rocketdog

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Kosé Cosmeport Softymo Speedy Cleansing Oil

Kosé Cosmeport Softymo Speedy Cleansing Oil
2018. október 31.

Minden részét imádom ennek a terméknek!
Ez a második olajos lemosóm és bár a másik is tetszett, de ezzel sokkal elégedettebb vagyok. Tetszik, hogy egy pumpálásra éppen megfelelő mennyiség jön belőle. Alaposan tisztít és hiába olajos, utána könnyen és maradéktalanul le lehet mosni. Lemosás után egyszerre tiszta és hidratált érzésű a bőröm. Érzékeny bőrömnek semmilyen problémát nem okozott.
Ráadásul olcsóbb és nagyobb kiszerelésű is, mint az előző olajos lemosóm. Én ennél maradok! :)

Cosrx PHA Moisture Renewal Power Cream

Cosrx PHA Moisture Renewal Power Cream
2018. október 19.

Kb 1 hete használom és imádom! Érzékeny bőröm van, de semmi problémám nem volt vele idáig. Esténként felkenem és másnap pihe-puha bőrrel ébredek. Nincs semmilyen illata, ami nálam +pont, egyáltalán nem tudok belekötni. :)

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2018. október 16.

Meg vagyok vele elégedve. Tisztít, nem irritál, kicsit talán szárít, de azt korrigálom mással és amúgy is max 1 percig éri a bőrömet. Nagyon jó áron lehet kapni, ezért persze semmi extrát nem nyújt.

Purito Centella Green Level Recovery Cream

Purito Centella Green Level Recovery Cream
2018. szeptember 27.

Csak 4 napig használtam, eddig tartottak az ajándék minták.
Kellemes állagú krém, finom puhává tette a bőrömet.
Ami az erőssége, az a gyengéje is, vagyis az összetevői. Rengeteg hasznos anyagot pakoltak bele, de a levendula miatt fintorogtam. Először az erős szaga volt nagyon zavaró (ez persze szubjektív vélemény). Sajnos azonban a bőrömet is irritálta, minden nap egyre vörösebben reagált rá a bőröm. Örülök, hogy el is fogytak a minták.
Érzékeny bőröm van, a hozzám hasonlóknak nem ajánlom.

Neutrogena Visibly Renew Kézkrém

Neutrogena Visibly Renew Kézkrém
2018. szeptember 23.

Egy fényvédős kézkrémet kerestem, ez az első választottam. Nem igazán szeretem, mert sokáig ragacsos érzést hagy maga után. Nem is hidratálja eléggé a kezemet. Ár/érték aránya miatt sem ajánlom.

Schauma Baby Sampon & Tusfürdő

Schauma Baby Sampon & Tusfürdő
2018. szeptember 20.

Samponként nekem nem jött be, de zuhanyzáshoz csak ezt használom és nagyon szeretem. Nem szárítja a bőröm, nem irritál. Olcsó és könnyen beszerezhető. Nem habzik, kissé gyorsabban fogy, mint a többi tusfürdő. Eleinte furcsa volt, hogy nincs illata, de már hozzászoktam.

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++
2018. augusztus 23.

Imádom! Könnyen eloszlatható, nem hagy fehér réteget egyáltalán (pedig fizikai) és nem is csillog tőle az arcom. Nem zsírosítja jobban a bőrt, mint egy könnyed lotion állagú hidratáló. Elég érzékeny, gyulladt bőrömre kezdtem el használni és nagyon jól teljesíti, amit ígér: érzékeny bőrűek is használhatják. A fényvédők között kifejezetten olcsó. Amíg gyártják, én tuti ennél maradok :)

Benton Snail Bee High Content Lotion

Benton Snail Bee High Content Lotion
2018. augusztus 23.

Jól hidratál, de nekem ebben a kánikulában mintha nem teljesen szívódna be, sem éjjel sem nappal. Ragacsos marad a bőröm a T-vonalon, a nap végére meg főleg. Kíváncsi vagyok télen milyen lesz használni.

Benton Snail Bee High Content Essence

Benton Snail Bee High Content Essence
2018. augusztus 23.

Sok helyen olvastam, hogy a régi összetevő lista mennyivel jobb volt és "töményebb", ez már kisebb koncentrációban tartalmazza a hatóanyagokat. Én a régivel nem tudom összehasonlítani, már csak ezzel az újjal találkoztam. Annyi biztos, hogy nagyon meg vagyok vele elégedve. Az első pár alkalommal mintha kicsit irritálta volna a bőrömet, pirosas lett utána. De néhány nap után ez is megszűnt. Nagyon szereti a bőröm, jól hidratál, nyáron is könnyed, hamar beszívódik. Használom minden reggel és este.

Innisfree Daily UV Protection Cream No Sebum SPF35 / PA+++

Innisfree Daily UV Protection Cream No Sebum SPF35 / PA+++
2018. augusztus 8.

EZ A FÉNYVÉDŐ SZUPER:
- valóban matt, kombinált és zsíros bőrűek imádni fogják ezért
- estére sem zsírosodik tőle a bőröm
- kellemes az állaga
- gyorsan beszívódik
- nem csípte a szememet, pedig a környékére is kentem
- nem okozott semmiféle irritációt, pattanásokat
- hihetetlenül selymes, puha érzetet hagy maga után a bőrön
- újrakenhető, nem kopik le az alsóbb réteg
HA KIS MENNYISÉGET KENÜNK A BŐRÜNKRE!
Viszont fényvédőből rengeteg kell. Ha vastagon kenem fel, akkor viszont nagyon feltűnően fehér. Tovább már képtelenség eloszlatni a bőrön, marad a hullaszín. Ezért nem szeretem használni, max itthonra.
És nagyon szárít, ezért sokat kell alá rétegezni, hidratálni.