rori

Regisztráció dátuma: 2012. március 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2012. május 1.

5 csillag, mert megérdemli :)

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2012. április 30.

Zsírosabb, nehezebb állagú, ezért én inkább télen használom vagy ha nagyon kifújta a szél a szám. Szépen hidratál, az illatát pedig imádom.

Bentley Organic Kondícionáló Minden Hajtípusra

Bentley Organic Kondícionáló Minden Hajtípusra
2012. április 30.

Benthagyós kondícionáló, lágyabb állagú, ami nekem pont tetszik benne, mert nem lesz zsíros kinézetű a hajam tőle. Tele van minden jóval, de száraz, töredezett hajvégre nem elég hidratáló. Egyébként sokáig elég, az illata olyan narancsos-citrusos.

Alterra Hidratáló Hajsampon Gránátalma és Aloe vera

Alterra Hidratáló Hajsampon Gránátalma és Aloe vera
2012. április 30.

Rendszeresen újravásárolom, mert jó árban van, szilikonmentes és natúr is, gyengéden tisztít, mégis jól habzik. Nekem az illata is tetszik és puha lesz tőle a hajam.3-4 napot bírok vele, aminek nagyon örülök, és még ekkor sem kelti azt a nagyon elhanyagolt zsírfej benyomást, de azért inkább meg szoktam mosni:).

Bentley Organic Sampon Teafával, Citrommal és Mentával

Bentley Organic Sampon Teafával, Citrommal és Mentával
2012. április 29.

Ami mellette szól, hogy natúr kategóriában megfizethető (én 1300 ft-ért vettem), nagyon szép összetevői vannak, finom mentolos illatú és nekem dúsította a hajam, jó tartása lett tőle sőt plusz egy napot kibírt vele. Viszont nem habzik könnyen és valóban szárít, szóval akinek zsíros tövű, de száraz, töredezett végű haja van, annak nem ez a sampon való. Legalábbis ezzel az enyém balzsamért kiállt. Nagy kánikulában vagy leizzadós torna után szoktam használni.

Alterra Kamillás Ajakápoló

Alterra Kamillás Ajakápoló
2012. április 29.

Jó állagú, könnyű felkenni, szinte siklik a számon. Én akkor is használom, ha nincs kicserepesedve a szám, mert szép fényt ad és gyakori használat mellett is sokáig elég.

Alterra Dúsító Sampon Papaya és Bambusz

Alterra Dúsító Sampon Papaya és Bambusz
2012. április 29.

Az egyik legjobb szilikonmentes sampon, mert olcsó, natúr, finom illatú, vízzel higítva jól habzik és tartást ad a hajnak. Szépen tisztít, 3-4 napot kibír vele a hajam, ami nálam nagy szó.