romsicsbori

Regisztráció dátuma: 2016. november 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask
2017. május 3.

Igényes csomagolású, viszonylag jó hatású készítmény. A T-zónámat nagyon szépen tisztítja, összerántja a tágra nyílt pórusaimat is. Szerencsére a mitesszereim nagy részét is szépen kitisztítja. Ahogy elnézem, viszonylag sokáig elég, ugyanis nem kell belőle sokat használni, elég vékonyan felkenni. Számomra az illata kicsit sok, émelyítő. Összességében nem rossz termék, de nem venném újra. Ugyanezt a teljesítményt nyújtja a Rossmann filléres tasakos maszkja is.

És most jön a leszidás:

Könyörgöm, miért kell mindent a MÉREGTELENÍTÉS égisze alatt reklámozni? Falra mászom tőle, komolyan. A májunk és a vesénk méregtelenít. A sok méregtelenítőként árult gyógynövénykivonat salaktalanít. A sok méregtelenítőként árult kence tisztít. Muszáj a sok jó terméket ezzel az áltudományos maszlaggal vonzóbbá tenni? Én elhiszem, hogy a méregtelenítést hirdető felirat nélkül is jó a termék, nem muszáj lenyomni a torkomon.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. március 9.

Szerelmes vagyok ebbe a korrektorba! Még csak tegnapelőtt vettem, de muszáj ömlengenem. Ez a korrektor úgy tüntette el a sporttáskákat a szemem alatt, hogy szinte félelmetes volt a végeredmény. Életemben nem láttam még ennyire egységesnek a szemem alatti részeket. Nagyon erős a fedése, de egyaránt el lehet vele érni természetes és photoshop-tökéletes hatást is. Szépen eloszlatható, kevés is elég belőle. Egy kis púderrel fixálva 10-12 órát simán kibír. Szerintem többet is bírna, de ennél tovább nem szeretem magamon hagyni a sminket. Csodás ez a korrektor, azt kívánom, bárcsak sose fogyna el. Ha lesz valami kuponnap, esküszöm, nyitásra megyek felvásárolni az egészet. :D

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish

s-he stylezone Gel-Like'n Ultra Stay Nail Polish
2017. március 6.

Az eddigi prosztó bazári design nem keltette fel az érdeklődésem, de ezeknek az új fajta letisztult, csini üvegeknek már nem tudtam ellenállni. Egyből két színt vásároltam, egy mályvaszínt a hétköznapokra és egy sötétpirosat alkalmakra.
Már egy rétegben is egész szépen fednek, de mindkét szín két rétegben az igazi. Ha szépen lereszelem a körmeim és a körömágybőrt is rendbe teszem, akkor olyanok, mintha most jöttem volna a körmöstől. Gyorsan száradnak, így végre nem kell attól tartanom, hogy esténként beletakarózom. A tartósságával egyelőre nem vagyok elégedett, mert alap- és fedőlakkal együtt használva is legfeljebb három napot bírnak ki rajtam. Mosogatni, konyhát takarítani, hajat mosni nem nagyon kell ebben a három napban... :D Emiatt nem tudok rájuk haragudni, ennyi idő alatt úgyis megunok szinte minden színt.

Alverde Vadrózsás Éjszakai Krém

Alverde Vadrózsás Éjszakai Krém
2017. február 26.

Pár napja használom, egyelőre vegyes érzelmekkel.
+ jól hidratál
+ a kombinált, de sok helyen hámló bőrömet egész szépen helyrehozta egy hétvége alatt
+ kellemes az illata
+ akciósan 550 forint körül vettem, de az eredeti ára se vészes
- nem terül szépen a bőrön, nehéz egyenletesen eloszlatni, csak taszigálom ide-oda a krémet
- fullasztó érzés viselni, még éjszakai krémnek is sok
Remélem, idővel megszokom, mert egyébként nagyon jó kis termék lenne.

Remington S8590 Keratin Therapy Pro Hajsimító

Remington S8590 Keratin Therapy Pro Hajsimító
2017. február 14.

Még 2 vagy 3 éve kaptam a szüleimtől karácsonyra, azóta csak szuperlatívuszokban tudok róla nyilatkozni. A készülék és a hozzá járó táska nagyon mutatós és elegáns, nem olyan ormótlan, mint sok másik hajvasaló. Öröm egy ilyen szép hajformázót nap mint nap kézbe venni. Pillanatok alatt felmelegszik és nagyon tartósan egyenesít, még 160-180 fokon is. Imádom! :) Ez a harmadik hajvasalóm, a többi 1-1,5 év alatt kontakthibás, ezáltal menthetetlen lett. Lekopogom, ő nagyon jól bírja a napi igénybevételt.

Cien Arclemosó Gél

Cien Arclemosó Gél
2017. február 13.

Nem gondoltam volna, hogy álmaim géles arclemosóját 360-70 forintért fogják vesztegetni. :D
Érdekes, de számomra kellemes illata van. Szépen terül és jól habzik, így kevés is elég ahhoz, hogy maradéktalanul eltávolítsa a sminkemet. Ez az első olyan géles lemosóm, ami után reggel és este egyaránt tisztának érzem az arcomat. Nem húzódik utána a bőröm, amit szintén először tapasztalok mindennapos lemosásra szánt szereknél. Sajnos napi két használat mellett meglehetősen szárít (egyszer elfelejtettem hidratálni és a fél halántékom lehámlott), nem szabad restnek lenni hidratálni. Ezért nem tudok rá haragudni, úgyhogy jár az 5*.

eBay Travel 11pcs Bamboo Cosmetic Brush

eBay Travel 11pcs Bamboo Cosmetic Brush
2017. február 8.

Sosem volt még ecsetkészletem, egy-két fontosabb ecsetem van (alapozóhoz, pirosítóhoz, szemhéjpúderhez), de azok sem a high-end kategóriából. A ti véleményeitek hatására vettem meg ezt a készletet. Amíg egyetemre járok, addig úgysem lesz pénzem MAC, Shisheido vagy egyéb menő ecsetekre, úgyhogy gondoltam, nem veszíthetek.
Amikor megérkezett, kicsit büdösek voltak, de egy samponos átmosással nyoma se volt a kellemetlen szagoknak. A csomag 11 praktikus, könnyen kihasználható alapdarabot tartalmaz. Maguk az ecsetek esztétikusak, szép ez a bambusz nyél. Az ecset sörtéi pihepuhák, mintha nyuszifarokkal sminkelném magam. Eddig jó is lenne, de sajnos az első használattól kezdve hullik a szőrük. Szinte naponta előfordul, hogy alapozás közben 1-2 szőrszál beletapad a sminkembe. Mindegyik ecsetből kiállnak, kihullanak szálak. Mosás közben is kipottyan 1-2 szál mindegyikből.
Lehetne azt mondani, hogy ennyi pénzért ne várjak csodákat, de a vélemények alapján nagyon ritka az olyan készlet, ami ilyen selejtes. Pont ezért fogok még egy készletet rendelni, hátha egy jobb szériát fogok ki. Nagyon szeretném szeretni ezt az ecsetkészletet, de sajnos így egyelőre nem megy.

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2017. február 5.

Update: A kupakok borzalmasak. A kefe kupakja már az első héten végigrepedt, de a barna kupak is csak lötyög a helyén. Annyira szeretem, hogy nem vonok le emiatt csillagot, de nagyon bosszant, amikor egy ilyen jó terméknek csapnivaló a csomagolása. :(

Életem első szemöldökceruzája. A Date with Ash-ton árnyalatra esett a választásom, de sokáig csak állt a neszesszeremben. Nem mertem kipróbálni, mert féltem, hogy olyan leszek, mint azok az elfuserált szemöldökű lányok. Aztán legyőztem ezt a félelmemet, és elkezdtem vele kísérletezni. Nem nehéz vele bánni. Ha esetleg elrontom, könnyű korrigálni. Szép a színe, nem üt el a saját szemöldökömtől. A nap folyamán nem kenődik össze-vissza, inkább csak kopik, halványul. A keféje is nagyon jól funkcionál. Pluszpont, hogy könnyű hegyezni, nem törik bele állandóan a belseje a hegyezőbe. A kezdő szemöldökformázók legjobb barátja.

Mitesszer Eltávolító Pálca

Mitesszer Eltávolító Pálca
2017. február 5.

Az orrcimpáim tövében levő whitehead-eket (nem tudom mi a magyar neve) már nagyon szépen le tudom kanalazni vele, de a mitesszerekkel még nem boldogulok. Már a világ összes youtube-videóját megnéztem a témával kapcsolatban, de még mindig nem tudom eradikálni a kis fekete átkokat. Remélem, idővel belejövök. A pattanásokat is szépen viszi. A szerencsétlenkedéseim miatt nem vonok le csillagot, mert látom, hogy másoknak is sok gyakorlás árán vált be igazán. :)

Helia-D Classic Hidratáló Krém Normál Bőrre

Helia-D Classic Hidratáló Krém Normál Bőrre
2017. február 5.

A csomagolása alapján nem gondolnám, hogy egy 1.500 forintos krémet tartok a kezemben. A nehéz, fekete tégely exkluzív érzetet kelt bennem. Akármilyen jó is a termék, a gagyi csomagolás nagyon zavar, úgyhogy engem a Helia-D megvett kilóra ezekkel az egyszerű fekete csomagolásokkal. Az illata kellemes, púderes, egyáltalán nem érzem tolakodónak. Nappali krém létére meglepően sűrű, de nedves arcbőrön így is szépen eloszlatható. Sajnos elég lassan szívja be a bőröm, és hagy is maga után egy fényes réteget, ezért inkább éjszakára és elvétve a sietős nomakeup-napokra használom. Egyébként jól hidratál és tényleg egységesebbé teszi a bőrömet, de utóbbinak semmi értelme, ha nem tudok rá sminkelni. Csodaszernek nem mondanám, de évek óta mindig újraveszem. :)