ritus91

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Barnängen Lycka Tápláló Kézkrém

Barnängen Lycka Tápláló Kézkrém
2018. november 15.

Szuper illata van, nagyon jól ápol, gyorsan beszívódik. Maximálisan elégedett vagyok vele.

GUCCI Guilty Intense

GUCCI Guilty Intense
2016. július 28.

Számomra az Illat. Hihetelenül nőies, elegáns olyan ami ha rajtam van nincs olyan nap h ne kérdeznék meg mi ez. Nekem a tartóssággal nincs bajom, reggel két fújás és este a zuhanyzás előtt is érzem. Különleges illat amitől én is annak érzem magam, imádom.

L'Oreal Mythic Oil

L'Oreal Mythic Oil
2016. július 28.

Nagyon szeretem, könnyen beszívja a hajam, nem lesz ragacsos érzés utána, és kellően ápolja a festett szőke hajvégeimet :)

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Levendula és Rózsa Sampon

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Levendula és Rózsa Sampon
2016. július 28.

Jajj, katasztrófa :( Nagyon jó illata van, jól habzik, viszont már az első használat után iszonyúan kiszárította a fejbőrömet, amitől durván elkezdett korpásodni a hajam, pedig eddig sosem volt ilyen problémám :( Remélem visszaáll a normális állapotába...

Catrice Prime And Fine Illuminating Base

Catrice Prime And Fine Illuminating Base
2013. június 12.

Nekem ez az első primerem,de nagyon örülök h rászántam magam hogy megvegyem :) Sokkal szebben el tudom dolgozni az alapozót, nem ül bele a pórusaimba :) Könnyű állaga van és azt adja amit ígér :)

Catrice Absolute Nude Paletta

Catrice Absolute Nude Paletta
2013. június 12.

Imádom ezt a palettát. Gyönyörűek a színei, könnyű velük dolgozni és tartósak is. Nekem ennél nem is kell több :))

Catrice Ultimate Moisture Fresh Skin Make Up

Catrice Ultimate Moisture Fresh Skin Make Up
2013. június 12.

Én primerrel együtt használom és nagyon szépen el lehet dolgozni, a fedése nem túl erős, de nekem nincs is probléma az arcommal, szóval nekem bőven elég. Nem maszkszerű, természetes hatást kelt. Az ára is nagyon baráti, szóval tőlem 5 csillagot kap :)

aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Mélykondícionáló Balzsam

aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Mélykondícionáló Balzsam
2013. június 11.

Dm-ben vettem múlt héten, de csak a kis kiszerelést, mert a nagyobbért sokalltam a pénzt úgy, hogy nem tudtam lesz-e különbség a többi balzsamhoz képest. Ma mostam hajat és samponozás után feltettem a balzsamot. 2-3 percig hagytam hatni aztán lemostam. Meglepődtem hogy mennyire sima és puha lett tőle a hajam. Eddig a Garnier mandulás-barackos balzsamja volt a kedvenc, de ezután lehet h inkább ezt választom :)

Update: A kezdeti lelkesedésem egyre inkább csalódásba megy át....ahelyett h használatról használatra szebbé tenné a hajamat, egyre katasztrofálisabb a helyzet. A tegnapi hajmosásnál már konkrétan nem tudtam kifésülni a hajamat, inkább ne tettem volna a hajamra....ahhoz képest hogy mekkora reklámot csinálnak neki, egy minimum árkategóriás balzsam is simán verné....

Avon Planet Spa Török Termál Rhassoul Agyagos Arcmaszk

Avon Planet Spa Török Termál Rhassoul Agyagos Arcmaszk
2013. május 23.

Nagyon szeretem ezt az arcmaszkot, az illata is nagyon finom és a hatása is jó. Szépen összehúzza a pórusaimat, de mégsem húzódik utána még az én érzékeny bőröm sem :)

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk
2013. május 23.

Nagyon szeretem ezt a fedőlakkot, már több mint fél éve használom és még mindig ugyanolyan mint az első használatnál. Gyönyörű fényt ad a körmeimnek, gyorsabban szárad tőle a lakk, így végre nem nyúlok bele a lakkozásaimba :D Az ára is nagyon kedvező, nekem a kedvenceim között van :)