rocksolya

Regisztráció dátuma: 2016. július 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Bengay

Bengay
2019. január 16.

Nagyon jó a nyakfájásomra, amitől a fejem is mindig megfájdult. Örülök, hogy rátaláltam. Annyi a hátránya,hogy kenőcsösen ne nagyon menjünk közösségbe, ha nem muszáj, mert annyira erős a szaga, hogy méterekkel arrébb is kifekszenek tőle. :)

Police To Be Tattooart EDP

Police To Be Tattooart EDP
2018. december 25.

Karácsonyra kaptam, akciós volt a Rossmannban. A lila police a kedvencem, de most ezt is kipróbáltam és tetszik. Igaz, a lila marad a kedvenc, de ez az édeskés is nagyon jó. Kell a változatosság.

L'Oreal Paris Colorista Effect Bleach Szőkítő

L'Oreal Paris Colorista Effect Bleach Szőkítő
2018. december 25.

Egy tenyérnyi részen már lenőtt a hajam. A lenőtt részen akartam világosítani. Az erősen pigmentál vörösön kicsit világosított, így megfelelő színe lett, így nem zavarja a szemem. Végülis nekem tök jó volt, arra amire kell. Igaz, csibesárgás, de nem vészesen, hozzám illik, mert az eredeti hajam, ahol nő le, az is természetes vöröses.

Kat Von D Saint EDP

Kat Von D Saint EDP
2018. október 22.

Nagyon jó, különleges és tartós illatú. Személy szerint nekem jobban tetszik, mint a Sinner társa.

Kat Von D Saint + Sinner Eyeshadow Palette

Kat Von D Saint + Sinner Eyeshadow Palette
2018. október 22.

Nagyon jó színek vannak benne és nagyon élénkek. Még a fekete is olyan mélyfekete, hogy ilyet még sosem használtam. A színekkel óvatosan kell bánni annyiból, hogyha az ecsetet nagyon megforgatjuk a színben, pici darabokban "törik"..vagyis úgy hullik, ha érthető így. De még ígyis nagyon szuper, nagyon szeretem. Elég drága, de megéri.

Kat Von D Alchemist Holographic Palette

Kat Von D Alchemist Holographic Palette
2018. szeptember 11.

Nagyon szeretem, magában is szép, mással is nagyon jól variálható!

Bi-es Lady in Black

Bi-es Lady in Black
2018. szeptember 6.

Nekem tetszik az illata, csak nem tartós, de az árát megéri. A dobozára figyeltek fel először, hogy az olyan "én stílusú' és megvették nekem, és tetszik az illata is, a szép doboza is.

Balea Aloe Vera Bodygel

Balea Aloe Vera Bodygel
2018. július 28.

Nagyon szeretem az állagát és az illatát is.Megéri megvenni.

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)
2018. június 7.

Hirtelen elhatározásból a szőkésvörös eredeti hajszínemet befestettem rézvörösre, az nem tetszett. Kétszer festettem még rá sötétebb vöröst, utána úgy döntöttem, hogy csak leszedem. Kipróbáltam az aszkorbin por pár kanállal + sampon kombót, befóliázva a hajamon hagytam 2 óráig. Merész voltam, mert egymás követő három nap megcsináltam 1x. Hajamon nem érzem, hogy tönkretette volna, de a fejbőrömön igen, hogy kicsípte. De majd helyreáll úgyis. A lényeg, hogy hatásos a dolog, mindig egyre világosabb lett. Nem lettem eredeti színű, de már nem sok eltérés van, nem fog látszani, ha nő lefele. Most vettem hajpakolást, azt fogom használni sokáig, hogy véletlen se legyen baja a hajamnak és a fejbőrömnek.

Isana Professional Anti-Haarbruch Shampoo

Isana Professional Anti-Haarbruch Shampoo
2018. június 7.

Szeretem a terméket. Jó árban van, jó az illata, jól habzik, jól is néz ki.