rosa.love

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Catrice Power Plumping Gel Ajakrúzs

Catrice Power Plumping Gel Ajakrúzs
2022. július 1.

110-es gyönyörű mályva szín tulajdonosa vagyok. Ez lehetne a tökéletes rúzs, ha tartósabb lenne 5 percnél. Sajnos felkenem, veszek 2 levegőt és már ott sincs...

Essence Stay 8H Matte Folyékony Ajakrúzs

Essence Stay 8H Matte Folyékony Ajakrúzs
2022. június 15.

Matt, öreges ajkakat csinál, a szín a tubusban jól nézett ki, de felkenve olcsó hatású árnyalat. Jobbra számítottam.

Balea Deo Testspray Sweet Clementine, Mandarin és Édes Vaníliavirág Illattal

Balea Deo Testspray Sweet Clementine, Mandarin és Édes Vaníliavirág Illattal
2022. június 10.

Sajnos nem az igazi. Nagyon erős illata van és mintha ráerősítrne az izzadásra...

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2022. június 10.

Update: oké...nem. Tiszta pattanás lett tőle a szemöldököm körüli bőr. A színe se az igazi. Pénzkidobás, ennél jobbak vannak még a catricenél is.

Ez a púder konkrétan már attól eltűnik, ha ránézek. Szerencsére tetoválva van a szemöldököm, de néha használok rá port, hogy ráerősítsek kicsit. Nagyon sajnálom azokat, akiknek ezzel kellene szép szemöldököt alkotniuk, nekem nem menne a tetoválásom nélkül. A színe miatt kap néhány csillagot. Amire vettem, arra nekem elmegy, ad egy kis extra színt pár órára, már feltéve, hogy egyáltalán nem nyúlok hozzá.

Dove Go Fresh Apple & White Tea Dezodor Spray

Dove Go Fresh Apple & White Tea Dezodor Spray
2022. április 20.

Hű. Teljes mértékben izzadságszaga van, ami elèg fura egy dezodortól. Egyszer használtam, ennyi volt. Pedig a dove deok jók szoktak lenni...

Balea Professional Oil Repair Schwerelos Haaröl Spray

Balea Professional Oil Repair Schwerelos Haaröl Spray
2022. április 9.

Kapott egy esélyt. Sajnos az ÖSSZES hasonló termék tele van alkohollal, szilikonnal és parfümmel, ez is, de ez legalább nem draga. Sima olajokkal is kiserleteztem, de azok sem valtak be kifésülest könnyítő célból, túlságosan elnehezítették a hajat. Ez a kis spray abszolut nem rossz. Szépen porlaszt, gondolom a szilikonnak köszönhetően ad egy kis csúszást a fésűnek, megkönnyíti a fésülködést.

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2022. április 9.

Bár rossz tapasztalataim is voltak a TT termékekkel, ezt mégis megvettem a kislányomnak. Nedves hajat sosem fésülök, de a száraz hajra tényleg tökéletes, jól bontja a gubancokat. Viszont egy kicsit szkeptikus vagyok, eddig keratinos hajkefét használtunk, ez meg full műanyag...remélem, nem lesz káros hatasa a hajra hosszú távon. Az árát inkább nem kommentálom, 5 ezer ft, de mondjuk a jobb minőségű keratinos fésük sem voltak olcsóbbak. Egyelőre legyen 5 csillag.

Garnier Fructis Banana Hair Food Hajbalzsam

Garnier Fructis Banana Hair Food Hajbalzsam
2022. március 8.

Update: na, elojott a garnier-hatás. Utálja a szemem ezt a brutális erős illatot, konnyezek tole. Nyakam, homlokom pattanásos lett tőle. Tucat drogériás agyonillatosított katyvasz. Ez egy kitérő volt, visszatérek a 100% természetes otthoni natúrjoghurtos pakolasomhoz, ugyis az a legjobb.

Még alakulóban a véleményem, mert csak most kezdtem használni. A legnagyobb bánatomra szerintem egyáltalán nincs banán illata, legalábbis én sokkal jobbra szamítottam, ha mar ennyire "termeszetes"...valami enyhe joghurtos banán illatra számítottam, ehhez képest az a tipikus drogériás szintetikus illatbomba. Hatása megfelelő. Meg updatelek majd.

Vera Wang Rosebuds & Vanilla EDT

Vera Wang Rosebuds & Vanilla EDT
2022. március 8.

Nagyon kellemes rózsaillat, közel áll a friss virág illatához, nem az a mű vonal. Még teszteles alatt van, de egyelőre tetszik.

Vera Wang Embrace Periwinkle & Iris EDT

Vera Wang Embrace Periwinkle & Iris EDT
2022. március 8.

Update: neem, mégsem. A kezdeti különleges illatból egy egyre erősödő, "lila tusfürdő illat" lett, nekem ez így felejtős.

Kifújáskor egy az egyben az a régi, golyó alakú rágogumi az illata. Aztán szintén valami régire emlékeztet, nem tudom, mintha gyerekkoromban meg lett volna valaminek ilyen illata, talan mamám valamelyik krémjének. Nagyon tetszik, de a férjem valoszinuleg nem birna elviselni.