rosa.love

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Moschino Funny

Moschino Funny
2020. december 9.

Ezt is regota illatolni akartam, de valahogy mindig kimaradt. Nem kar erte. Rovarirto szaga van :( Azert adok 3 csillagot, mert a (számomra) rovarirto szag mogott velek felfedezni valami kis kellemes citrusosat is. Biztos van, akinek jol all.

Karl Lagerfeld Les Parfums Matieres Fleur D'orchidee EDP

Karl Lagerfeld Les Parfums Matieres Fleur D'orchidee EDP
2020. december 9.

Elkepesztoen, negativ ertelemben meglepodtem, amikor ezt es piros tarsat megillatoltam. Sokat vartam, de egy rosszabb Avonos kolnivel vetekszik az illata szamomra. Ilyen nev, ilyen ar, es ilyen jelentektelen katyvasz...

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Fleur de Murier EDP

Karl Lagerfeld Les Parfums Matières Fleur de Murier EDP
2020. december 9.

Olcsó kölni szaga van. Ez volt az elso benyomasom. Pedig nagyon tetszett az uvege, meg a neve, keszen alltam megvenni.

Calvin Klein Eternity

Calvin Klein Eternity
2020. november 6.

Update: a kornyezetemtol tobbszor megkaptam, hogy "mi ez a fura szag? “.. pedig nem is a bőrömre fujtam, hanem ruhara, es csak egy kis fujast. Azt mondjak, nem kellemetlen, de fura.
Az a baj, hogy szerintem is az. Probalom szokni, de nem igazan megy. Ugy ertem, tenyleg tok jo az illat, csak mondjuk nem parfumnek. Megvan a tusfurdo valtozata is, azt jobban szeretem. Kicsit olyan teás-gyogynovenyes illat, kellemes, de nekem egy parfumnek ne legyen ilyen illata. Noiesseg szerintem sajnos nyomokban sincs benne, inkabb unisex. Nem veszek le csillagot, de a kedvencem se lesz sajnos.

Kirandulas illata van. Mikor ram ragad a levego, fu, fa, virag illat. Egy egesz picit Chloe parfumjeihez tudnam hasonlitani az illatot es eleterzest is. Most varom, hogy teljesit a mindennapokban, megtalalom-e benne magamat.

Gigi Cosmetic Laboratories Vitamin E Hidratáló Krém SPF17

Gigi Cosmetic Laboratories Vitamin E Hidratáló Krém SPF17
2020. október 5.

Update: Kb. egy eve tortent eletem legborzasztob kozmetikai kezelese ezzel a kremmel. Leirom hat a kezeles utóéletét, ami nem derult ki az elozo velemenyembol. Szoval, hagytam beleultrahangozni az arcborombe ezt a kremet. Ereztem, hogy nem kellett volna, de annyira eroskodott a kozmetikus. Mire hazaertem, mar ereztem, hogy gyulladt pattanasok nonek a borom alatt. Az a pocsek erzes, amikor mar a feszulo pukli kitapinthato, de olyan melyen van, hogy kinyomni eselytelen. A kovetkezo par het maga volt a pokol: a borom undoritoan nezett ki, konkretan izzadsag folyt a tagra nyilt porusaimbol, es csak jottek, jottek, jottek a pattanasok. Eltelt 1 het, 2,3,4...mar ezerszer elatkoztam a kozmetikust es a kremet, de reklamalni nem akartam nala, mert biztos valami olyasmit mondott volna, hogy "tisztul a borom", penzt meg ugyse adott volna vissza.
A boromnek elotte semmi baja nem volt, kozmetikushoz is egyedul azert mentem, hogy az orromat kitisztitsa a miteszerektol.
Vegul honapok kellettek, hogy rendbejojjon a borom, de meg utana is hosszu ideig tiszta olajos tapintasu volt az arcom. Szoval ilyen szinten meg soha semmi nem avatkozott bele a borom egeszsegebe, ehhez kepest a kamaszkori pattanasos korszak is jobb volt. A krem osszetevoi a mai napig elborzasztanak,es az, hogy hagytam, hogy jo melyen, fel oraig ultrahangozzak a fejembe... jo ostoba voltam.
Persze mindenki sajat hibajabol tanul, de remelem lesz, akit megment a tapasztalatom.

Most komolyan, formaldehid kibocsajto tartositoszer, szilikon, egy csomo illatanyag... Nagyon merges vagyok, hogy hagytam h a kozmetikusom ramsozza ezt az undormanyt! Hogy ajanlhatja ennek hasznalatat egy SZAKEMBER???? Raadasul mondtam neki, hogy pattanasra hajlamos a borom. Ennek hatasara TELE lettem gyulladt pattanassal es miteszerrel!! Az osszetevoket nezve eskuszom ez (es az osszes tobbi tarsa!!!) kesz mereg!

Cartier La Panthere EDP

Cartier La Panthere EDP
2020. szeptember 25.

Szuperpuma illat a javabol...ja nem, nagymama. Ez itt kerem egy nagymama illat, nem tudok rola tobbet irni. Meg jo, hogy csak minta van belole, de azt sem birom elfujkalni.

Catrice Demi Matt Ajakrúzs

Catrice Demi Matt Ajakrúzs
2020. szeptember 16.

Update: sajnos megsem olyan jo. Konkretan eltunik a szamrol. Voltam egy fotozason, ahol direkt hozza se ertem az arcomhoz, a sorozat elejen levo kepeken meg latszik, aztan a fel oraval kesobbi kesobbieken mar nem.
Taskaba dobalos ruzsnak se jo, elolvad a melegben, elvesziti a formajat, aztan fel se tudom kenni. A szaga is fura lett, olyan olcsórúzs szag.
A catricetol most vettem egy folyekony ajakruzst (matte pro ink) es az ezerszer jobb.

Nekem nagyon tetszik, bar rajtam felkenve egyaltalan nem olyan szine van, mint a csomagolason, a szamon sokkal rikitobbnak nez ki. Egynek elmegy, de nem mondom, hogy ettol fogom megszeretni a ruzsozast. (Amugy fogalmam sincs, minek veszek 2 havonta ruzst, amikor szerintem kb. csak karacsonykor szoktam kisminkelni magam de mindegy :D)

Catrice Matt Pro Ink Folyékony Ajakrúzs

Catrice Matt Pro Ink Folyékony Ajakrúzs
2020. szeptember 16.

Nagyon tetszik! Tenyleg tartos es matt. Nem hittem, hogy ennyire jo, olyan lovely k-lips elmenyre szamitottam, de jobb annal.

Merz Spezial Bőr Haj Köröm Drazsé

Merz Spezial Bőr Haj Köröm Drazsé
2020. augusztus 20.

Nos, kenytelen vagyok atfogalmazni az 5 csillagos ertekelest. Ketto dobozzal szedtem be, de ugy, hogy heti, tehat HETI 1-3 szemet vettem be, nem napi kettot, mint ahogy ajanljak. Ilyesforman eleg sokaig tartott a ket doboz, de csak elfogyott. Pont az elfogyassal nyugtaztam, hogy remek, marekban hullik a hajam. A szam sebesre volt szaradva, de kinek tunt ez fel az akkori szeles tavaszi idoben? Depresszios rohamaim is voltak, de ugye 2020 az 2020, kulonosebben nem lepodzem meg. Aztan eltelt egy kis ido, es rajottem, hogy hoppa... hajhullas, szaraz szaj es depreszio, ilyet mar tapasztaltam a Roacuttan tablettanal! Igen, A vitamin tuladagolas. En nehezmenyezem, hogy nem tuntetik fel piros betukkel a hasznalati utasitasan, hogy ilyen veszelyei vannak!
Amugy nagyon eros vitamin, a korabbi, pozitiv velemenyemben is a roacuttanhoz hasonlitottam, nalam ez ugy mukodott, hogy bevettem este a Merz tablettat es masnapra erezhetoen es lathatoan szebb lett a borom. Oszinten szolva sosem gondoltam volna, hogy ezt is tul lehet adagolni, raadasul ilyen kis dozisban is. Aprilis eleje ota nem szedem, a hajhullas es egyeb tunetek 1.5 honappal ezutan szuntek meg. Amig szedtem, 63kg voltam, most 55 vagyok,erdekes...
Reszemrol ez az a vitamin, amit soha tobbe nem akarok szedni. Es biztatnek mindenkit, hogy kritikusan alljon hozza es vigyazzon a tuladagolassal.

B.U. Hidden Paradise EDT

B.U. Hidden Paradise EDT
2020. augusztus 14.

Csomagolas nagyon hangulatos, illat gyumolcsos. Az a nyarra miert ne kategoria. Fiatalabb korosztalynak szuper lehet