rosa.love

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Garnier Fructis Banana Hair Food Hajbalzsam

Garnier Fructis Banana Hair Food Hajbalzsam
2022. március 8.

Update: na, elojott a garnier-hatás. Utálja a szemem ezt a brutális erős illatot, konnyezek tole. Nyakam, homlokom pattanásos lett tőle. Tucat drogériás agyonillatosított katyvasz. Ez egy kitérő volt, visszatérek a 100% természetes otthoni natúrjoghurtos pakolasomhoz, ugyis az a legjobb.

Még alakulóban a véleményem, mert csak most kezdtem használni. A legnagyobb bánatomra szerintem egyáltalán nincs banán illata, legalábbis én sokkal jobbra szamítottam, ha mar ennyire "termeszetes"...valami enyhe joghurtos banán illatra számítottam, ehhez képest az a tipikus drogériás szintetikus illatbomba. Hatása megfelelő. Meg updatelek majd.

Vera Wang Rosebuds & Vanilla EDT

Vera Wang Rosebuds & Vanilla EDT
2022. március 8.

Nagyon kellemes rózsaillat, közel áll a friss virág illatához, nem az a mű vonal. Még teszteles alatt van, de egyelőre tetszik.

Vera Wang Embrace Periwinkle & Iris EDT

Vera Wang Embrace Periwinkle & Iris EDT
2022. március 8.

Update: neem, mégsem. A kezdeti különleges illatból egy egyre erősödő, "lila tusfürdő illat" lett, nekem ez így felejtős.

Kifújáskor egy az egyben az a régi, golyó alakú rágogumi az illata. Aztán szintén valami régire emlékeztet, nem tudom, mintha gyerekkoromban meg lett volna valaminek ilyen illata, talan mamám valamelyik krémjének. Nagyon tetszik, de a férjem valoszinuleg nem birna elviselni.

Bobbi Brown Szemhéjpúder

Bobbi Brown Szemhéjpúder
2022. február 8.

Taupe árnyalatban használtam szemöldökre, ez volt az utolsó, amit kipróbáltam, mielőtt kitetováltattam végre. Tudom, ez szemfesték, de szemöldökre is tökéletes. Úgy ertem, tényleg kimagasló minőség, össze nem lehet hasonlítani semmi massal, amit eddig probaltam, gyonyoru es extra tartos. De azert a szemoldoktetovalas fenyevekkel jobb :D Biztos fogom meg hasznalni, de szerencsere mar nem kell sminkelnem a szemoldokomet minden nap.

Fa Mystic Moments Tusfürdő

Fa Mystic Moments Tusfürdő
2022. február 3.

Na...ez konkretan olyan, mint egy gel allagu mosopor. Brutalisan eros, fullaszto, sűrű, viszketest okoz. Elajandekoztam de az uj gazdaja se tudott egyutt elni vele.

Fa Divine Moments Tusfürdő

Fa Divine Moments Tusfürdő
2022. február 2.

Nagyon eros, szamomra irritalo tusfurdo, mintha parfumot kennek magamra. Az illata ódivatú, tiszta 90es evek, raadasul az a "tipikus Fa" műillat. Az elso hasznalatnal tetszett valamennyire, de igy a flakon vege fele szabalyosan rosszul vagyok tole. Ha mar elhasznaltam, kapjon 3 csillagot, de mar alig varom, hogy visszavaltsak a jo oreg illatmentes Isana tusfurdomre.

Avon Far Away

Avon Far Away
2022. február 2.

Ennek az illatnak a Nagymamam lehetne a reklamarca. A Mamam, akinek mintegy fel evszazada minden heten fodrasz igazitja a hajat tokeletesre. Aki mindig osszeillo nyaklanc-fulbevalo szettben ul otthon. Akinel mindig rend es jo illat van. A konyvespolcok romantikus konyvektol es ujsagoktol roskadoznak. Ő hasznalta rengeteg ideig ezt a romantikus parfumot. A lakasa szinte beitta ezt az illatot es en imadtam, pedig nem szeretem az intenziv illatokat.

Avon Pur Blanca

Avon Pur Blanca
2022. február 2.

4 csillagot csak a nosztalgia miatt kap...Az Avonos illatokrol lehet sok mindent mondani, de aki egyszer érezte, annak mindig ott lesz az orraban az emlek. Csaknem 20 eve probaltam eloszor (es utoljara), de meg mindig tisztan emlekszem az illatra es az erzesre, hogy ez bizony nem en vagyok es soha nem is leszek. Az illat, amire emlekszem: karcos, hideg, kissé mű, kissé "nénis". Ennek ellenere valami megis tetszett benne: ez egy hatarozott szemelyiseggel rendelkező parfüm.

Artistry/ Japán /Microblading Szemöldöktetoválás

Artistry/ Japán /Microblading Szemöldöktetoválás
2022. február 1.

Életem legjobb döntése volt, hogy kitetováltattam a szemöldökömet. Csak azt bánom, hogy nem 18 évesen tettem. Szerencsére a saját szemöldököm is viszonylag sűrű, de a vége hiányos volt. Soha, de soha nem sikerült tökéletes formára rajzolni sminkkel. Illetve mindig abban a hitben eltem, hogy ugyes vagyok szemoldok sminkelesben, hat nezem a regebbi fotoimat, baromira nem volt igazam.A tetovalastol szinte uj fejem lett, sokkal szebb lett az egesz arcom. Es az, hogy nem kell rajzolgatni, nem jon le, felbecsulhetetlen erzes.

Bourjois Little Round Pot Blush Pirosító

Bourjois Little Round Pot Blush Pirosító
2022. február 1.

Nem értem, hogy állhat 4.5 csillagon ez a termék. Mint sokan írják, kb. hasznalhatatlan a keményedés miatt. Az illata nyanyás, ódivatú. Az összetevoi borzalmasak es pattanasokat okoz. Drogerias szinten harmadennyiert jobbakat lehet kapni (pl. Essence). Ket szinem volt belole, egy ido utan mar ollóval sem tudtam felkaparni, olyan kemeny volt.