rokamokus

Regisztráció dátuma: 2020. február 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2020. február 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Lush 7 To 3 Arctisztító Korong

Lush 7 To 3 Arctisztító Korong
2020. február 2.

Előre benedvesített bőrre használom. A szemem erősen sminkelt de szépen leviszi . A végén leöblítem az arcomat és egy törölközővel szárazra törlöm az egeszet így maradék fekete szemcerka is lejön . Utána nagyon nagyon puha a bőröm és tiszta érzete van. Szerintem 2 hétig simán elég egy korong . Sokat utazom ezért általában elhagytam meg nem sikerült egy korongot sem teljesen el használni, talán a mostanit majd. Tök jó hogy csomagolás mentes , az illata kicsit erős de megszoktam màr. Néha csípi a szememet de valószínűleg a lemásolta váró festek miatt.

Alverde Rúzs

Alverde Rúzs
2020. február 2.

Elég tartós és jók a színei nekem matt vérző van , szeretem nem csomosodik .

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor
2020. február 2.

Nagyon jó izzadásgátló citrusosnak jobb az illata , de a hatás ugyanaz. Nekem is egy idő után elkezdett száradni tőle a bőröm és bebarnult, majd viszketett . Ekkor egy fürdés után mikor jól kiáztam szivaccsal ledörgöltem a száraz részt, utána pár nap szünet és ismer hónapokig működik a cucc. Szerintem shea vaj és szódabikarbóna keveréke ugyanezt a hatást érné el. A marka stiftjét is kipróbáltam de az semmit nem ért, sajnáltam mert néha uncsi ez az ujjal kenegetés.

Lush Bunny Moon Zselés Arcpakolás

Lush Bunny Moon Zselés Arcpakolás
2020. február 2.

Előbb száraz ,meleg kézzel össze kell dörzsölni egy csipetet és utána ha kenhetővé válik akkor felkenni. Kicsit nyalkasnak tűnik akkor jó. Illata intenzív baba púder szerű. Nekem bejön . Utána nagyon puha lesz a bőröm , nekem bevált szerintem újra venni fogok belőle .

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír
2020. február 2.

Én nagyon szeretem. Az öntartósító változatát használtam csak. Normálisan kell radírozni akkor nem karcol, elég belőle nagyon kevés is. Egy kis vizzel még lehet gyengíteni mert a só darabkák olvadni kezdenek de nekem nem karcolta előtte sem az arcomat. Testre is arcra is jó az illata is szuper frissítő. Mindig veszek új adagot .

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2020. február 2.

Minta nagyon tetszett a boltban , majd megrendeltem nagyon erős és tartós 30 ml szerintem sosem fog elfogyni .Csak alkalmakra használom akkor is az ujjamra fújom és kenem ide oda. Szeretem az édes illatokat de ez nagyon tömény. A vastag üveg többször leesett szerencsére nem tört el ( kb megfulladtunk volna :) ) csak lepattant a sarka. Vásárlás előtt mindenkeppen egy kisebb mintát ajánlok használni.

Terra Naturi Kajal Szemceruza

Terra Naturi Kajal Szemceruza
2020. február 2.

Feketét használok elég vastagon, tartós erős a színe és nem kenődik. Igazából meglepődtem a minőségen ilyen áron.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2020. február 2.

Kb 2 éve használom, kis mennyiséget használok, nekem kicsit zsíros a bőröm így mást nem kenek alá, pont kiegyenlíti a bőröm zsírosságát. 02 Light Beige az én színem. Sajnos egyszer rá folyt a farmeremre és soha!! Nem jött ki belőle a folt. És 1x eltört a fürdő padlón és iszonyat macera volt feltakarítani. Nem tudom mi van benne de biztos durva cucc ezért Próbálom másik allatkiserlet mentes termeket helyettesíteni de eddig meg nem talatam meg az a igazit.

Kiko Sicilian Notes Maxi Eyeshadow Palette

Kiko Sicilian Notes Maxi Eyeshadow Palette
2020. február 2.

02 Sicilian Baroque verziót vettem meg. Szuper meleg színek , a csillogós színek nagyon szépen csillognak . Nagyon szeretem. Nem csomósodnak és sokáig tart.

Kiko Lasting Gel Eyeliner

Kiko Lasting Gel Eyeliner
2020. február 2.

Szuper és nagyon fekete, jó az állaga , könnyű felkenni. Rómában vettem nagy szerencsém volt a Black Friday-en 3-át fizet 6-ot vihet akció volt 😀