Rony

Regisztráció dátuma: 2011. április 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. április 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Colgate Coconut Extracts Fogkrém

Colgate Coconut Extracts Fogkrém
2020. május 3.

Sajnos nem vált be.
Egyszerűen nem hagy maga után tisztaság érzetet. Olyan, mintha meg sem mostam volna a fogam.
Talán akik az enyhe íz kedvelői, nekik beválhat, én sajnos csak az, erős mentolos ízt szeretem.
Egy próbát azért azért megéri, de én tuti nem veszem újra.

Simple Regeneration Age Resisting Night Cream

Simple Regeneration Age Resisting Night Cream
2018. október 18.

Most vettem meg masodszorra, mert elfogyott. Igazabol egy nagyon kellemes krem. Este nagyon jol esik a boromnek ezzel lezarni a rutinomat.
Reggelre mindig puha es kisimult az arcom tole. Itt Angliaban £5, ami igazan kedvezo, foleg, hogy remekul mukodik.
Az en igenyeimnek teljesen eleget tesz, jo a csomagolasa, jok az osszetevok, jo az ara. 5*

Benton Snail Bee High Content Steam Cream (régi)

Benton Snail Bee High Content Steam Cream (régi)
2017. február 24.

Az esszencia után bátorkodtam ezt is megrendelni, de nem bántam meg ezt sem.
Tényleg felerősítik egymás hatását, sokkal szebb a bőröm tőle.
Télen az én bőrömnek sem sok, de valószínűnek tartom, hogy a kombinált zsíros bőrömnek a melegebb időben már sok lesz.

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2017. február 24.

Imádom!
Kombinált bőrtípusom van, tág pórusokkal. Ez a kis esszencia nagyon szépen halványíja az államon lévő pattanás utáni hegeket, valamint ha van egy-kettő pattanásom, azok sokkal hamarabb gyógyulnak, ha ezt használom.
A bőröm sokkal szebb mióta ezt használom. Én is ebay-ről rendelem az 5 ml-s mintákat, mert tényleg olcsóbban jövök ki, mintha a nagy kiszerelést venném meg.
Csak ajánlani tudom, mindenképpen megéri kipróbálni.

Freedom Makeup Intense Szájfény

Freedom Makeup Intense Szájfény
2016. augusztus 10.

Pepco-ban múltkor már nézegettem, de most meg is vettem a 105-ös Heat árnyalatot.
Nekem vaníliás édes illat jut róla eszembe, kellemes, nem tolakodó.
Átlagos a tartóssága, és a pigmentáltsága is, de 360 Ft-ért, ahogy már előttem írták, a hülyének is megéri.

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2016. július 19.

A Müllerben találtam 50 ml-s kiszerelésben, gondoltam kipróbálom.
A barna hajra valót és az XXL dúsítót már próbáltam korábban, de azoktól vattacukor állagú lett a hajam.
Ettől viszont nem lett rossz állagú, kócos a hajam.
Este befújtam és hagytam, nem csináltam vele semmit. Reggelre nyoma sem volt a fehér foltoknak, csak a friss hajam volt.
Az illata kellemes, megveszem normál kiszerelésben.

Colgate Whitening Fogkrém

Colgate Whitening Fogkrém
2016. július 10.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. 349 Ft-ba kerül 100 ml, és nekem mintha fehérítette volna a fogaimat, bár leszoktam a kávézásról, lehet emiatt látom fehérebbnek. Jól habzik, amit nagyon szeretek benne, és friss marad utána a lehelletem, amit más fogrém nem tudott biztosítani.
Szeretem, biztosan újravásárolom még.

Avon Nutra Effects Miracle Glow Ultrakönnyű Arcolaj

Avon Nutra Effects Miracle Glow Ultrakönnyű Arcolaj
2016. június 30.

Nekem nagyon tetszik ez az arcolaj, én inkább csak este használom. Nekem nem szívódott be olyan hamar, viszont nem volt nehéz érzés a bőrömön. Reggelre szép volt tőle a bőröm. Nem okozott pattanásokat, sem mitesszereket.
Az ára pedig fantasztikus, szerintem megér egy próbát mindenkinek.

Essence Studio Nails Ultra Nail Repair

Essence Studio Nails Ultra Nail Repair
2016. június 9.

Sajnos nem vált be. Nagyon szárította a körmeimet.

Essence Cuticle Remover Körömágybőr Eltávolító

Essence Cuticle Remover Körömágybőr Eltávolító
2016. június 9.

Sajnos nekem baromi gyorsan a körmömre nő a körömágybőröm, amit baromira utálok.
Régebben csak szárazon, fém bőrfeltoló kaparóval szoktam manikűrözni, majd megláttam ezt a terméket, és gondoltam kipróbálom.
Hát nem bántam meg.
Pikk-pakk feloldja a körömlemezre tapadt bőrt, és csodás lesz a végeredmény. Szerintem mindenkinek kötelező lenne használni, és akkor talán az instagram sem lenne tele kifestett körömágyú, ocsmány körmökkel...
Tökéletes termék, biztosan újraveszem.