rnikolett

Regisztráció dátuma: 2016. október 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. október 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Naturland Herpesil Gél

Naturland Herpesil Gél
2019. szeptember 25.

A herpeszt pár nap alatt megszűntette, viszont még látszott a heg utána amikor megjelent mellette egy ujjabb herpesz. Szóval magát a vírust nem tudja kellően megszüntetni, így nem éri meg.

Isana LSF15 Hidratáló Nappali Krém

Isana LSF15 Hidratáló Nappali Krém
2018. július 19.

Kicsit zsírosabb állaga van, nem géles, viszont nagyon hamar beszívódik és nem ragad. Megfelelően hidratál és az illata is kellemes.

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray

Balea Professional More Blond Világosító Hajspray
2017. június 19.

Nekem szőkés-barna a hajszínem.Tavaly nyáron használtam először. Nagyon szép lett az eredmény, mindenki azt hitte befestettem a hajam.Szép szőke lett, egyáltalán nem sárga.Nekem nagyon sokáig elég volt a flakon.Most vettem egy újat hogy a tövét befújjam párszor.Nem szárította a hajam.Nagyon szeretem.

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre
2017. június 19.

Sokkal jobban szeretem mint a sima rózsaszín micellás vizet.Szinte teljesen leszedi a sminket, és nem csípi a szememet.Több hónapja használom, lassan fogy, kevés elég belőle.Nagyon jól habzik.

Balea Jamaica Vibes Tusfürdő

Balea Jamaica Vibes Tusfürdő
2017. május 11.

Számomra teljesen pez cukor illata van. Nagyon szeretem! :)

Essence Live.Laugh.Celebrate! Lip Powder

Essence Live.Laugh.Celebrate! Lip Powder
2017. május 11.

Nekem a 01 - crush on you! árnyalat van meg, amit én szemhéjpúdernek vettem de kiprobáltam ajakra is mivel eredetileg arra van.Sokféleképpen kipróbáltam de nem az igazi.A végeredmény mindig foltos.A száraz részekbe sötéten beleül.Ha teszek fölé ajakápolót akkor össszegyűlik egy sávban.Ha nem teszek fölé semmit akkor egy ivásnál azonnal lejön. Ecsettel felvíve se lesz egyenletes.A legszebb eredményt úgy lehet elérni ha nagyon keveset beleütögetek az ujjammal egy ajakbalzsamba de ilyenkor is sokat kell dolgozni vele hogy szép legyen.Ha szemhélypúder lenne akkor 5 csillagot kapna ugyanis nagyon pigmentált de mivel lip powder így ezt értékelem.De számomra nem csalódás hiszen tényleg a szememre vettem. :)

eBay Maszk Ecset

eBay Maszk Ecset
2017. március 31.

Könnyű felvinni vele az arcmaszkokat, könnyű kimosni viszont pár használat után össze vissza állnak a szálak.

eBay 10Pcs Professional Makeup Brushes Set

eBay 10Pcs Professional Makeup Brushes Set
2017. március 31.

Több mint 1 éve használom őket napi szinten és még semmi bajuk sincsen.Nagyon puhák és tömöttek is.Mosás hatására se eresztett el a ragasztó egyiken se és a száluk se hullik.Ezért az árért tökéletes.

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2017. március 31.

Nekem a piros színű van meg.Egyáltalán nem szeretem.Lehet hogy valaki felnyitotta előttem az üzletben és azért csomós,száraz de így használhatatlan.

Max Factor Miracle Match Foundation

Max Factor Miracle Match Foundation
2017. március 31.

Borzalmas.Csillámos, nem fed szépen, átfénylik szinte azonnal, és ami a legrosszabb hogy láb szaga van.Elviselhetetlen.