roni94

Regisztráció dátuma: 2011. június 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. június 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nivea Sunshine Love Tusfürdő

Nivea Sunshine Love Tusfürdő
2019. július 31.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Nem teljesen naptej illatú, viszont nagyon hasonló. Egész tartós az illat, zuhanyzás után még pár órán át érezni.

Avon Naturals Kids Good Night Lavender Testápoló

Avon Naturals Kids Good Night Lavender Testápoló
2019. július 31.

Nem dobtam tőle egy hátast. Az állaga könnyű, ami így nyárra nagyon jó. Viszont az illata sajnos nem igazán levendulás. Az első pár pillanatban van valamilyen halvány levendula illat, ami gyorsan átvált a tipikus avonos krém illatra.

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster

Isana Mix-It Tuchmaske Hyaluron & Vitamin C Booster
2019. július 31.

Kezdésnek kettőt vettem, az egyiket kipróbáltam mint maszk. Nagyon kellemes volt úgy is, de inkább a szérum miatt akartam kipróbálni. Gyorsan beszívódó szérum nagyon jó összetevőkkel. Én mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom!

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2018. június 11.

Nagyon jól lehozza a sminket és nem irritálja a bőrömet.

Nivea Expert Micellás Szemfestéklemosó

Nivea Expert Micellás Szemfestéklemosó
2018. június 11.

Kellemes használni, jól lehozza a sminket és nem marad ragacsos utána a bőröm.

Nivea Cucumber Touch & Matcha Tea Testápoló Hab

Nivea Cucumber Touch & Matcha Tea Testápoló Hab
2018. május 6.

Nagyon tetszik, és tényleg gyorsan beszívódik. Az én bőrömön az uborka illata dominál, és valahol a háttérben ott van a tipikus Nivea illat is.

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2016. augusztus 18.

Nekem a világosabb árnyalata van meg. Nem olyan feltűnő, ha valaki bronzosabb akar lenni annak inkább a sötétebbet ajánlanám. Az illata nagyon finom, kókuszos jellegű igazi nyár illat. Puha, de el nem tudom mondani mihez hasonlítanám az állagát pontosabban :D Nem csillog és nem is matt, de van egy kis fénye. Akár a szememre, akár az arcomra használom mindenhol tart ameddig tartania kell :)

Dresdner Essenz Nyugalom Pillanata Fürdősó

Dresdner Essenz Nyugalom Pillanata Fürdősó
2016. február 17.

Hát ez valami mese :) A levendula illata dominál, ami nem az a mű illat, hanem teljesen mint az igazi. A vizet lilára festi, ami szerintem jópofa. Egy hosszú nap után jó érzés ebben "ázni". Biztos, hogy újraveszem és ki szeretném próbálni a többi fürdősót is :)

Avon Gel Finish Körömlakk

Avon Gel Finish Körömlakk
2015. július 1.

Nekem is a Creme Brulee van meg, és csatlakozom az előttem szólókhoz. Nagyon szél szín viszont a fedése elég rossz és a száradási ideje sem túl jó. Kár érte, pedig nem mondanám olcsó lakknak:(

Oriflame Optimals Hidratáló Testápoló Lotion - Vízililiommal

Oriflame Optimals Hidratáló Testápoló Lotion - Vízililiommal
2015. május 5.

Nagyon kellemes használni ezt a krémet. Könnyű állagú, nagyon gyorsan beszívódik. Az illata fincsi, liliomos, viszont nem az a harsány és nem is marad meg nagyon sokáig. Tavaszra és nyárra szerintem tökéletes :)