Roberta

Regisztráció dátuma: 2014. július 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. július 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Tonymoly Inked Coloring Brow

Tonymoly Inked Coloring Brow
2019. augusztus 15.

Januárban indult a románcunk, itt jutottam hozzá. Azóta már a 2. rendelésem van úton Koreából. Tökéletes! Precízen lehet vele dolgozni, egész nap tartósan fixál. Tettem próbát más márkákkal is, de a közelébe nem értek. Egyelőre ő a favorit.

Wooden Spoon Bio Naptej és Testápoló SPF30

Wooden Spoon Bio Naptej és Testápoló SPF30
2019. augusztus 7.

Tegnap vastagon lekentem a 3 éves lányomat. Kb 3 órát voltunk a parton. Leégett a válla, háta. Köszönöm, de ez kuka

Shiseido Rising Sun EDT

Shiseido Rising Sun EDT
2019. június 19.

Tegnap teszteltem a Müllerben. Ááá, ez nagyon jázminos és mintha a mumusom, az ylang-ylang is ott figyelne a háttérben. Itthon megnéztem az összetevőit, eltaláltam. Mégis azt kell mondjam, összességében kellemes és plusz pont, hogy a napon tartózkodáskor is viselhető. Tartóssága EDT létére kiváló, zuhanyzás után is éreztem a csuklómon. Talán 1x elcsábulok rá. Talán.

Giorgio Armani Light Di Gioia EDP

Giorgio Armani Light Di Gioia EDP
2019. június 18.

Ez mitől light? Annyira fullasztó, tömény, fehérvirágos, fejfájdítós jázmin, jázmin és még egy kis (nagyon soook) jázmin. Aki jázmin fan, annak biztosan tetszik, nekem borzasztó.

the Balm Cheater! Szempillaspirál

the Balm Cheater! Szempillaspirál
2019. január 25.

Picit csalódás, többet vártam. A pilláimat könnyű dúsítani, de ő inkább természetes hatásfokkal dolgozik, semmikép sem ad "dramatic look" hatást. Maradok a fele ennyibe kerülő Max Factornál vagy az ilyen árfekvésű, de jobban muzsikáló Artdeconál, MACnél.

Labellino Mint Ajakápoló

Labellino Mint Ajakápoló
2019. január 5.

Egy nagy semmi. Hidratáló hatása nincs, 5 perc múlva eltűnik az ajkaimról. Évek óta Carmexet és shea vajat használok, Labello közelébe sem mentem azóta. Megláttam, megvett a design és a menthol. Megvettem, de nem kellett volna. Csak a 2 említett tétel miatt kap 2 csillagot. Maradok a bevált ajakápolóimnál.

Magister Products Body Bon Cherry Testradír

Magister Products Body Bon Cherry Testradír
2019. január 4.

A tökéletes testradír. Pont jó a "durvasága". Tusolás, radírozás után a férjem kikerekedett szemekkel kérdezte, hogy mitől ilyen sima, puha a bőröm? :) Megvett kilóra. Ő a 3. Magister termék, ami állandó lakója lesz a fürdőszobának.

Dolce & Gabbana The One Desire

Dolce & Gabbana The One Desire
2018. november 2.

Az anyaillattal kezdődött a The one szerelem. Aztán meguntam, sok lett. Jött a Lace edition, újra fellángoltam, majd az üveg végére a tűz is szunnyadni kezdett. Az egész telet az új őszi/téli signature illatom felkutatásával töltöttem. Ez sem jó, az sem vált ki wow hatást. És végre, tél végére rávettem magam, hogy megillatoljam a Desiret. Ő az! 5 perc után tudtam, hogy ő kell. Más, lágyabb az eredetinél, mégis egy dög. A vanília, karamell, tubarózsa érződik rajtam leginkább, gyönyörű elegyet alkotva. Ma már birtoklom a 75ml-s kiszerelést és a csuklómat szagolgatom. :) Izgatott és kipirult vagyok tőle, mint egy tini az első randi előtt. Ő tényleg maga a vágy.

Artdeco Angel Eyes Mascara

Artdeco Angel Eyes Mascara
2018. február 15.

Első néhány alkalommal azt gondoltam, mi nem leszünk barátok, de ez megváltozott. Nagyon megszerettem. Jól építhető, nem leszek pandamaci és gyönyörű pillákat csinál. Hónapokig kitartott napi használat mellett is. Újravevős.

Trend It Up Color & Butter Ajakrúzs Ceruza

Trend It Up Color & Butter Ajakrúzs Ceruza
2018. január 6.

055-ös árnyalatot vettem meg. Sötét, szilvás, burgundis árnyalat. Darabosan kopik, elcsúszik, katasztrófa. Pedig nem ma kezdtem a sminkelést. Nekem nagyon nem. Lehet, világosabb színnél nem lenne ilyen probléma vagy nem lenne ennyire feltünő.