ronavolgyifanni

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. március 13.
Bőrprobléma: -

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20
2016. október 15.

Szeretem is ezt az alapozót, meg nem is. Két rétegben túl ragacsos a finishe, beleül a pórusokba és még a nem létező ráncaimba is, és egyáltalán nem természetes. Egy rétegben ezek a negatív tulajdonságok eltűnnek, viszont úgy meg nincs igazán fedése, és valahogy olyan mintha taszítaná a korrektort, egy bőrhibát sem tudok vele rendesen elfedni. A 200-as nude árnyalatot szereztem be, azzal is kissé hadilábon állok, néhol jónak látom, de valamikor meg enyhén sötétnek. Alapvetően mostanában jó állapotban van a bőröm, így a fedése még elég is lenne, de sajnos kb. 4-5 órán belül olyan zsíros/olajos lesz a bőröm, hogy ez szinte lehetetlenné teszi a viselését. Viszont ha csak 2-3 órára kellene, hogy jól teljesítsen, mondjuk egy fontosabb eseményre, el tudom képzelni, hogy beválna. Ó és fotókon elképesztően szépen mutat. Tartóssága elmegy, bár a kombinált bőröm itt is közbeszól, nem marad fent nap végéig. Szóval jó is meg nem is.

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2016. október 15.

Imádom ezt a hajfestéket! Lassan két hónapja lett vele befestve a hajam, egészen pontosan a barna árnyalattal, és még mindig nem kopik, nagyon tartós. Először persze egy a vártnál jóval sötétebb eredmény fogadott (fekete), de az is nagyon tetszett és pár mosással úgymond "kifakult" az ígért árnyalatra, ami azóta is tartja magát. Nem ez az első alkalom, hogy festve van a hajam, de eddig ez a legtartósabb festék, amivel próbálkoztam. Úgy gondoltam, hogy 2 hónap után újra festem, de egyenlőre nem látom szükségesnek. Csak ajánlani tudom. :)

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2016. szeptember 25.

Jaj, nagyon szomorú vagyok. Kipróbáltam, elégedett voltam a finishével, tetszett a textúrája és úgy összességében imádtam amit művelt az arcommal. Viszont a színe sötét, pedig még megvan a nyári barnaságom, ennek ellenére az arcomon narancssárga hatást kelt. Így önmagában nem tudom használni, kevernem kell majd egy másik termékkel, ami elveszi a bb krémek egyszerűségének a szépséget. :(

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett
2016. augusztus 27.

Nagyon szeretem! Körülbelül az egyetlen szemöldökre való termék amivel együtt tudok működni. Szép, természetes hatást lehet elérni vele, könnyű dolgozni vele és tartós is. Nekem is a 003-as dark brown árnyalat van a birtokomban, de én egyáltalán nem látok benne vörösességet. Igaz, hogy én még akkor rendeltem iparfümériáról, amikor még itthon nem is lehetett kapni, úgyhogy lehet azóta változott valami benne.

NYC Skin Smooth Mousse Alapozó

NYC Skin Smooth Mousse Alapozó
2016. augusztus 27.

Hihetetlen! Már rég leírtam magamban az olcsó alapozókat a rengeteg negatív tapasztalat miatt és a hab állagú alapozóknak sem vagyok kifejezetten nagy híve. (Ezt főleg az Essence Soft Touch Mousse-nak köszönhetem.) Nem emiatt mentem el a drogériába, de úgy voltam vele, hogy próba-szerencse, 1300-ért nem vesztek szinte semmit. Aztán csekkoltam a véleményeket itt és teljesen belelkesedtem. A kinézete szerintem rendben van, semmi extra, de nem is a csinos külsőjének kell meggyőznie. Először ujjal vittem fel és rögtön feltűnt, hogy milyen könnyen beleolvadta bőrömbe. Elképesztően könnyű eloszlatni, szerintem jól alkalmazkodik a bőrszínhez is, és a finish-e valami álom. Teljesen természetes, mint egy második bőr réteg. Fedése is jó, ahol kell, rétegezem, azt is csodásan lehet. Amin igazán meglepődtem, az a tartóssága és a mattító hatása. Reggel nyolctól probléma nélkül tartott ki 4-ig, utána picit igazítanom kellett ugyan, de ez így is igazán impozáns. Délután háromkor kezdett egy kicsit átfényleni a bőröm, de nem volt vészes, egészséges fényként írnám le. Csodálatos! Bőven leveri a L'oreal Infallible 24-h matte alapozóját, mivel annak a finish-ével vannak apró gondok, egyébként szerintem ugyanazt nyújtja a két alapozó. Pedig az több, mint 3-szor ennyibe kerül! Amit még pluszként imádok benne, hogy végre egy alapozó, ami tökéletesen együttműködik az RT stippling ecsetével, amit ugyan kb. 2-3 éve megvettem közel 5 ezerért, eddig nem tudtam hasznosítani. Azt még hozzá kell tennem, hogy a meleget nem annyira bírja, de most már úgyis mindjárt itt van a rosszabb idő.

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál
2016. augusztus 25.

Igazán meglepődtem, hogy itt csak 3,5 csillagra van értékelve, mivel én egyszerűen imádom. Nyárra mindenképpen szerettem volna egy vízálló szempillaspirált és miután egyik barátnőm ajánlotta is, nem is volt kérdés, hogy megveszem. Picit összetapasztja a pillákat ugyan, de ennyi spirállal mögöttem, már azt mondom, melyik nem? Egyébként szép, hosszú és dús szempillákat csinál, szeretem. :) Vízállóságához pedig nem is férhet kérdés. Egy strandot nekem tökéletesen kibír, picit sem jön le. Az egyetlen negatívum, és ezért vonok le egy csillagot, és ezért csak akkor használom ha muszáj, az az, hogy leszedhetetlen. A rimmel wake me up-jához voltam szokva, ami szuper könnyen lejött, így kicsit arculcsapás volt, hogy ezt úgy kell ledörzsölnöm szegény pilláimról. Egyébként imádom. :)

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2016. április 23.

Imádom! Az egyetlen negatívum vele kapcsolatban a színválaszték. Csupán egyetlen egy sárgásabb tónusú van, a 22 radiant beige, viszont az meg számomra túl sötét, így világosítanom kell rajta. Próbálkoztam a 11 vanilla-val is, de az is túl rózsaszínes. Végül is meg tudom oldani és nyárra szerintem tökéletes lesz a 22-es, de azért kicsit idegesítő ez a probléma. Az állaga tényleg közepes, se nem túl sűrű, se nem túlságosan folyékony, ezt imádom benne, a fedését inkább egy erős közepesnek mondanám, mint magasnak, de számomra ez tökéletesen elegendő. A finish-e olyan fél matt, ad egy minimális egészséges fényt az arcnak. És most jön a fordulópont! Életem fordulópontja. Rengeteg terméket kipróbáltam már, de még egyik sem volt képes meggátolni az arcom zsírosodását akár csak 3 óráig sem. Így amikor felvittem ezt az alapozót és 10 óra viselés után is csak az a bizonyos egészséges fény volt az arcomon, nem túlzás, hogy le voltam sokkolva. Isteni! Tartósságra is megfelelő, ha nem tapizom az arcom, csak kicsit kopik meg a nap végére. Teljesen meg vagyok vele elégedve, csodaszer!

Maybelline Baby Skin Pore Eraser

Maybelline Baby Skin Pore Eraser
2016. április 23.

Glamour-napok alkalmával szereztem be és azóta is folyamatosan használom és azt kell, hogy mondjam, örülök, hogy megvettem, bár teljes árán nem biztos, hogy újra fogom vásárolni. Szépen mutat rajta a smink és véleményem szerint tartósabbá is teszi az alapozót, szóval összességében jó, viszont akkora nagy "hűha" különbséget nem hozott. Elég sokáig elég lesz, majd ha megint le lesz értékelve, vagy lesz rá kupon, be fogom szerezni ismét. Nem rossz, de azért nem egy must-have.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2016. április 23.

Tökéletes mint mindig. Azt egyetlen ajakápoló, ami képes rendbe hozni és rendben is tartani az ajkaimat, számomra tökéletesen megéri az árát. A nyár közeledtére való tekintettel úgy döntöttem, hogy a spf 15-tel ellátott változatot vásárolom meg, és erről is csak áradozni tudok. Örök kedvenc. :)

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál
2016. április 8.

El sem hiszem, hogy még nem értékeltem ezt a terméket! Számomra ez a spirál a Nagy Ő, és soha nem hittem volna, hogy ezt fogom mondani egyszer egy szempillaspirálra, hiszen annyi félét használtam már. Viszont ez valóban tökéletes, hosszú, dús, csomómentes és gyönyörű pillákat varázsol, nem tudok betelni a végeredménnyel! Az illata is csodás. :) Az ára is kedvező, főleg, hogy most a glamour-napok alkalmával sikerült olcsóbban újravásárolnom, aminek nagyon-nagyon örülök. :)