rockhormon

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Bodycreme Kirschblüte & Weißer Tee

Balea Bodycreme Kirschblüte & Weißer Tee
2020. június 24.

Jó ár érték arány, intenzív de kellemes nyárias illata van, könnyen beszívódik.

Kallos Hajápoló Balzsam Száraz, Töredezett Hajra

Kallos Hajápoló Balzsam Száraz, Töredezett Hajra
2020. május 26.

Gyorsan hat, nem kell sokáig fenn hagyni. Évek óta használom, egészségesen elnehezíti az amúgy száraz hajam és a kifésülés is egyszerű vele! Soha nélküle.

Ár érték arányban verhetetlen.

Mivolis Holt-tengeri Fürdősó

Mivolis Holt-tengeri Fürdősó
2020. május 26.

Ár érték arányban az egyik legjobb.
Tiszta só, soha sem rakódott le a kád alján.
Az izmaim és a lelkem is szerette, ha az arcomra került az már kevésbe, sajnos azt kicsit csípte és olyan pergős érzetet hagyott maga után. Dehát ez nem is arcra való szóval ez tényleg csak infó!

Mivolis Ausztrál Teafaolaj

Mivolis Ausztrál Teafaolaj
2020. május 26.

Egy hete használom ezt a terméket, pattanásos bőr miatt.

Az előző kommentelőkkel ellentétben, nekem nem viszi le egy csapásra a gyulladt pattikat, de lassan és biztosan, három napi kenegetés után igen.

A mitesszereimre is nagyon jó, én egy vattakorongra 5 cseppet csepegtetek és vegigtörlöm vele az arcom. Fertőtlent és összehúzza a tág pórusokat. Vigyázni kell vele mert tényleg szárít, de azért nem olyan durván mint azt előttem írják! Nekem normál bőröm van, se nem zsíros se nem száraz. Ha minden nap használom egy kicsit hámlik utána, de ha bekenem nivea arctejjel már le is van tudva.

Párom is kipróbálta többször, neki a piros gyulladt pattanásait egy este alatt lehúzza. Azt hiszem ez is bőrtől függ...

Az illata mint egy párologtatóé, nagyon intenzív, szem könnyeztető de kellemes, gyógyfüves. Inhalálásra is tökéletes és nekem ha az arcomon van még az orromat is kitisztítja.

Ezért a mennyiségért, tényleg nagyon olcsó és valóban használ. Ha mást nem is, de megpróbálni mindenképpen!

UPDATE:
Nagyon ritkán használom, mivel a pattanásos korszak már megszűnt. Viszont ha kijön egy - egy és megpróbálom ezzel orvosolni, ha le is húzza, a ,,bennlévő cuccal" nem tud mit kezdeni, behámosítja a tetejét, és sokkal tovább szenvedek vele míg tökéletesen felszívódik, mintha csak magára hagytam volna a pattit.

Csak akkor ajánlom ha BIZTOSAN ki tudtad szedni az egész cuccost! Tonikként egyáltalán nem ajánlom, pedig én is használtam, de csak beszárítja/megfárasztja a mitesszereket. Még akkor is ha zsíros bőröd van és úgy éreznéd használ! Hosszú távon egy kozmetikus sem támogatná.

Opilca Strep Crystal Szőrtelenítő Csík

Opilca Strep Crystal Szőrtelenítő Csík
2020. május 26.

A legjobb gyantacsík! Olcsó, jól látható gyantaréteg, kíméletesen távolítja el a szőrt, nem szárít!
De a kedvencem, higy műanyag lapocskákon van és ezért nem szakad el, sokkal kíméletesebben lehet lekapni! Nem tépázza agyon a bőröm. Tudom nem valami környezetbarát, de ezek a hideggyanta csíkok ígyse úgyse azok.

Akinek érzékeny bőre van, vagy esetleg csak simán minél kevésbé akar szenvedni az szerezze be egy próbára!

Ui. Én mindig hajszáritóval melegítem át, hogy gyorsabban kész legyek és mindenhol jól tapadjon az a gyanta!

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2020. május 26.

Ugyan olcsó de hosszú hajra betyárosan fogy. Sok hajam van, nehezen tudtam bedolgozni, hiszen olyan mintha gépzsírt kentem volna bele, úgy már nem igazán volt kezelhető... Felvitel után hajszáritóval átmelegítettem és zuhanysapkát húztam rá. Pár óráig így hagytam.

Dús, vékonyszálú, szőkített hajam van amit jól be is gubancolt, de nem annyira amit a hajolajam és tangle teezerem ne tudott volna kiszedni!

Párom hajritkulására kezdtük igazából használni, az ő számára rendkívül egyszerű volt a használata.

Mindenképp frissítek!

Tetran Kenőcs

Tetran Kenőcs
2020. május 26.

Drágának tűnhet elsőre, de nagyon sokáig elég lehet! Amikor pattanásokra használtam, fél évig is elég volt egy tubussal. Estére bedunsztolva a legjobb használni, lehúzza a gyulladást és sosem okozott gondot a bőrömnek!

Ekcémára is csúcs szuper volt, csak akkor elég gyorsan elkenegettem belőle! A felét elhasználom egy nyári napsütés okozta mellkasi ekcémára, kb. 4 napos lefolyással (Évente előfordul). De használt, szóval egy szavam sincs!

L'Oreal Paris Pure Clay Blemish Rescue Mask

L'Oreal Paris Pure Clay Blemish Rescue Mask
2020. május 26.

Jó ár érték arány. Selymes, könnyen felkenhető maszk. Használat után a bőröm puha és egészségesen ragyog.

Nagyon ajánlom, akár érzékeny bőrre is!

Könnyebben lemosható mint a Detox Clay maszk (amivel amúgy felváltva használom már honapok óta), de tud maszatolni ez is. Én mindig kádba hajtott fejjel a zuhanyrózsával veretem le az arcomról! Így a legegyszerűbb! :)

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

Kedvenc maszkom.

Szinte mindig akciós a dm-ben. Lehet csak én, de nekem rettenet sok alkalom kifér ebből a kis tégelyből, pedig az egész arcomat kenem. Megéri az árát. Gyönyörű kemény állaga van, jó felkenni a bőrre.

Nem ült bele a tág pórusaimba, pedig az efféle fekete maszkok hajlamosak.

Jól tisztít, de nagyon kíméletesen én bátran ajánlom értékeny bőrre is. Zsíros bőrrel biztosan csodát művel.

A lemosását én mindig a kádba belelógatott arccal/fejjel, zuhanyrózsával végzem. Ciki nem ciki, így a legegyszerűbb mert különben az egész mosdó olyan tőle.

(Én felváltva használom a kék Blemish maszkjával!)

Dalacin 10 Mg/Ml Külsőleges Oldat

Dalacin 10 Mg/Ml Külsőleges Oldat
2020. április 16.

A kozmetikusom ajánlotta anno gyulladt mitesszerekre és bakteriális pattanásokra. Tizen évesen a folytonos nyomkodás, kaparászás, fogdozás meghozza a gyümölcsét, ami a gyulladt zsíros bőr... Ezt használva nagyon gyorsan felszívódtak a pattanások, a mitesszerek pedig kiszáradtak, rendesen el lehetett őket távolítani (kozmetikusnál!), használata mellett sokkal kevesebb jött vissza.

Ennyi pénzért, ilyen összetevőkkel nagyon ajánlom.