Rony

Regisztráció dátuma: 2011. április 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. április 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

NYX Long Lasting Mattító Spray

NYX Long Lasting Mattító Spray
2014. augusztus 21.

Hogy tudtam eddig e nélkül létezni? Hát ez a sminkfixáló spray egyszerűen tökéletes.
Egész nap tartotta a sminkem magát, még a 30 fokos melegben is, és ráadásul matt maradt a bőröm.
Ha befújom az arcom vele, utána sokkal természetesebb a hatása a sminkemnek.

NYX Professional Makeup High Definition Studio Photogenic Korrektor

NYX Professional Makeup High Definition Studio Photogenic Korrektor
2014. augusztus 21.

Hát ez brutál jó korrektor.
A szem alatti karikáim miatt vettem meg a CW02-es fair árnyalatút.
Reggel tettem fel, egész nap városnézésen voltunk, és még meleg is volt, de a korrektorom még a nap végén is a helyén maradt. A fényképeken amit készítettünk nagyon szép a bőröm. :)

Nivea Make-Up Starter

Nivea Make-Up Starter
2014. augusztus 15.

Az illata finom, de szerintem kicsit túl sok, felesleges bele ennyi illatanyag.
Valóban gyorsan felszívódik, és a hidratálásával is elégedett vagyok.

Dentalux Szájvíz X-Tra Mint

Dentalux Szájvíz X-Tra Mint
2014. augusztus 15.

Az íze tényleg nem a legjobb, viszont én ettől függetlenül szeretem ezt a szájvizet.
Az első használatkor nagyon csípte a szájüregem, de azóta egyszer sem. Gondolom volt valami kis seb a számban. Sokkal tisztábbnak érzem a fogaimat is mióta használom.
Szerintem ezért ez nem olyan brutális mint a Listerine.

Dentalux Herb Fresh Fogkrém

Dentalux Herb Fresh Fogkrém
2014. augusztus 15.

185 Ft a 125 ml. Szerintem nevetséges ez az ár érte.
Sokféle fogkrémet kipróbáltam már, de ezen sem érzem, hogy rosszabb lenne, mint egy Colgate. Jól tisztít, kellemes az íze, jól habzik.
Mindent teljesít, amit egy fogkrémtől elvár az ember.

Cien Krémes Tusfürdő

Cien Krémes Tusfürdő
2014. augusztus 13.

Megvettem a mangósat és imádom. :)
Nagyon jó illata van, krémes, és nagyon puha lesz tőle a bőröm.

Cien Styling Mousse Volume

Cien Styling Mousse Volume
2014. augusztus 13.

Nagyon imádom a Cien termékeket, ezért nem volt kérdés, hogy ezt is beszerzem.
Egy jó hajvágás aranyat ér... ezt azért írom, mert hajvágás előtt hiába raktam dúsító habot a hajamra, a hajtömegem annyira lehúzta, hogy semmit sem ért.
Miután jól megszedte a fodrász a hajam, már teljesen más volt a helyzet, nagyon szépen megemeli a hajtövemet, jó tartása lesz tőle a hajamnak, sokkal dúsabbnak is tűnik.
Az illata olyan, mintha egy férfi borotvahab lenne, de szerencsére nem marad meg az illata a hajban.
A hajam nem lesz tőle ragacsos, se kemény.
349 Ft-ért meg ki az aki ne próbálná ki?

Libero Premium Törlőkendő

Libero Premium Törlőkendő
2014. augusztus 11.

Hát ez a kendő egy tragédia. A kisfiamnak vettem, de nem lehet popsit törölni, mert annyira szárazak a kendők, hogy nem törli le a dolgokat...
Én nem tudom, hogy én fogtam ki egy rossz csomagot, vagy ez tényleg ilyen szörnyű, mindenesetre többet ilyet nem veszek.

Bourjois Volume 1 Seconde Szempillaspirál

Bourjois Volume 1 Seconde Szempillaspirál
2014. augusztus 11.

Én a theverystyleblog írója, Szandra hatására vásároltam meg ezt a terméket, hiszen annyi szépet és jót mondott erről a spirálról, hogy felkeltette az érdeklődésemet.
Maga a festék gyönyörű mélyfekete, állaga krémes. Nem kenődik el nap végére sem, még ebben a meleg párás időben sem, pedig nem a vízálló fajtát vettem.
Nem tapasztja össze a pillákat, szépen különállnak a pilláim. Dúsít és göndörít is. Én egy rétegben használom, már így is látványos a hatása.
Külön pluszpont a Bourjois-nak, hogy le vannak ragasztva a spirálok, így senki nem bontogatja fel őket a boltban, így biztos nem veszel meg egy beszáradt spirált, plusz 6 hónap a szavatossága, a megszokott 3 helyett.
Szerintem vegyétek és vigyétek, mert nagyon jó! :)

Cien Provitaminos Hajbalzsam Repair & Care

Cien Provitaminos Hajbalzsam Repair & Care
2014. július 29.

Nekem nagyon bevált. Szeretem, mert a sűrű állaga miatt elég kevés kell belőle, és az ára is szuper (299 Ft 300 ml)
Az illata kellemes, nem hivalkodó, nem túl erős.
Az én hajammal remekül együtt működik, nagyon szép puha és fényes lesz tőle a hajam.
Nekem zsírosodásra hajlamos hajam van, aminek a vége száraz, de nem zsírosítja, nem nehezíti el a hajam.
Szerintem ennyi pénzért egy próbát mindenképpen megér.