rosa.love

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Baba Almafröccs Gránátalma és Alma Frissítő Tusfürdő

Baba Almafröccs Gránátalma és Alma Frissítő Tusfürdő
2021. április 26.

Nekem tulsagosan granatalmas, gejl illata van, azt hittem, kisse fanyarabb lesz. Amugy nem rossz.

Elmex Sensitive Whitening Fogkrém

Elmex Sensitive Whitening Fogkrém
2021. április 26.

Tenyleg feherit! Viszont erzekenyek lettek tole a fogaim. Eleve veletlenul vettem, a sima sensitivet akartam. En mar elengedtem a feher fog temat, a fogaim gyarilag sargasak, erzekenyek.. de ez tenyleg feheritett. Ha birnam, hasznalnam, dehat nem birom.

Mexx City Breeze for Her EDT

Mexx City Breeze for Her EDT
2021. április 26.

Sajat kategoriajaban nagyon jo! Konnyed illat, tenyleg olyan, mint egy szello. Valamiert eddig nem is meltattam figyelemre a Mexx illatokat, pedig szuperek.

Balea Pacific Vibes Deo Spray

Balea Pacific Vibes Deo Spray
2020. december 30.

Nagyon nehez, puderes, hintoporos szaga van, kaparja a torkomat. Maga az illat szamomra ertekelhetetlen, oreges, szoval nagyon rossz. Egyutt vasaroltam egy masik dezodorral, a szinten Baleas, Sweet Sunshine nevu gyumolcsos illattal - azt viszont imadom.

Isana Soft Blossom Deospray

Isana Soft Blossom Deospray
2020. december 30.

Ezt nem ertem, miert van igy lepontozva.. szerintem isteni! Az illatanak semmi koze a neveben sugallt viragillathoz, de cserebe gyumolcsos olvadósrágó illata van, teljesen visszahozta a gyerekkoromat. Hatasa nekem megfelel, de en mondjuk nem vagyok izzados.

Balea Sweet Sunshine Deo Spray

Balea Sweet Sunshine Deo Spray
2020. december 25.

Nagy kedvencem mostanaban. Hatasa megfelelo, illata igazi tropusigyumolcs-koktel.

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2020. december 25.

Ajandekba kaptam es feltem tole, hogy hasonlitani fog a CH Good girlre, mert az sajnos olyannyira eros illat volt nekem, hogy kenytelen voltam elajandekozni. Ez is egy karakteres, eros illat, DE ez erdekes modon belesimul a borombe, nem von korem egy egyre erosodo es a vegen mar fejfajdito illatburkot. Meg nem talalkoztam az ilyen tipusu illatok kozul olyannal, ami ennyire jol mukodik rajtam. Finom, gyumolcsos vanilia, sehol egy ordito, "nagyasszonyos" stilusjegy. Megjartam mar a Midnight Rainnel, a Hypnose-el, a Good girllel, hiaba probaltam szeretni oket, egyszeruen annyira inkompatibilisek voltak a borommel, hogy a kornyezetem is konyorgott, hogy ne hasznaljam oket, pedig egy pici fujasnal tobbet sosem hasznaltam. Mar ott tartottam, hogy visszaterek a jol bevalt gyumolcsos tiniilatokhoz, amikor megkaptam ezt a parfumot. Nagyon orulok neki, hogy mukodik rajtam, es hogy a kortet ennyire jol ki lehet erezni belole. Egyelore 5 csillag.

Remington AC8000 Keratin Therapy Pro Hajszárító

Remington AC8000 Keratin Therapy Pro Hajszárító
2020. december 11.

Elképesztően jó. Majdnem teljesen egyenesre szaritja a gondor-hullamos, semmilyen hajamat. Hozzá keratinos hajkefet hasznalok, azzal fesulom a hajamat szaritas kozben, es az eredmeny hihetetlen. Kislanyom szögegyenes haja is szep fenyes tole, de ott nem olyan dramai a valtozas, mint az en szenaboglya fejemen. Vekony szalu, szaraz hajra felirnam receptre. Ez, es a Rossmann vagy Dm sajat markas keratinos hajkefeje csodat muvel. Aki nem hiszi, jarjon utana.

Salvatore Ferragamo Incanto Shine

Salvatore Ferragamo Incanto Shine
2020. december 9.

Mai drogerias korutam legjobb illatelmenye. Ez is azok koze tartozott, amiket mar ezerszer lattam, de sosem probaltam ki. Azt hiszem, visszaterek erre a Ferragamo temara nyaron. Most nincs hangulatom az ilyen illatokhoz, de amugy edes, noies, gyumolcsos, vegre nem venasszonyos illat.

Moschino Funny

Moschino Funny
2020. december 9.

Ezt is regota illatolni akartam, de valahogy mindig kimaradt. Nem kar erte. Rovarirto szaga van :( Azert adok 3 csillagot, mert a (számomra) rovarirto szag mogott velek felfedezni valami kis kellemes citrusosat is. Biztos van, akinek jol all.