rockhormon

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Körömápoló Olaj

Alverde Körömápoló Olaj
2018. december 22.

Megéri az árát. Nagyon sokáig elég, finom barack illatú lesz tőle a kezelt felület és valóban használ. Az egyetlen negatívum az, hogy olajos és nehezen szívódik be, ezért csak lefekvés előtt használom.

Lady Stella Ichtoline Gyulladáscsökkentő Zselépakolás

Lady Stella Ichtoline Gyulladáscsökkentő Zselépakolás
2017. augusztus 2.

Mennyiséghez mérten olcsó. Fura állaga van, mint mikor hajzselét kennek az arcomra, egyáltalán nem az a ,,tiszta" krém amit nyugodtan kenegetsz. Lemosás után is egy fura érzést hagy a bőrömön, de ettől eltekintve puhább is...

Már az állaga miatt sem mertem, csak a szám köré felkenni és hála isten, hogy így tettem. A szám körül sosem szokott semmi mitesszer vagy pattanás lenni, következő napra viszont teljesen kipattogtam, fehér kis pattanásokat növesztettem amiket nem lehetett nem kinyomni, merthát feltűnőek voltak, viszont kinyomva sebes lett és bele telt egy hétbe mire elmúltak. Na ezt eljátszottam kétszer, a homlokomon is, mondva hátha de megint csak megbántam. Azóta ott csücsül a szekrénybe, de ezt nem is merem senkinek ajándékozni inkább kidobom. Csakhát így azért drága volt...

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Stift

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Stift
2017. augusztus 2.

Nagyon szép a fedése és nem kopik le könnyen. Olcsó és nem is fogy olyan gyorsan mint ahogy a kommentekben olvastam. Bár eleinte megijedtem mikor láttam, hogy mennyi árnyalatból lehet csak választani, de mégis tökéletesen illik a választottam a bőrömhöz.

A pattanásokat csodálatosan lehúzza és a kis bőrgyulladásokat pedig hibátlanul leszárítja.

Pantene Nature Fusion Hajerősítő Szérum

Pantene Nature Fusion Hajerősítő Szérum
2017. augusztus 2.

Hosszú, göndör hajamon nagyon gyorsan elfogyott. Nehéz úgy dolgozni vele, hogy a végeredmény ne legyen zsíros hatású, könnyű egy kicsit többet rakni a hajtövekre és máris tincsekbe áll össze tőle a hajam. Illata kellemes de tényleg minimális, nagyon meg kell szagolgatni, hogy érezze az ember. A hajam állagán nem dobott semmit....

Összegezve szerintem egy hajolaj sokkal kifizetődőbb mivel célzottabban lehet eloszlatni.

Egis A Vitamin Olaj

Egis A Vitamin Olaj
2017. május 28.

Csodát tesz a megviselt, pattanásos, foltos bőrrel. Kozmetikusom is mindig rak a bőrömre nyomkodás után. A hegeket halványítja és ha bekenem a pattanást vele, az is megnyukszik. Hámosító hatása látványos. Bár elsőre drágának tűnik, nagyon soláig elég, hiszen egy két cseppel bőven elég bekenni az arcot, kb. egy vagy két hetente.

Én mindenkinek ajánlom, száraz és zsíros bőrre is, bár olaj, beszívja a bőr nem fog olyan érzést kelteni mintha étolajat kentél volna a bőrödbe! Nem tömíti el a pórusokat, sőt mióta kenem az arcom vele, a miteszereim sem telnek fel és a bőröm ph értéke is kiegyensújozott.

Dentomin Natúr Fogpor

Dentomin Natúr Fogpor
2017. március 7.

Valóban mintha kicsit fehérebbebb, egységesebb színe lenne a fogaimnak és határozottan simábbak is tőle. Nekem csak a használattal van bajom. Sokat kell a fogkefére tuszakolni h "rendesen" fogat tudj mosni vele, különben csak a száraz kefét dörzsölöd a fogadhoz. A pornak elég barnás színe lesz használat közben és rendre kifolyik az ember száján, nem tudom.. elég illúzióromboló látvány, de úgy tűnik megéri. ; ) Heti párszor továbbra is használni fogom.

FLP Aloe First Natural Soothing Spray

FLP Aloe First Natural Soothing Spray
2017. február 10.

Először is nagyon drága, de hatalmas kiszerelést kapunk, ami valóban nagyon sokáig elég.

Tényleg jó a gyulladásokra, ragacsos réteget hagy ha megszárad, de kibírható. Vigyázni kell vele, mert nagyon szárít! Zsíros bőrt kordában tartja, de normáltól már száríthat ha valaki huzamosabb ideig tonikként használja.

Leégésre ez a legjobb és nyílt sebek fertőtlenítésére is tökéletes. A hegekkel már sajnos nem sokmindent tud kezdeni, de ha valaki a sebet rögtön ezzel kezdi kezelni, nem csak akkor nyúl hozzá amikor már háromszor elkapart egy pattit, akkor 100% hogy gyorsabban és szebben fog gyógyulni a seb!

Regenerálja a bőrt, megújítja, de nem szabad túlzásba vinni, mert tényleg az ellenkezőjét érjük el vele!

Plusz! Belső gyulladásra is nagyon jó! Foggyulladásra öblögetni, torokra egy kortyot belőle, vagy orrüreg kisebesedésnél egy két cseppentés, nagyon csíp (mert fertőtlenít) nagyon rossz az íze, de tényleg segít. Persze ezt is ismételgetni kell.

CV Cadea Vera Vital 35+ Gyümölcssavas Peeling

CV Cadea Vera Vital 35+ Gyümölcssavas Peeling
2017. február 1.

Egy használat után, puhább lett tőle a bőröm, mintha mattabb lenne és táplált, de a kommentek alapján valami extrábbra számítottam. Kellemes krémes hatású, érezni a gyümölcssavat.
Bemasszíroztam és 5 percig hagytam hatni.

Egy hónap után update.

UPDATE: Nagyon jó. Tényleg javítja a bőrtónust, sokkal kevesebb pattanásom van és a pórusaim is összehúzódtak. Ennyi pénzért nagyon megéri, elég hetente csak párszor alkalmazni. Mindenkinek ajánlom, tényleg azt adja amit ígér.

Bio Lab Mask

Bio Lab Mask
2017. január 16.

Párszor használtam csak. Az állaga fura az arcon, mondhatni nyálkás és egy finom filmréteget is hagy maga után. Kellemes tapintású lett tőle a bőröm, szerettem felrakni..

Pattanásra nem annyira jó.

Hegekre(elkapart pattanás hegekre) nagyon jó! Látványosan halványodtak, azért is hagytam abba használni...

Bőr öregedés ellen is tökéletes, anyukám jobban szerette használni, élettelibb lett tőle a bőre.

De ennyi pénzt nem ér meg, vannak erre olcsóbb, ugyanilyen hatásos alternatívák is.

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2017. január 7.

Nagyon jó! Mostanában a T vonalam könnyen zsírosodott és nem tudtam már mihez nyúljak, ez volt az egyetlen ami tényleg hosszútávon megoldotta a problémát. Sokáig elég mert tényleg csak keveset kell használni belőle. Nekem nagyon tetszik a színe is, vicces vele flangálni a házban és az illata sem zavar, kifejezettem tiszta illata van. Jól tisztít. Mindenképpen újravevős!

UPDATE: Már egy hónapja használom, majdnem minden nap felekenem (hajlamos vagyok túlzásba vinni a jó dolgokat). És még így sem szárítja ki a bőröm, ami egy hatalmas plusz! Még mindig nagyon jó, puha és tiszta lesz tőle a bőröm. Kordában tartja a zsírosodást. Természetesen a pattanások kialakulásával nem tud mit kezdeni, ez nálam hormonális, de nagyon jól tisztít és nyugtat, mindenképpen újravevős.