rockhormon

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rosense 100% Rózsavíz

Rosense 100% Rózsavíz
2020. április 16.

Nagyon ajánlom minden bőrtípusra. Abszolút megéri az árát, hiszen egy természetes arclemosót kapunk, ami hihetetlenül sokáig kitart, pedig én bőségesen locsolom. Nem szárít, táplálja a bőrt és tökéletesen tisztítja azt közben. Számomra egyáltalán nem kellemetlen az illata, aki szereti a tea rózsa illatot az ezt is szeretni fogja.

Amazonon gyakran sokkal jutányosabb áron beszerezhető a feljebb feltüntetettnél...

Avon Care Kókuszolajos Többfunkciós Krém

Avon Care Kókuszolajos Többfunkciós Krém
2020. április 12.

Ez valami fenomenális, főleg ennyi pénzért!

Hetek óta kenegettem a száraz lábaimat, mindig beszippantotta és semmi... Ez egy használat után bársonyossá tette a bőröm. Az illata is finom, sok van a dobozban és semmi nem ragad használat után. Nagyon hálás vagyok.

Aromax Levendulaolaj

Aromax Levendulaolaj
2020. április 12.

Nagyon kellemes olaj, sokáig elég, nem okozott bőr irritációt. Sajnos nem aludtunk jobban tőle.

Himalaya Herbals Diós Arcradír

Himalaya Herbals Diós Arcradír
2020. április 12.

Eleinte mindkettőnknél kis pattanásokat okozott, mintha beleült volna a bőrünkbe, el is felejtettük aztán egyszer rákényszerültünk, akkor pár napig használnunk kellett és nagyon bevált. Utána már nem maradt úgy a bőrünkön, mikor leöblítem gyönyörűen tiszta bőrt hagy maga mögött.

Nagyon sokáig elég. Megéri az árát.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

3 hónapja használom:

Nagyon szeretem, könnyen felvihető és kellemes bedolgozni, gyorsan beszívódik akkor is ha már eleve telt a bőröm, ha meg száraz akkor szinte el se tudom kenni, rögtön beissza. Ritkán szokott csak pici réteget hagyni, azt is csak szemkörnyéken.

Csak fürdés után, tisztított arcbőrre használom (így ajánlom is, sokkal szebben beszívódik).

Fantasztikusan feltölti a bőrt, olyan kis baba pofit varázsol. Rendszeres használata mellet, meg is marad ez az életteli bőrkép.

Elsőre drágálltam de ennyi idő alatt kb 1/5 fogyott el, tényleg elég egy borsónyi. Megéri az árát.

2020. április 12.

Sokáig használtuk párom kopaszodására/hajritkulására de sajnos nincs változás. Se babahaj, se szálerősödés. Ettől a márkától ilyen áron mást vártam.

Könnyű a használata és nem zsírosítja a hajat, az illata sem elviselhetetlen.

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2020. április 12.

3 hónap használat után sajnos nem vettem észre változást.

Nem ül ki a szemkörnyékre, könnyű használni és sokáig nem irritálta a szemem, mostanra már kicsit érzem...

Spirál alá primernek is tökéletes.

Sokáig elég, ennyi pénzért mindenkinek nagyon ajánlom kipróbálásra.

Rival de Loop Elektromos Arckefe

Rival de Loop Elektromos Arckefe

Mindenkinek ajánlom!

Akár pattanások, miteszerek, zsírosodás vagy hegek zavarnak a bőrödön, ez a kis gép megfelelő használattal biztos tud segíteni. Nem szabad túlzásba vinni az arcon, nagyon ki lehet vele szárítani a bőrt. Akkor használom ha úgy érzem ,,kellően" vissza zsírosodott a bőröm. Utána rögtön érzékelhető a tiszta, feszes bőr. Akkor is használom ha érzem h jön pár patti, vagy azokra a kis makacs fehér izzadtság zsákocskákra, ez azonnal hat. Akárhová megyek utazni, egy arclemosó és ez az arckefe a tuti kombóm.

Főleg ezért az árért! Már három éve megvan és már számtalanszor ment úszni, de még mindig bírja!

Ilcsi Esemény Előtti Pakolás

Ilcsi Esemény Előtti Pakolás
2018. december 22.

Megvettem az 50ml es kiszerelést, mondván csak ha hatásos veszem meg a nagy csomagot. Nem volt rá szükség, de jó, hogy volt erre opció.

Valóban csíp és húz, de aki már ,,tapasztaltabb" krémmániás és már többféle ilyen gyógynövényes gyöngyszemet letesztelt, annak meg se kottyan.

Felvitele könnyű, ha megszáradt nem lehet társalogni. Lemosása elég körülményes, nem ajánlom a száraz krém letépkedését mivel megsérthetjük vele az amúgyis irritált bőrfelszínt. Tehát mosni kell, márpedig ha benedvesítjük elég masszás lesz. Időigényes.

Utána valóban kisimult a bőröm, kapott egy kis vérlöketet de ennyi. Egy fiatal bőrnek nincs feltétlenül simításra szüksége, a sebekkel és pattanásokkal viszont sajna nem sokat tudott kezdeni. Hatni hatott, de arra való tekintettel nem többet mint egy ennél jóval olcsóbb maszk.

Nem veszem újra, de egy próbát mindképpen megér, főleg érettebb és problémás bőrű személyeknek ajánlanám.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2018. december 22.

Nekem sajnos nem egy csodaszer ez a termék. Finom illata van, sokáig elég és jó balzsamként. Elnehezíti az amúgy szalmaszál hajamat és fényes esést eredményez neki, de ennyi. Ha egyszer nem használom mar nincs eredménye. Hónapok után sincs javulás, egy mosással kimosom a puhaságot amit kölcsönöz.

De ettől eltekintve is szeretem, használom mert legalább jobban fésülhető a hajam, nem kell spréket ráfújnom a fésülés előtt.