rocketdog

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Belico Cleanser II Bőrkiegyensúlyozó Tisztító Gél

Belico Cleanser II Bőrkiegyensúlyozó Tisztító Gél
2018. július 17.

Biztos jó termék, csak nem az én bőrömnek. Túlságosan szárította. Zsíros, aknés bőrre ajánlom inkább.

Belico Hidratáló Arctonik Lotion II

Belico Hidratáló Arctonik Lotion II
2018. július 17.

Himalaya Herbals Hidratáló Arckrém Gél

Himalaya Herbals Hidratáló Arckrém Gél
2018. július 16.

Más krémekkel összehasonlítva ezt nagyon gyengének találom. Akkor sem issza be a bőröm, ha szárazabb, órákkal később is le lehet dörzsölni.
Irritáló, csípi az arcom, ég tőle a bőröm. Megy a kukába.

Tonymoly Bio Ex Cell Peptide Essence

Tonymoly Bio Ex Cell Peptide Essence
2018. július 1.

Mintát kaptam, ezért csak egyszer tudtam felkenni. Könnyen kenhető az állaga. Viszont nekem nem igazán szívódott be egész nap sem, ragacsos maradt a bőröm és csillogott, fénylett egész nap. Az illata pedig szintén nem múlt el a nap végére sem, ami olyan erősen émelyítő, hogy többször felfordult tőle a gyomrom. Biztosan nem venném meg a teljes kiszerelést.

Soliteint Glicerines Kézkrém

Soliteint Glicerines Kézkrém
2018. június 30.

Nem egy csodaszer, de ennyi pénzért (450 Ft) egész korrekt krém. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos érzést maga után. A puhaság a bőrön viszonylag sokáig tart, 1-2 kézmosást is kibír. Az illata lehet a vízválasztó, nálam a még belefér kategóriába tartozik.

Bioderma Photoderm Max Cream SPF 50+

Bioderma Photoderm Max Cream SPF 50+
2018. június 21.

Télen néztem ki a terméket, de csak nyáron vettem meg és kezdtem el használni. Nem vettem figyelembe, hogy télen jóval szárazabb a bőröm. Nyáron sem mindenütt zsíros, inkább kombinált.
Az a problémám, hogy hiába szívódik be gyorsan és nem látszódik a krém, mégis nagyon zsíros érzetet hagy maga után és borzasztóan fénylik az egész arcom, mint egy tükör :D
Ráadásul irritált, csípte a szememet és könnyeztem tőle.
Pozitívuma, hogy a zsírossága ellenére nem jöttek ki pattanások az arcomon és már egy-két használat után csodásan puhává tette az arcomat.
Összességében, az én arcomra nem való.

Nivea Creme

Nivea Creme
2018. június 17.

Kombinált, kezdődő rosaceás bőrre semmiképp nem ajánlom, nekem tovább rontotta a bőröm állapotát. :(

Etude House 0.2 Therapy Air Mask - Snail

Etude House 0.2 Therapy Air Mask - Snail
2018. június 14.

Használat után ránézésre mintha szebb lenne a bőröm, de tapintásra nem éreztem különbséget. Nem lett simább, egyenletesebb, de hidratáltabb azért igen. 3 db-os csomagban érkezett, el fogom használni őket, de pusztán ez alapján nem lettem a maszkok nagy rajongója.
Ja, és nem teljesen illik az arcomra :D

Dermatoclean Kímélő Arctisztító Tej Száraz, Érzékeny Bőrre

Dermatoclean Kímélő Arctisztító Tej Száraz, Érzékeny Bőrre
2018. május 24.

Első arclemosóm, ezért nincs összehasonlítási alapom. Sminkelni nem szoktam, ezért a sminklemosó funkcióját nem teszteltem. Viszont a szennyeződésektől szépen megtisztítja az arcom. Problémám volt a száraz, húzódó, viszkető bőr, amin pirosas foltok jelentek meg. Ez az arclemosó már 1-2 használat után megszüntette a szárazsággal járó kellemetlen tüneteket és közben nem irritál, nem jelentek meg újabb bőrhibák pl pattanások, túlságosan zsíros bőr. Télen azért önmagában tud kevés is lenni, olyankor rákenek egy réteg hidratáló krémet (szintén száraz bőrre valót). Többször újravettem, már évek óta használom. Nálam eddig abszolút nyerő.