rockhormon

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó
2016. november 30.

Akciósan vettem és nagyon megérte! Könnyen habzik, sűrű, nem spórolták ki belőle a valóban kemény golyócskákat és az illata is finom! Első használattól hatott és egyre szebb a bőröm. A Himalaya Neem Maskal használom együtt. Mindenképpen újra veszem ha elfogy.

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2016. november 30.

Hihetetlenül sokáig elég és ahhoz képest olcsó. Természetes anyagokból van ezért keményebb mint amihez az ember szokott, de ezért is olyan jó. Jól hidratál, de érzékeny bőrüeknek nem ajánlom mert nagyon eltömíti az arcbőrön a pórusokat ha elkenődik és nekem mindig begyullad alatta. Márpedig ha valaki ezzel keni be a száját az sokáig olyan marad! :)

Garnier Pure Active Arctisztító Krém Pattanások Ellen Aktív Szénnel

Garnier Pure Active Arctisztító Krém Pattanások Ellen Aktív Szénnel
2016. november 30.

Nagyon erős arctisztító, semmiképpen sem mindennapi használatra való mert nekem úgy nagyon kiszárította a bőröm, bár akinek zsíros a bőre, nem árthat meg. Sokáig elég, kevés kell belőle, nsgyon jól habzik és szó szerint lélegzik utána a bőröm. Mindig újra veszem ha évente egyszer elfogy!

Garnier Pure Active 2 In 1 Tinted Spot Roll-On

Garnier Pure Active 2 In 1 Tinted Spot Roll-On
2016. november 30.

Drága és nagyon folyós. Nem lehet vele szépen dolgozni, de nem gagyi, nem irritálja a bőrt. Nem veszem újra.

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték

Garnier Color Naturals Tartós Hajfesték
2016. november 30.

Nagy kedvenvem ez a fajta hajfesték, évek óta ezt használom havonta. Olcsó, mindegyik színe szép és nem roncsolja a hajamat!

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)
2016. november 30.

Nagyon kellemes illata van és jól táplálja a hajat, bár nekem elég zsíros lett tőle. Nem a legnagyobb eresztése a garniernek... :)

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre
2016. november 30.

Gyorsan felszívódik, nem ragad, sokáig táplálja a bőrt! :)