rosa.love

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Herbária Bano-féle Calcium-Kovaföld Kapszula

Herbária Bano-féle Calcium-Kovaföld Kapszula
2020. július 26.

Update: újabb hatását vettem észre, nálam elmulasztja vagy megelőzi az izomlázat. Úgy vettem ezt észre, hogy eddig elég sok problémám volt az izomfájdalmakkal mivel minden 2. nap edzek. Sokszor már fájdalomcsillapítót kellet bevennem. Aztán mióta szedem ezt a kovaföldet, ez teljesen elmúlt.

A Merz mellett ez a masik legjobb vitamin, amit valaha probaltam. Hajra talan jobb is, mint a Merz. Ugyanis nem hizlal, sooot, kifejezezten csokkenti az etvagyat es nagyon megerositi a hajat rovid idon belul. Mas markanak (dm vagy rossmann sajat markasat probaltam) a kovafold kapszulajatol tiszta pattanas lettem, ez az egyetlen, amit toleral a szervezetem. Aki hajat szeretne erositeni, ezt, csakis ezt probalja ki!

Essence The Blush

Essence The Blush
2020. június 27.

Most eletemnek egy fura szakaszat elem: bevasaroltam egy csomo sminket ugy, hogy amugy nem sminkelek a szemoldokom kivetelevel semmit. De hogy majd egyszer, ha ramjon a sminkeles, milyen jo is lesz. A pirosito korrekt darab, pigmentalt, konnyu viselet, a szine pedig szuper. Az essence pirositokat regen nagy sminkes korszakomban is imadtam, azota is valtozatlan a minoseguk.

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk
2020. június 27.

Evek ota csak hipoallergen szappant hasznalok arclemosashoz, semmi mast, de a parom hozott egy ilyet. Regebben, jo tiz eve hasznaltam ezt a termeket, akkoriban is tetszett. A legjobb benne az a husito, bizsergeto erzes, amit maga utan hagy. Igy nyarra mindenkepp nyero. Nekem anno nem segitett a borhibaimon semmit (most meg nem igazan vannak).

Balea Love Melon Deo Spray

Balea Love Melon Deo Spray
2020. június 27.

Ezt nagyon eltalaltak! Jo az illata, nem csip, nem irrital. Testpermet jelleggel hasznalom mert jo nagy kiszereles es maskepp sose fogyna el. Tulzasba vinni lehetetlen, hamar elillan. Az izzadasgatlo hatasa nalam eddig bejott.

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
2020. június 27.

Erre mit mondjak? Ez konkretan viz. Talan selfiekhez jo lehet, mert kb addig tart a hatasa, mig elkattintok 3 kepet :D

Lirene Bronze Collection Önbarnító Hab

Lirene Bronze Collection Önbarnító Hab
2020. május 11.

Pozitivum: nekem pontosan olyan szinem lett tole, mint BARMELYIK onbarnitotol, pedig vegigprobaltam mar mindent. Ez enyhen sargas barna, de megiscsak barna szint jelent.
Negativum: csip, szilikonos, parfümos, kifujaskor illatos de orak mulva büdös lesz. Csak labon hasznaltam :egesz nap egy csuszos, ragados reteg volt rajta. Rovidnadragban voltam egesz nap, szoval valoszinuleg sokszor megerintettem a labamat es ezutan az arcomat, mert estere tiszta pattanas lett az arcom.
Szoval nem is tudom. Maskor ugy fogom hasznalni, hogy felkenem es 2 ora mulva lemosom, talan akkor nem lesznek ilyen mellekhatasai.

1X1 C-Vitamin 500 Mg Rágótabletta

1X1 C-Vitamin 500 Mg Rágótabletta
2020. április 27.

Jo termek, de igazabol semmi szuksegem nem volt ra sok gyumolcsfogyasztas mellett. Csinaltattam egy verkepet a hasznalata alatt, es az egyik ertekemben eltetes volt, az orvos szerint a tulzott C vitamin fogyasztas miatt. Mivel rengeteg smoothiet iszok, inkabb lemondtam errol a vitaminrol. Azota a verkepemben megszunt az elteres is. Csak azert irom ezt, mert mindenhol azt irjak, hogy persze, a C vitamint nem lehet tuladagolni, pedig mint mindent, ezt is lehet.

Isana Med Folyékony Szappan

Isana Med Folyékony Szappan
2020. április 27.

Jelenleg az egyetlen termek amit az arcomra hasznalok. Reggel, este ezzel mosok arcot mar kb 3 eve. Nem sminkelek, nem hidratalok, semmi trutymot nem kenek a boromre. Sosem volt meg ilyen gyonyoru a borom eletemben.

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk
2020. április 27.

Nem, nem es nem. Probaltam szeretni de nem megy. Tömény parfümös szilikon, tiszta pattanas lesz tole a nyakam, ha ezt hasznalom. A kezemrol alig birom lemosni a csuszos szilikon reteget,sot,a furdokadon is hagy egy olyan hartyat, amit vakarni kell, hogy lejojjon. A szagatol megfajdul a fejem, napokig megmarad a hajamban. Konkretan mar bekonnyezik a szemem, ha kinyitom a doboz tetejet. Sajnalom, de utalom.

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor
2020. április 27.

Jo,de azert nem kiemelkedo. Az illata eloszor nagyon tetszett, de sokadjara mar nem ereztem körtének, csak szintetikus szagnak. A hatasa egyelore megfelel, de messze meg a kanikula.