rockhormon

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Betadine Kenőcs

Betadine Kenőcs
2017. január 7.

Én pattanásokra használom vagy gyulladásokra ahol a neogranormon már nem segít. Nagyon jól lehúz minden gyulladást és teljesen felesleges vastagon felkenni, csak egy vékony réteget kell bedörzsölni.

Himalája Sószappan

Himalája Sószappan
2016. december 30.

Már 3 éve, hogy rátaláltam a sószappanra és azóta is ugyanaz a tömb lapul egy bögrében a fogkeféspoharam mellett! Ezért a mennyiségért, nagyon megéri az árát! 15 évesen kezdtem el használni, és egy-két hónap alatt hihetetlen eredményeket értem el vele. Nem szárít! Sőt, ha ki van száradva a bőröm, ezt használom és rendbe rakja. Ha barátomat valami kiüti, ezt kenjük rá. Anyukám a herpeszére is rászokta kenni, és fantasztikus! Ez egy természetesen tökéletes fertőtlenítő, nem több és nem kevesebb.

Használata: Én picit benedvesítem a bőrömet és az egész (száraz) tömböt az arcomba kenem. Ajánlatos párától, melegtől távol tartani, hogy ne olvadjon.

Tény, hogy kiszemcsésedik és úgy faj a használat, de kérem, azt le lehet kapargani róla! Ezért butaság abbahagyni a kezelést. Mint mindennek idő kell neki, hogy hasson!

Aki változást akar elérni, az kibírja az első pár alkalmi csípést, mert tényleg szörnyen csíp, de utána észre sem veszed!

Hátra és mellkasra is első osztályú!

Bőrtípustól függetlenül, mindenkinek nagyon ajánlom, remélem segíteni fog!

Zineryt Pattanás Kezelő Oldat

Zineryt Pattanás Kezelő Oldat
2016. december 30.

Nagyon jó kis oldat, 14 évesen használtam egy jó évig. Nagyon sokat javított a bőrömön, de nekem hajlamos a bőröm mindent megszokni és ez így volt ezzel is. Sajnos rossz fogamzásgátló használat miatt visszatértek a miteszereim, de most, hogy láttam biztos beszerzek belőle egyet! Ezen az áron, mindenképpen ajánlatos kipróbálni.

Használat után olyan mintha zsíros lenne a bőr és bár reggelre beszívja, jobb ha az ember megmossa az arcát, már csak azért is, hogy lélegezzen a bőre, és ne történjen baj. Normális bőröm nem volt tőle zsírosabb, se nem volt kiszáradva.

Swiss-O-Par Szemöldök és Szempillafesték

Swiss-O-Par Szemöldök és Szempillafesték
2016. december 30.

Nagyon jó kis termék, megéri az árát. Nagyon sokszor lehet használni, én már vagy 10x használtam és még mindig ,,rengeteg" van benne. Ki kell tapasztalni a használatát, nem szabad feladni. De ha befogná a bőrt, sem kell pánikba esni, egy alvás után, le is kopik róla. A színét 2 hétig tartja meg, nem irritált soha. A szemöldököm látványosan sötétebb tőle, ahogyan azt kell.

Kétfázisú, először a folyadékot( ez amolyan szín előhívó) kell felkenni és hatni hagyni, majd a gélt.

Tipp a használathoz: Vagy nagyon gyorsan kell vele dolgozni, vagy szemöldökönként vigyük csak fel és távolítsuk el a festéket. Én mindig számolni szoktam hangosan a másodperceket, ugyanis nem kell neki sok idő, hogy hasson.
Én fülpiszkálóval szoktam felvinni mind a kettőt, de arra ügyelni kell, hogy ne keverjük össze őket, mert elszíneződik a folyadék, bár akkor sincs semmi, ugyanaz a hatás...

Remélem segítettem ;)

Differin 1 Mg/G Gél

Differin 1 Mg/G Gél
2016. december 30.

Bár első pillantásra nagyon drága, rettentő sokáig elég ez a krém, nem is gondoltam volna de már két-három éve megvan. Mivel nagyon szárít nem kenem fel az egész problémás részre, mint ahogyan azt az orvos ajánlotta, hanem csak a pattanásokra.

Eleinte látványos hatása volt, de mintha már kifogyott volna belőle a szufla. De mivel ez az egyetlen krém amit bátran hordok nap közben is, mivel egyáltalán nem lehet látni felkenés után, ha van egy piros és gyulladt pattit, ezzel kenem nap közben.

Én örülök ha nálam van utazáskor. Mindenképpen egy kipróbálandó szer, nem egy csodakrém, de azt amit ígér betartja!

Johnson's Baby Bedtime Lotion (régi)

Johnson's Baby Bedtime Lotion (régi)
2016. december 29.

Nagyon finom az illata, könnyen beszívódik, kellemesen hidratál, semmi ragacsos érzetet nem hagy maga után, ami nekem nagyon fontos.

Én nagyon szeretem, örülök ha van egy a polcon. Akciósan meg szoktam venni, hogy legyen, de teljes áron nem feltétlenül venném újra.

Johnson's Baby Oil Aloe Vera

Johnson's Baby Oil Aloe Vera
2016. december 29.

Mindenre jó. Tusoláskor használom, vagy simán száraz bőrre testápoló helyett. Kézkrémként is nagyon jól funkcionál, de hajmosás előtt pakolásként is csodálatos. Valamint ez a legjobb sikosító, sokáig elég, antiallergén szóval nem irritál.

Nővérem mikor nőtt a pocija terhesség alatt is ezt használta, hogy ne viszkedjen a bőre.

Egyszerűen a legjobb! Mindig újra veszem.

2016. december 29.

Anyukám nagyon szereti, puha és telt lesz tőle a bőre.

Baba Aloe Vera Testápoló

Baba Aloe Vera Testápoló
2016. december 29.

Nagyon jó. Olcsó és az áráért nagy kiszerelést kapunk. Könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzést.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint
2016. december 29.

Nem éri meg az árát. Nem lehet rendesen használni a formája miatt. Hidratálása átlagos és nagyon finom az illata. Még szerencse h nem én kaptam, már a látványtól rosszul vagyok amikor egy plázacica ezt az eltúlzott árú márka cuccot húzza elő a táskájából. Mert hát olyan nagy ezt máshonnan nem lehet előhúzni, lehetetlen csak úgy zsebrerakni, hogy ne nézzen ki bután. Aki a trendiségre megy annak ajánlom, különben hatalmas pénzkidobás. De a gusztustalan hypon kívül, meg az eltúlzott designtól eltekintve nem rossz az anyag...