Rittus89

Regisztráció dátuma: 2015. január 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Blistex Classic Lip Protector Ajakvédő

Blistex Classic Lip Protector Ajakvédő
2016. december 7.

Nagyon nem jött be. Olyan gusztustalan ize van számomra, mintha egy gyógyszertári kenőcsöt nyalogatnék. A hatása sem olyan jó mint a tubusosnak de attol még nem rossz, na de az izén nem tudom túltenni magam, gyomorfogató, kuka.

ColourPop Super Shock Shadow Szemhéjfesték

ColourPop Super Shock Shadow Szemhéjfesték
2016. november 1.

Fantasy, Animal, Rex, Liberty. Őket vettem meg elsőnek. Nem épp hétköznapra való színek de imádom mindet, gyönyörű, tartós krémes állagú, egyetlen kis negatívum hogy nem nagyon lehet satírozni. A Liberty a legezüstebb ezüst amit valaha láttam! Biztosan veszek mèg párat, most év vègéig free shipping van 50 $ felett, de néztem hogy vègre levittèk a postaköltséget, nekem 40 $-nyi termèkre 10 $ postaköltsèget ír. Ez már így jobban hangzik mint eleinte a 25...

Organix Hair Renewing Moroccan Argan Oil Shampoo

Organix Hair Renewing Moroccan Argan Oil Shampoo
2016. október 22.

Csalódás... eléggè zsírosítja a hajam, az állaga sűrű mint a takony, nem sajnálnám rá a 8 eurót ha működne de az 1-2euros kallos samponok sokkal jobbak.

Kallos Banán Hajerősítő Sampon

Kallos Banán Hajerősítő Sampon
2016. október 22.

Nekem kb 2 nappal kitolta a hajmosás gyakoriságát, kicsit szárít de nem érdekel mert cserébe sokkal kèsőbb lesz zsíros a hajam. De pumpa mindenképp kell rá mert nem nehéz kiönteni a felét miközben alig látsz mert telement a szemed vízzel:)

Bomb Cosmetics Páros Szív Fürdőbomba

Bomb Cosmetics Páros Szív Fürdőbomba
2016. szeptember 21.

Bár nincs összehasonlítási alapom, arra rájöttem hogy ez egyáltalan nem nagy szám. Legközelebb megnèzem itt KMen miket dícsérnek a többiek, amikor vettem nem volt lehetőség utánanèzni, így illatra ès kinèzetre mentem

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream

Blistex Ajaknyugtató Krém / Lip Relief Cream
2016. szeptember 21.

Volt már vagy 10 ève egy pici rèsz a számon ahol mindig letèptem a bőrt, mert ott nagyon száraz volt, ès száraz volt mert állandóan letèptem...ebből az ördögi körből nem tudtam kikeveredni, kenhettem mindennel carmexszel is nem lett jobb,ès mai napi hihetetlen számomra de ezzel 1 alkalom elég volt hogy megszűnjön a problèma ès azóta soha nem jött vissza. Nem èrtem de nagyon örülök. Ezt leszámítva is nagyon szeretem, jól hidratál. Furi az állaga meg jobb lenne ha nem tubusos lenne, persze így higiénikusabb. A legjobb amivel valaha dolgom volt!

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2016. szeptember 21.

Kisebbnek tűnnek a pórusaim, a mitesszerek felére csökkentek, puha az arcbőröm, egèszsègesebb egysègesebb ragyogóbb, szinte egyáltalán nem hámlik az arcom, csak nèha az orrom tövében, ott biztos elfelejtem rákenni. Heti 2-3szor eleg használnom a szèp eredményért. Ha így haladok egy èvig is elég lesz

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum
2016. augusztus 14.

Kicsivel többet vártam tőle ennyi pozitív vélemèny után. Rossznak nem mondható de majdhogynem semmit nem vettem észre , pedig a delux mintát használtam, kb 15 alkalomra volt elêg. A sötétkék sokkal jobban bejön.

Freedom Makeup Pro Brow Pomade Szemöldökzselé

Freedom Makeup Pro Brow Pomade Szemöldökzselé
2016. május 28.

Nagyon jó termèk, olcsó, tartós, szèp a szìne .A soft brown árnyalatot választottam, nagyon sokat vaciláltam mert a hajam világosabb rèzvörös, de szeretem ha a szemöldököm 2-3 árnyalattal sötètebb, mint ami a hajamhoz passzolna. Jó vègül is ez az árnyalat de az egyel sötètebb sem lett volna túl sötèt. Majd rendelek egy olyat is.

Essence Forbidden Volume Rebel Szempillaspirál

Essence Forbidden Volume Rebel Szempillaspirál
2016. május 25.

Egyáltalán nem jött be, a kefe borzasztó, igaz hogy 2 rètegben szèp dús pillákat csinál de nehéz lemosni, darabos ès mèg elèggè maszatolódik is.
Az elmúlt 10 êvben mindig max factort használtam, teljesen meg voltam elègedve, de ez egy újságban volt, ès olvastam sok helyen hogy az essence
spirálok meglepően jók. Ez úgy látszik pont nem ilyen