rosa.love

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

MediNatural Hidegen Sajtolt Argán Olaj

MediNatural Hidegen Sajtolt Argán Olaj
2022. január 23.

Igazából számítottam ra, hogy pontosan ugy fog viselkedni, mint barmilyen mas olaj..de szerettem volna hinni benne. Hajra kenve- milyen meglepő- fenyes, de olajos kinezetu hajat kapunk. Borkemenyedesre kenve: amig rajta van a boron, addig olyan, mintha "hidratalna", de ahogy beszivja a bőr vagy letoroljuk, ugyanugy nez ki a bor, mint elotte. 1 uveggel elhasznaltam, se a hajamon, se a boromon nem segitett, a kislanyom haja se lett gubancmentesebb. Ez csak egy olaj, semmi rendkivuli nincs benne. Vegyetek literes napraforgo olajat 600 ft-ert, pontosan ugyanezt tudja.

Paco Rabanne Black XS For Her EDP

Paco Rabanne Black XS For Her EDP
2021. december 31.

Durva, de csak most, 2021 vegen probaltam eloszor a noi verziot. Valahogy sosem erdekelt, pedig a ferfi valtozatot imadom. Azt kell mondjam, szinte teljesen megegyezik a ferfi parfummel, de sokkal gyengebb annál. Őszinten szolva ha black xs-t vennek, a ferfi verziot vasarolnam magamnak nőként, szerintem az a legjobban sikerult illat a markatol, es kifejezetten unisex illat.

Antonio Banderas Queen Of Seduction

Antonio Banderas Queen Of Seduction
2021. december 9.

Újravettem! Rengeteg-rengeteg dícséret, bók, "mi ez a jó illat?" kérdés után már értem, miért Queen of seduction a neve.
Mindig ugyanazt a képzetet társítom ehhez az illathoz: egy fiatal, karcsú, rendszerető, intelligens nő jut eszembe, akit mindenki kedvel, akinek mindig minden sikerül es akinek mindenki a közelébe akar férkőzni. Én ugyan nem pont ilyen vagyok, de jól esik, hogy legalább a parfümömről ez sugárzik:). Mindig is kerestem a signature illatomat, azt hiszem, ez az. Sosem hittem volna, hogy a sok draga parfum utan nala kotok ki, de ennyi pozitiv visszajelzest mar nem lehet figyelmen kivul hagyni.

Ez az idei ev befuto parfumje szamomra (Versace es CH illatokat valtott le nalam). Egy olyan embertol kaptam, aki nem is ismert engem jol, szoval szemelytelen kis ajandekkent indult. Aztan egyik ember kerdezte a masik utan, hogy mi ez a jo illat. A ferjem egyenesen azt mondta: Na, ez vegre egy friss, nem tul edes parfum, sose hasznalj mast.
Mondanam, hogy az illat frissessege a Chloe parfumjeire emlekeztet, de olyanjaim is voltak, es a ferjem utalta oket.
Szoval ott tartok, hogy imadom es ujraveszem ezt az illatot. Fiatalabbnak is erzem magam tole 5 evvel minimum.

Pure Lash Illatmentes Szempillasampon - Sminkeltávolító

Pure Lash Illatmentes Szempillasampon - Sminkeltávolító
2021. szeptember 14.

Erre még miért nem érkezett értékelés? Nagyon szuper pedig, örülök,hogy rátaláltam a webshopra. Nagyon ritkán sminkelek, de ha igen, ezzel szedem le a szemfestéket. Nem bántja az extra érzékeny szememet. Sok drogériás termékkel korábban már megjártam, ezért kezdtem el a nagy márkákok kívül kutakodni. Remèlem, a szemem továbbra is jól tolerálja majd.

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2021. augusztus 15.

En elkepzelni sem tudom,mit lehet ezen szeretni. Nem igazan all kezre, full muanyag az egesz, nem kellemes az erintese a hajon es ugyanugy huzza, mint barmelyik bena muanyag fesu. En keratinos hajkefet hasznalok, ossze sem lehet hasonlitani oket. Anyukam vagy 10dbot felhalmozott ezekbol a tangle teezerekbol az evek soran, mert cuki, meg kicsi meg minden...de o sem hasznalja mar. En meg mindet kiprobaltam es nevetseges az egesz.

Lirene Önbarnító Hab Testre és Arcra

Lirene Önbarnító Hab Testre és Arcra
2021. augusztus 9.

Teljesen narancssarga lettem tole, 2 napig viszketett a borom es meg a szemem is begyulladt tole. Pedig labra kentem csak, de olyan volt,mintha egy fullaszto-irritalo parfumfelhoben ultem volna egesz nap. A sok szilikontol csuszos lett nemcsak a labam, de a kezem es arcom is (mivel rovidnadragban voltam egesz nap, valoszinuleg sokszor hozzaertem a labamhoz es utana az arcomhoz.) 3 napig szenvedtem ,mire egy tucat zuhanyzassal sikerult levakarni magamrol ezt a szagot es csuszos erzetet. Soha tobbe.

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Mauve Lilas Orgona EDT

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Mauve Lilas Orgona EDT
2021. július 22.

Tiszta,igazi orgonaillat. Rajtam nagyon jol mukodne,ha tovabb tartana 10 percnel. Multkor konkretan 20 fujast raktam magamra indulas elott, mire a buszmegalloba ertem, mar nem ereztem, pedig a ruhamra is fujtam,teljesen elparolgott, masok sem ereztek. Meg van belőle egy nagy üveg, elfujkalom, de ennel meg a semleges illatu, mindenmentes dezodorom is jobban erezheto.

Isana Summer Nights Tusfürdő

Isana Summer Nights Tusfürdő
2021. július 22.

Egesz jo, de szokasos kokuszillat, amit kb minden nyaron bedobnak uj csomagolasban. A flakon nagyon szep.

Fa Fresh & Free Grapefruit-Lychee Deo Spray

Fa Fresh & Free Grapefruit-Lychee Deo Spray
2021. július 22.

Eleg fullaszto, kaparja a torkomat. Illata atlagos citrusos,de nem kulonosebben finom. Nem kedvenc sajnos.

Contractubex Gél

Contractubex Gél
2021. július 13.

Kezfejemen egy kis hegre elhasznaltam egy tubust,de semmi nem tortent,csak irritalta a boromet. Mondjuk semelyik osszetevoje nem indokolja a heg eltunteteset: parfum, paraben, hagymakivonat es allantoin - erre azt irjak, nyugtato hatasu,de egy csomo kremben van, nem egy csodaszer. A letjogosultsagat sem ertem, a sebeszem is azt mondta, hogy egy heget semmilyen krem nem mulaszthat el, mert eleve olyan melyen van,ahova el sem er a krem. Azt mondta, ez olyan,mintha egy tetovalast probalnek kremmel eltuntetni. Logikusnak hangzott,dehat en ugy voltam vele,kiprobalom ezt a kremet...na,ennyi ertelme volt.