rnee

Regisztráció dátuma: 2011. március 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. március 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Lush Porridge Szappan

Lush Porridge Szappan
2011. március 21.

szülinapomra kaptam ezt a szappant, és valami fantasztikus választás volt. az egyedüli bajom csupán a zabdarabokkal volt, mert csikart (pikkelysömöröm van, amikor előjön nem jó vakarózni sem, nem hogy csikarni...) :S de megoldottam azzal, hogy kézben habosítottam föl és csak a habot kentem magamra. az illat kárpótol, akinek pedig nem kellemetlen a zabdarabka, alternatív testradírnak is elmegy :DDD

Lush Angels Delight Szappan

Lush Angels Delight Szappan
2011. március 21.

egyszerűen belebolondultam az illatába :)))))

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)
2011. március 21.

Nagyon szerettem, különösen az illata miatt, de nem vásárolnám újra, mert nekem sűrűbben kellett hajat mosnom a használata miatt. (Nem hiszem, hogy túl sokat fújtam volna belőle...)

Essence Sun Club Quattro Eyeshadow - Szemhéjpúder

Essence Sun Club Quattro Eyeshadow - Szemhéjpúder
2011. március 21.

Csodaszép színekben volt kapható ez a szemhéjpúder, amit a tavaszi Essence leárazások alkalmával 299.-forintért sikerült beszereznem. ELF primerrel tökéletesen tartós (nélküle nem is próbáltam).

Nivea Gloss Korpásodás Elleni Sampon

Nivea Gloss Korpásodás Elleni Sampon
2011. március 21.

Termékmintaként kaptam. Jó illatú, hatékony, már amennyire egy termékmintából ezt meg lehet állapítani (nekem kb. 4 mosásra volt elég)

Nyx Ultra Pearl Mania Pigment

Nyx Ultra Pearl Mania Pigment
2011. március 21.

Nagyon szép, nekem több szín is megvan belőle. Tartós, olcsó, szóval tökéletes :D

Manhattan Mousse Habállagú Alapozó

Manhattan Mousse Habállagú Alapozó
2011. március 21.

Jelenleg ezt az alapozót használom. Felkeltette az érdeklődésem a " creamy touch - powder finish" felirat, mely szerint a hab fölkenve púderes, száraz érzetet hagy a bőrön... és valóban. Ha kézzel viszem föl, érzem, hogy más lesz a bőröm, nem olyan, mint egy folyékony állagú alapozó után. Egy kicsi matt hatást is ad. Hátránya, hogy kevés színben kapható, sajnos nekem sem lett megfelelő, így nem fogom újravásárolni, de csak ezért a -1 pont.

Nivea Visage Young Control Shine Mattító Gél Krém

Nivea Visage Young Control Shine Mattító Gél Krém
2011. március 21.

Nálam veri a Garnier Pure mattosító hidratálóját. Nagyon könnyen felszívódik és ahogy előttem is írták, sminkalapnak tökéletes.

Maybelline Wonder Finish Alapozó

Maybelline Wonder Finish Alapozó
2011. március 21.

Régen nagyon szerettem, de muszáj volt lecserélnem egy mattabb hatásúra, mert nagyon csillogott tőle a bőröm. A fedése közepes, de nem túl tartós.

Balea Szemfesték Lemosó Aloe Verával

Balea Szemfesték Lemosó Aloe Verával
2011. március 21.

Számomra is bevált, főleg ár/érték arányban. Igaz, nem olyan hatásos, mint egy kétfázisú, de a magam részéről utálom az oldajos érzetet, amit azok hagynak a bőrön. Újravásárolnám és fogom is :D