rocksolya

Regisztráció dátuma: 2016. július 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

vom Pullach Hof Hanföl Creme

vom Pullach Hof Hanföl Creme
2019. október 7.

Egy vásáron vettem, úgy láttam, hogy itthon nem forgalmazzák. Nagyon jó illata van, felkenéskor frissít, utána puha lesz a bőr, és az illata is sokáig érződik. Nekem tetszik.

Playboy Queen Of The Game EDT

Playboy Queen Of The Game EDT
2019. május 16.

Nagyon tetszik az illata. Volt rá 50% kuponom, mondom megillatozom milyen, pedig nem vagyok a Playboy márka híve, mert nem az én stílusom úgymond, de nagyon beleszerettem ebbe a parfümbe. Tartós az illata.

Body&Soul Hammam Bodylotion

Body&Soul Hammam Bodylotion
2019. május 16.

Nemrég vettem a Müllerben a tusfürdőjét. Először a csomagolása tetszett meg ezeknek a termékeknek, utána az ára, mert megfizethető. Minden termék nagyon jó illatú, de ez fogott meg a legjobban. Jól használható, fürdőszivacsra téve és felhabosítva nem is kell belőle sokat használni.

Isana Young Aktiv Kohle Peeling

Isana Young Aktiv Kohle Peeling
2019. május 16.

Szeretem használni, mert a kis szemcsék jól tisztítanak, csak utána nem árt átmosni vattával az arcot, mert nekem "megül" a kis mitesszerkéim gödreiben a fekete. Na, de legalább megtalálom, hogy hol van mitesszer és kinyomom (mégha tilos is, dehát..néha nem lehet megállni :)

Bioderma Sensibio AR Soin Anti-Rougeurs Anti-Redness Care

Bioderma Sensibio AR Soin Anti-Rougeurs Anti-Redness Care
2019. március 28.

Én szeretem. Szerintem nem is olyan piros már az orrom körül, amióta kenen vele. Vagy csak az idő melegebb és azért nem piros? Na mindegy, mindenesetre használni fogom mostmár.

Balea Peel-Off Maszk Sparkle & Shine Lehúzható Arcmaszk

Balea Peel-Off Maszk Sparkle & Shine Lehúzható Arcmaszk
2019. március 28.

Arcra kenés után nem mindenhol száradt meg, így ragacsosabb volt levenni. Ami a legnagyobb bajom, hogy kis píhes szőrök vannak az arcomon, főleg oldalt. Nos, ott úgy beleragadt azokba, hogy majdnem kiugrott a szemem a fájdalomtól, mire lehúztam a maszkot. Az tény, h nagyon erősen tud tapadni a bőrhöz. A csomagolása nagyon tetszik, de nem veszem újra.

Visine Classic Szemcsepp

Visine Classic Szemcsepp
2019. február 1.

Nekem beválik, amikor piros a szemem. Főleg sminkelés után használom.

Artdeco Cushion Blusher

Artdeco Cushion Blusher
2019. február 1.

Jó lenne, ha a fején a szivacs nem tömődne el, mert úgy nem lehet használni.

Baba Intenzív Testápoló Nagyon Száraz Bőrre

Baba Intenzív Testápoló Nagyon Száraz Bőrre
2019. január 16.

Jó illatú és hatékony a száraz bőrömre :)

Bengay

Bengay
2019. január 16.

Nagyon jó a nyakfájásomra, amitől a fejem is mindig megfájdult. Örülök, hogy rátaláltam. Annyi a hátránya,hogy kenőcsösen ne nagyon menjünk közösségbe, ha nem muszáj, mert annyira erős a szaga, hogy méterekkel arrébb is kifekszenek tőle. :)