rockhormon

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2016. december 29.

A legjobb. Hosszan ápol, kellemes illata van, egy használat után is látható eredmény. Első ránézésre nem a legolcsóbb de nagyon megéri. Nekem télen muszály hidratálnom a számat és általában minimum egy-két balzsamot elhasználok egy szezon alatt, de ezt már harmadik éve használom.

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2016. december 29.

Nem jó ajakápoló. Nagyon sokszor kell felkenni, ami elég fárasztó. Kemény állaga van, nem hidratál kellően és az illata se jó, olyan mű illata van. De nem drága és végülis nem ártott.

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2016. december 29.

Bár picit drága, nagyon megéri az árát. Rettentő sokáig jó és nagyon finom illata van. Nem szeretem a zsíros ajakápolókat, de a könnyebb balzsamok nem szoktak segíteni, viszont ez egy csodaszer. Olyan könnyű, kicsit vizes állaga van ha felkenem, gyorsan beszívódik és sokáig szép marad a szám. Barátnőm mindenre ezt használja, száraz körömágy, kiszáradt orr, mindenre jó...

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2016. december 29.

Anyukámnak volt régebben mindig egy ilyen a táskájában. Puhává teszi a bőrt és valóban akárhol alkalmazható, bár a számon nem annyira szerettem csak vékony rétegben, a száraz csúnya könyökemmel és körömágyammal csodát művelt mindig.

Avon Far Away

Avon Far Away
2016. november 30.

Nagyon klasszik, fantasztikus illattal. Tartós az illata, a ruháim szinte beisszák. Minden pénzt megér ez az örök kedvenc!

Avon True Pro+ Körömlakk

Avon True Pro+ Körömlakk
2016. november 30.

Drága és elég folyékony, de nagyon szépen lehet vele dolgozni. Szép színe van az összesnek amit próbáltam és tartósak is.

bebe Young Care Classic Ajakápoló

bebe Young Care Classic Ajakápoló
2016. november 30.

Nekem sajnos nem használt semmit, pedig nagyon kentem vele magam. Nem vagyok vele megelégedve, semmi tartossága nincs, pedig nem is tartozik a legolcsóbb kategóriába.

Dermofil Paszta

Dermofil Paszta
2016. november 30.

Jó krém, szinte fellélegzik a bőröm használat után, de csak vékonyan szabad felvinni ott ahol gyulladt a bőr, nem máshol! Nekem azóta h ezt nem tudtam először teljesen kiszáradt a homlokom, most meg bezsírosodott és most küzdök a mitesszerekkel! De megkapja az összes csillagot, mert végülis én használtam túl!

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2016. november 30.

A Stockholm matt nekem nagyon fura, megszárad az ember száján és alig lehet lekaparni, olyan mintha vakolatot nyalogatnék a számon. Oda adtam a barátnőmnek ő el tudja viselni. A Budapest nevű kollégája ami nem szárad annyira meg nekem jobban tetszik. Szép színe van az összesnek, de az árát nem feltétlenül éri meg.

Essence Coverstick

Essence Coverstick
2016. november 30.

Lassan egy évtizede, hogy mindig újra veszdm ha elfogy, vagy eltűnik! :) Érzékeny a bőröm de ez még sohasem irritálta, ami nagy szó! Olcsó és nagyon soáig elég ha valaki nem ezzel rajzol magának arcot! :D