roczeir

Regisztráció dátuma: 2018. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2018. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

GlamGlow Gravitymud Firming Treatment Arcmaszk

GlamGlow Gravitymud Firming Treatment Arcmaszk
2019. augusztus 18.

Jó az illata, könnyű használni. A lifting hatást nem látom többszöri használat után se, de az egyben lehúzható maszkok közül ez a kedvencem. Heti kétszer használom, utána friss a bőröm és rugalmasabb, de ismételni kell a használatot, hogy ez így maradjon.

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2019

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2019
2019. június 16.

Mindig megveszem az aktuális szettet, egy adventi kiadás volt az első, azóta a húsvéti és egy hetes kúrákat is használtam. Nagyon elégedett vagyok a hatással! A bőröm minősége minden kúra után látványosan javul, puha és fényes lesz, egészséges kinézetű. A kis ampullányi folyadékok illata is nagyon kellemes és elég kiadós mennyiség, így nyakra, mellkasra is elegendő.
Még nem szereztem be olyan terméket ami huzamosabb ideig naponta használatban van, de tervezem és mindenképp update-elek róla

Prada Luna Rossa Sport

Prada Luna Rossa Sport
2019. június 15.

Rendszeres ajándékopció a férjemnek, imádom rajta! Tartós és az igaz, hogy számomra sem a legsportosabb illat, de imádom a telt, púderes illatokat, így a férfi verziók esetében sincs ez másképp. Számomra a best of férfi parfüm :)

Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP

Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP
2019. június 15.

Nagyon szeretem, de nem túl tartós rajtam sajnos, így elég gyorsan elfogy... :) tipikus kedves, barackos, őszi illat

Omorovicza Tisztító Hab

Omorovicza Tisztító Hab
2019. június 15.

Egy 30 ml tesztert próbáltam, de számomra semmi különös, pedig rendszeresen használtam az esti arctisztítási rituálé részeként. Nem változtatott a bőröm állagán és nem működött jobban mint egy alacsonyabb árkategóriás artisztító, nem hiszem, hogy magamnak megveszem

Dior Joy EDP

Dior Joy EDP
2019. június 15.

Milánóban egy promóció során találkoztam először és minden áron meg akartam szerezni. Vásároltam is egy üveggel, ami viszont nem igazán fogy. Az illat rajtam tartós és a citrusos jegyei érvényesülnek nálam inkább, ami nem a kedvencem. Nekem hangulat kérdése, hogy mikor használom, de ha meg kell fogalmazni, olyan könnyű nyáresti parfümnek mondanám

Guerlain Rouge G

Guerlain Rouge G
2019. június 15.

Az ára elég magas, de ajándékba kaptam a 22-es vörös árnyalatot. A textúrája nagyon jól kenhető, krémes és tartós is. Sajnos nálam egy lett a sok közül. Ugyan menő és gyönyörű a fényes pink tokkal együtt, de most nálam egy matt árnyalatú harmadennyiért vásárolt átlag márka a kedvencem

Jimmy Choo Illicit EDP

Jimmy Choo Illicit EDP
2019. június 15.

Nagyon-nagyon szeretem! Számomra egyedi, különleges virágos illat. Rajtam nagyon tartós és nem tudom megunni, pár üveggel már elfogyasztottam belőle

Shiseido Perfecting Stick Concealer Long-Lasting

Shiseido Perfecting Stick Concealer Long-Lasting
2019. június 15.

Nagyon sötét, karikás a szemem, világos és vékony a bőröm, így rendkívül kritikus vagyok, ami a korrektort illeti, de azt kell mondanom, hogy nekem nagyon bejött! Alapozószivaccsal szépen el tudom dolgozni, nyáron nem használok alapozót mellé, csak hidratálókrémet a korrektor előtt.

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation
2019. június 15.

Ez AZ alapozó! Tökéletesen fed, szépen terül a bőrön, nincs maszk hatás és gyönyörűen el tudom dolgozni a bőrömön. Minden pénzt megér!