RKBrigi

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Apivita Express Hidratáló Arcmaszk Tengeri Levendulával

Apivita Express Hidratáló Arcmaszk Tengeri Levendulával
2021. szeptember 15.

A termék illata engem legfőképpen a marcipánra emlékeztet, de nagyon kellemes, felvinni egyszerű. Miután lemostam pihe-puha lett tőle a bőröm. Az ára elég húzós, és annyival nem nyújt többet, se kevesebbet, mint néhány olcsóbb társa.

Apivita Színezett Ajakápoló Stift Feketeribizlivel

Apivita Színezett Ajakápoló Stift Feketeribizlivel
2021. szeptember 10.

Nagyon szép színe van, nem túl kihívó, jól hidratál, jók az összetevői, de azért nem túl olcsó.

Apivita Express Beauty Face Scrub With Apricot

Apivita Express Beauty Face Scrub With Apricot
2021. szeptember 4.

Az illata nagyon kellemes barackost idéző :) Használata egyszerű és gyors, a radírozó szemcsék nagyon finomak benne, könnyű velük dolgozni, kellemes érzetet hagy a bőrön használat után. Ár-érték arányban kicsit húzós és borzasztó nagy extrát nem adott.

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2021. július 19.

Epilálás után használtam hogy levigye a lábamról a pirosságot, nekem szuperül működött.

Bepanthen Plus Krém

Bepanthen Plus Krém
2021. július 19.

Kisebb macska karmolásra, illetve a gyulladtabb szőrtüszőkre kenve nekem bevált.

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2021. július 12.

Még a tudatos bőrápolásom előtt próbáltam ki a terméket sokak javaslatára, borzasztóan szárította a bőröm. Majd a száraz bőröm folyton radíroztam, amitől csak egyre gyulladtabbak lettek a pattanások, egy ördögi körnek tűnt és ez a termék sem segített a bőrömön. Végül Balea Med zselés lemosójára váltottam, BHA-ra arcradír helyett és hatalmas javulást értem el vele, persze nem napok és hetek alatt, de hosszútávon megérte.

Victoria's Secret Bombshell EDP

Victoria's Secret Bombshell EDP
2021. július 12.

Nem ismertem a parfümöt, mikor megkaptam, illata kellemes, de semmi extra, nem az amit elsőre megismersz. Sajnos nekem a tartósságával is akadtak gondok, így nem nyerte el túlságosan a tetszésemet.

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2021. július 12.

Tömény vattacukor illat, tini korom nagy kedvence volt, felnőtt fejjel nem fújnám már magamra, de abban a korszakban nem is tudtam volna jobbat elképzelni. Szuper tartós illat, talán a legtartósabb, amivel valaha találkoztam.

Aquolina Tusfürdő Sárga- és Őszibarack

Aquolina Tusfürdő Sárga- és Őszibarack
2021. július 12.

Nagyon finom az illata, de sokáig nem lehet érezni fürdés után sajnos. Ezért az árért én többre számítottam, nagy vágyam volt kipróbálni, de nem venném újra :(

Police The Sinner Forbidden For Woman

Police The Sinner Forbidden For Woman
2021. július 12.

Nagyon sajnálom, hogy nem gyártják már, nagyon szuper tartós parfüm volt. Bár nagyon édes volt az illata, de én imádtam, sokan dicsérték rajtam.