rLau88

Regisztráció dátuma: 2016. november 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém Bőrhibák Ellen

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém Bőrhibák Ellen
2019. szeptember 10.

Régóta használom, csodát nem tesz a problémás bőrrel. Hidratál és nem lesznek tőle új pattanások. Illata jó, állaga kellemes és gyorsan beszívódik.

Oriflame Love Nature Tusolózselé Nyugtató Levendulával

Oriflame Love Nature Tusolózselé Nyugtató Levendulával
2019. szeptember 8.

Nagyon finom illata van de sajnos nem érezni túl sokáig fürdés után.

Avon Levendulás Bőrnyugtató Éjszakai Lábkrém

Avon Levendulás Bőrnyugtató Éjszakai Lábkrém
2019. szeptember 8.

Az illata nagyon finom, de hamarabb is beszívódhatna! Főleg nyáron nem kellemes a ragadós érzés, pedig az ember általában ilyenkor használná.

Baba Görögdinnye Frissítő Tusfürdő

Baba Görögdinnye Frissítő Tusfürdő
2019. szeptember 8.

Szerintem aki erre azt mondja hogy dinnyeillatú azt átverhették a zöldségesnél :) nekem inkább tutifrutti rágó illat, de szerencsére hamar elillan az illata fürdés után.. állagra nagyon híg viszont kellemesen hidratál.

Natura Siberica Arctisztító Tonik

Natura Siberica Arctisztító Tonik
2019. szeptember 8.

A flakonból tényleg nagyon sok jön ki egyszerre viszont nagyon jól tisztít és nem szárítja a bőrt. Nagyon kellemes illata van, valamiért engem a marcipánra emlékeztet :))

PomPom Megáll Az Idő Szemránckrém

PomPom Megáll Az Idő Szemránckrém
2019. szeptember 8.

Nekem egyáltalán nem csíp, kellemes állaga van. Még csak két napja használom így eredményről még nem tudok beszámolni :)

Avon Sun+ Maxi Tan Napozás Előtti Hidratáló Lotion Béta Karotinnal

Avon Sun+ Maxi Tan Napozás Előtti Hidratáló Lotion Béta Karotinnal
2017. május 15.

Még régebben vettem ezt a terméket, amikor még másfajta csomagolásban volt. Most is rendeltem egyet mert szép emlékek kötnek hozzá :D Remélem nem változtattak rajta. Az illata ugyanolyan és azt nem bánom mert én szeretem, olyan nyárillata van. :)
Az 50 faktoros krémektől is képes vagyok leégni. Vagy leégek vagy semmit se barnulok, ez ugyan csak 6 faktoros de nem égtem le tőle! Bár lehet azóta erősebb lett a napsugárzás is úgyhogy nem kockáztatok inkább, de régebben szuper volt!:) Szép barnaság önbarnítás nélkül!
Sárga színű a krém, de a fürdőruhán nem hagy nyomot (jó a feketén mondjuk lehet). Nálam mindenképp 5* és nagyon remélem, hogy nem sokat változtattak rajta!

Garnier Regeneráló Kézápoló Krém

Garnier Regeneráló Kézápoló Krém
2017. április 7.

Ez egy szuper termék!!
Leértékelve vettem, de teljes áron sem vészes, mert elég nagy kiszerelés és nem kell belőle sok.
Nagyon gyorsan beszívódik és pihe puha lesz a kezem utána! Nem hagy zsíros érzetet mint a legtöbb krém. Nekem őszintén szólva nem ízlik az illata, valahogy "öregesnek" érzem, nem az a friss fiatalos illat. De ez az egyetlen hibája és ez sem kisebbíti a "hidratáló érdemét":)

Braun Face 2 az 1-ben Arcepilátor és Arctisztító Készülék

Braun Face 2 az 1-ben Arcepilátor és Arctisztító Készülék
2016. november 29.

Az epilátor része jó, de az arctisztító kefe borzalmas. Lehet én vagyok a béna, de nekem nem sikerült rendesen rárakni és szerintem túl gyenge. Többféle fejet lehet kapni külön csomagban, de megmondom őszintén azokat ki se próbáltam. Főleg az epilátor miatt volt rá szükségem. Nem lenne vele probléma, kb. 1 éve megvan de kezd elromlani. Azt hittem az elem fogyott ki, de nem mert új elemmel se nagyon akar működni. Ha ennyi ideig használható, akkor viszont rettenetesen drága!

Dresdner Essenz Nyugalom Pillanata Fürdősó

Dresdner Essenz Nyugalom Pillanata Fürdősó
2016. november 28.

Természetes összetevők, finom illat! Szép lila színe lesz a víznek tőle :D
Nagyon jól esik ázni egy kicsit a lila vízben :)