rosa.love

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

p2 Full Shine Lipstick

p2 Full Shine Lipstick
2019. április 14.

Nem vagyok egy P2 rajongo (most komolyan, mi ez a nev egyaltalan?), de ez egy jo ruzs. Nem is tudom, miert epp erre a markara esett a valasztasom, eredetileg Maybelline vagy Rimmel ruzst akartam...Vegul ennel a standnal kotottem ki. A Take me out arnyalat birtokosa vagyok, ami egy sotetnek tuno, de felkenve száj-színű arnyalat, a szam sajat szinenel alig sotetebb.. Fényes-vizes finishe van es nagyon kenyelmes. Kar,hogy hamar eltunik. Lehet, hogy beszerzek meg par arnyalatot, de oszinten szolva annyira nem dobogtattak meg a szivemet a teszterek. Mindegyik tok mas szinu felkenve, mint a ruzs csomagolasa alapjan gondolna az ember. Az ara viszont kedvezo, 900ftert nagyon megerte.

Catrice Volumizing Lip Booster Ajakdúsító Szájfény

Catrice Volumizing Lip Booster Ajakdúsító Szájfény
2019. április 14.

Szep szin, kenyelmes kiszereles. Minimalisan tenyleg dusit (vagy olyan erzes a mentol miatt). Ragad es gyorsan eltunik, de egy szajfenytol amugy se varok sokat. Szerintem beszerzem tobb szinben is.

L'Oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops

L'Oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops
2019. április 14.

Ennyi penzert komedogen, parfumos... :( Hatasa nagyjabol olyan mintha por allagu highlightert vizzel felkevernek. Kremesebbre szamitottam. A csillamok is tul nagyok benne. Kapjon 3 csillagot a szep szinei miatt, de szamomra hasznalhatatlan.

Garnier Mineral Action Control Deo Spray

Garnier Mineral Action Control Deo Spray
2019. március 26.

Atlagosnal nem jobb. Most fogyott el a flakon. Ahhoz kepest h telis telis teli van illatanyaggal, tok semleges az illata-akkor meg minek bele annyi? Izzadsag gatlo hatasa gyenge kozepes.

Fa Summertime Moments Deospray

Fa Summertime Moments Deospray
2019. március 26.

Az illata nem fullaszto, mint sok dezodornak a markatol,hanem nagyon friss, konnyed (tenyleg Light Blue szerű mint ahogy mar irtak) Izzadasra eddig oke.

For Your Beauty Szemmaszk

For Your Beauty Szemmaszk
2019. március 23.

Na csak betettem a fagyasztoba, hogy majd igy gyorsan lehul, aztan bent felejtettem:D de nem lett semmi baja. Jo kis cucc, szerintem nyaron a kanikulaban lesz a legjobb.

Bell HYPOAllergenic Aqua Jelly Make-Up

Bell HYPOAllergenic Aqua Jelly Make-Up
2019. március 20.

Update: most fogyott el az elso uveg. Meg mindig nagyon elegedett vagyok vele.Nekem 2 retegben mindent elfed, bar altalaban csak nagyon vekonyan kenem fel. Imadom, hogy nincs illata es hogy nem oxidalodik sargara. Viszont nagyon nehezen beszerezheto, konkretan eddig egy Rossmannban lattam csak. Egyelore maradok ennel, bar meg mindig keresem az álom alapozomat,mert ez jó, de azert nem tokeletes, nem erzem azt, hogy "masodik borom" lenne.. Ritkan, de elofordul, hogy kicsit idegennek, viaszosnak erzem a boromon.

Na EZ igen!
Eddig ugyanennek a markanak a "mattito" alapozojat hasznaltam (amirol kiderult, hogy se nem matt, se nem hipoallergen), de mivel fullasztotta a boromet es tobbszor is pattanast okozott, masik alapozo utan neztem, utolso eselyt adva ennek a markanak. A beszerzes nagyon nehezkes volt, a legtobb Rossmannban amit latogattam, nem volt elerheto, vegul az egyikben talaltam egy utolso darabot. Igazabol nem szamitottam tul sok jora... de az elso hasznalatakor kiderult, hogy ez az alapozo fantasztikus! Koze nincs a mattito valtozathoz, az viaszos, ez konnyu, abszolut nem erezni, hogy rajtam van. A szine szuper, a fedese nekem megfelelo. Barcsak nyaron talaltam volna ra erre a pihekonnyu viseletre! Azt hiszem, betarazok ebbol az alapozobol nehanyat, es a kovetkezo evekben ezt fogom hasznalni.

MakeUp Revolution Brow Pomade

MakeUp Revolution Brow Pomade
2019. március 9.

Update: bocsi, de at kell raknom a " teljes penzkidobas" kategoriaba. Az elejen nem tetszett a waxos allaga, gondoltam barcsak kicsit kemenyebb lenne. Na minden kivansagom igy teljesuljon, napokon belul ugy megkemenyedett, hogy tunkolnom kell bele az ecsetet, ha azt akarom, hogy szint vegyen fel. Eskuszom hogy sotetebb, mint amikor megvettem, pedig mar akkor sem volt sok koze ahhoz az arnyalathoz, amit az ember a medium brown azaz kozepbarna szintol elvarna.
Kopik, pereg a szemoldokomrol. Mire reggel beerek a munkahelyemre, mar igazithatom. Ha a sapkam szele hozzaer, lejon az egesz. A legkisebb izzadastol kenodik. Kozben a tegelyben naprol napra kemenyedik (pedig rogton visszacsavarom a kupakot), mar olyan mintha radírgumi lenne. Szint mar nehez belole kiimadkozni, es ami sikerul az is kopott grafitszurke. Egy honapig mindennap hasznaltam, szoval nem erhet az a vad, hogy ne probaltam volna meg eselyt adni ennek a termeknek. Sajnalom, nekem nem jott be.

Az itt olvasott velemenyek alapjan sokkal, de sokkal jobbat vartam...
Nagyon waxos allaga, erzete van. Sokkal szarazabbra szamitottam, plane h irtak h sokaknak mar kinyitaskor ki volt szaradva. En orultem volna ha nem ennyire zsele szeru, mert egyszeruen nem szarad meg!
Komolyan, meg azt is rairtak, hogy "bulletproof brows".. Pfff.... EGYETLEN dorzsolestol lejott a fele!
A szine szep a tegelyben, de felkenve tul sotet. Medium brown arnyalatban van meg, kb barnasfeketenek nez ki felkenve.
3500 ft volt a Rossmannban...mit is mondjak, okosabban is elkolthettem volna ezt az osszeget.
A hozza adott 100% szintetikus, kemeny ecset egy vicc.
Es egy csaknem 5 csillagos termekrol beszelunk, az eszem megall. Tolem 3 csillagot csak azert kap, mert meg tesztelgetem, de mar latom, hogy nem lesz a kedvencem.

RdeL Young Chocolate Lovers Eyebrow Pomade (régi)

RdeL Young Chocolate Lovers Eyebrow Pomade (régi)
2019. március 9.

Ez kerem egy csoda. A 3500ftos Makeup Revolution pomadejanal fenyevekkel jobb. Tenyleg vizallo. Nagyon pigmentalt. Nem kemenyedik. Ezer forint volt, el sem hiszem, hogy ilyen minoseget kaptam ennyi penzert. A soft brown arnyalat (a vilagosabb) pont jo a szemoldokomre,felkenve sotetbarna szine van (meg jo, hogy nem a sotetebbet vettem). A ketvegu ecset is szuper, sokkal jobb, mint a hasonlo termekek melle adott ecset.
Amugy mar nincs rairva h "chocolate lovers", de ugyanez a tegely, meg a kis szivecskek is ugyanazok mint a kepen. Szoval nem kell megijedni, nem kifutott termek, mindenki menjen es szerezzen be belole egyet, mert annyira jo, hogy ezt muszaj kiprobalnotok!

Essence Like A First Day In Spring

Essence Like A First Day In Spring
2019. március 7.

Nosztalgiaval gondolok erre a csodas kis illatra, hiszen mar nem kaphato. Evekig ez volt a tavaszkoszonto illatom, egy szertartas volt, mikor megvettem marcius elejen. Sokan szerettek, nem ertem, miert kellett kivonni a forgalombol. Nezegettem a Rossmannban, hatha van a hatso polcokon elfekvoben meg egy.. de nem volt. Annyira kulonleges kis illat volt, igazi "tavaszi szel vizet araszt" hangulat. Faj a szivem erte:/