltalán nem bántam meg, mert 100%ig természetes, nem úgy mint a vegyikoktél hajfestékek ami mint minden ami éri a bőrt, bekerül a vérkeringésbe. Olcsó, kevésbé feltűnően nő le, mint a bolti hajfestékek. Viszont alig kopik, szóval ha nem tetszik a szín, hát ez van. A Light Mountain több árnyalatban is árul hajfestő porokat jó minőségben.

Sante Family Sampon Bio Ginkgo & Oliva

Sante Family Sampon Bio Ginkgo & Oliva
2019. július 31.

Elnehezíti és nagyon zsírosítja a hajam.

Head & Shoulders Apple Fresh Sampon

Head & Shoulders Apple Fresh Sampon
2017. december 25.

Habár a száraz korpán segít, képez egy fura zsíros réteget a fejbőrön, plusz viszketek is tőle

Benefit Roller Lash Mascara

Benefit Roller Lash Mascara
2017. július 6.

Nekem nagyon nem jött be, éspedig a lemosás nehézsége miatt, nagyon nehéz volt lerobbantani. Nem pereg az tèny, látványos szempillákat csinál

Laneige Lip Sleeping Mask

Laneige Lip Sleeping Mask
2017. június 14.

Jobb, mint bármi amit valaha használtam. Úgy látszik en vagyok az első aki bánja, hogy a kicsit vette meg, már úton van a teljes kiszerelés. De én kenem orrba-szájba, nem csak éjszakára. Van egy brutál kiszáradt folt amit sosem tudtam megállni hogy ne rágjak kaparjak tépegessek, így az évek során lett egy bemélyedés, konkrétan hiányzik a számból egy milliméter.... ezt sajnos nem tudja meggyógyítani de talán itt már csak egy szájátültetés segítene. :)) viszont a termék maga fantasztikus!

Balea Író és Citrom Folyékony Szappan

Balea Író és Citrom Folyékony Szappan
2017. március 15.

Nagyon olcsó, (55 cent) gondoltam nem tudhat sokkal többet egy többször ennyibe kerülő folyékonyszappan sem, így vettem pár illatban. Némelyik -dinnyés, mézes, pitayás- teljesen renben volt, viszont a citromostól és a makadám dióstól nagyon durva kiütések jöttek ki a kezemen és akármivel próbáltam bekenni minden csípte. Ekcémaszerű foltok lettek mindenhol a kezemen és egy hónapig nem akartak múlni bármit csináltam. Időbe telt mire rájöttem hogy a szappan a hibás, nem gyanakodtam, mivel az előtte használt illatoknál nem volt semmi gond. De így már nem fogok kísérletezni másik illatokkal.

Alsol Kenőcs

Alsol Kenőcs
2017. március 12.

A mi családunknak az Alsol az alap csodakrém már évtizedek óta, szinte minden sérülésre ezt használjuk, sosem hagyott cserben. Valóban csodaszer <3<3<3

Innisfree The Minimum Moist Cream

Innisfree The Minimum Moist Cream
2017. február 4.

Csodás ez a hidratáló. Olcsó, nem irritál, állagra is tökéletes. Nem zsírosít. Mar újra is rendeltem.

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló
2016. december 7.

Nagyon fini íze-illata van, túl jó ezért hamar ujra kell kenni. Hatása ne az igazi, rossz állapotú ajkakra kevés