rosa.love

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

got2b Powder'ful Dúsító Hajformázó Por

got2b Powder'ful Dúsító Hajformázó Por
2012. március 28.

Sztem nézzetek meg egy youtube-os videot a használatáról, mielőtt nekifogtok, hogy ellessétek a formázó mozdulatot...Különben nekem bejött, szerintem kíméletesebb, mint tupírfésüvel nyúzni a hajszálakat.

Elséve Volume Collagen Sampon

Elséve Volume Collagen Sampon
2012. március 27.

Megzabáltam a reklámot..megint.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2012. március 27.

Amikor ezt használom, másnap mindig megkérdezik h "te mit csináltál a hajaddal h ilyen fényes?" Esküszöm nem használtam még ennél jobbat, pedig a tv reklámok hatására mindig elcsábulok és megveszem a legújabb balzsamokat...Különben, csak a haj hosszára és végére való, a fejtetőn használva még jó h lelapítja a hajat.

Essence Sun Club Bronzing Body Gel - Bronzosító Testápoló Zselé

Essence Sun Club Bronzing Body Gel - Bronzosító Testápoló Zselé
2012. március 26.

Nem tud valaki hasonlót? ezt már nem gyártják...reménytelenül fehér bőrömből szolibarnát csinált egy perc alatt..imádtam!

Vichy Dermablend Corrective Foundation

Vichy Dermablend Corrective Foundation
2012. március 26.

Csaknem 10 éve használok napi szinten alapozót, és rengeteget kipróbáltam már, de ez viszi a pálmát...Tökéletes fedést biztosít vékonyan felkenve is. A legjobb, hogy bármikor lehet tökéletesíteni/kipótolni napközben, az új réteg észrevétlenül beleolvad az előzőbe (sok alapozónál ez lehetetlen, mert foltos lesz az eredmény)...Pattanást nem okoz, a pórusokat szinte láthatatlanná teszi, kényelmes, tartós viselet.

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2012. március 26.

Olyan, mint egy híg, felvizezett (vagy inkább: olajjal elkevert) gyatra alapozó...maximum tökéletes bőrön tudnám elképzelni, mert akinek a lehető legminimálisabb korrekcióra van szüksége, hát, az jobb, hogyha messze elkerüli...a sápadt-csillogó hártya, amivel bevonja az arcot, maximum még jobban kiemeli a bőrhibákat.