rosa.love

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Christina Aguilera EDP

Christina Aguilera EDP
2019. június 21.

Emlekszem, 2009ben kaptam ajandekba, es elegge kikerekedett a szemem, hogy ööö szóval Christina Aguilera, marmint az a Christina Aguilera aki utoljara a kilencvenes evekben volt menő? Mar felbontas elott valoszinunek tartottam, hogy az elso adando alkalommal tuladok rajta.. De nem igy tortent. Nagyon megtetszett az illat, csabito, "csajos" volt, huszoneves enemhez teljesen jol illett, jol jott randizashoz, kioltozos napokhoz. Azota eltelt meg 10 ev, en se lettem fiatalabb, de mar vegkepp nem fujnek magamra semmit, amit a 90es evek letunt (illetve a letunest 2 tonna botoxszal ellensulyozni kivano) sztar neve femjelez.

Bell HYPOAllergenic Illuminating Rouge

Bell HYPOAllergenic Illuminating Rouge
2019. június 6.

Hat, ujabb Bell termek amit nem toleral 100%osan a borom. Eltomitette a porusaimat azon a reszen, ahol felkentem. Az egyszinu pirosito konnyebb viselet ugyanettol a markatol, az nem bantotta a boromet.

Essence Korrektor Stay All Day 16 H Long Lasting

Essence Korrektor Stay All Day 16 H Long Lasting
2019. június 6.

Testveremtol kerult hozzam egy fel tubussal, hasznalgattam egy ideig. El nem tuntet borhibat, viszont a pirossagat tokeletesen semlegesiti. Nekem egesz nap kitartott. A szine tokeletes. Viszont nekem okozott par pattanast sajnos.

Sally Hansen Airbrush Legs Vízálló Folyékony Harisnya Spray

Sally Hansen Airbrush Legs Vízálló Folyékony Harisnya Spray
2019. május 24.

Update: Sajnos a Mullerben mar nem kaphato! Az eladono szerint sokan keresik naluk, de sajnos mar nem elerheto. Sporoljon meg egy utat, aki ezert megy oda, mint ahogy en tettem:(
Vegul neten rendeltem meg, jo sok szallitasi koltsegert :/

Hofeher boromre megvettem a legsotetebbet, adjunk neki, gondoltam,ha mar arra vetemedtem h festeket fujok a labaimra, legyen ütős az eredmeny. Egyaltalan nem lett brutalisan sotet. Kb mintha erosebb onbarnitoval kentem volna be. Viszont annyira gyonyoru egyenletes, fenyes lett a labam, hogy alig birtam levenni rola a szememet:D
Megdicsertek tobben is.
A karjaimra is fujtam, ott is tok jol mutat. Feher, szeplos, nehol apro anyajegyes borom van, de ezzel ugy neztem ki, mint akit photoshopban szerkesztettek. Par oraig,amig tartott. Sajnos eleg hamar elfogyott, sztem 5 hasznalatot se birt ki (mondjuk magas vagyok, eleg sok kellett). Es ugy emlekszem, az apro szoszok, porszemek nagyon ragadtak ram, amig a boromon volt ez a termek.
Ez a nehany evvel ezelotti tapasztalatom, de iden ujra beruhazok ra.

Sundance Áttetsző Önbarnító Spray

Sundance Áttetsző Önbarnító Spray
2019. május 24.

Majdnem megfulladtam, mire az egesz testemet befujtam. De tenyleg.
Viszont az hatalmas elonye, hogy abszolut nincs zsiros erzete,nem erzem ugy, hogy fulldoklik alatta a borom.
Hasznalata nehezkes, mert tenyleg betolti a teret, csaladtagok nem igazan toleraljak. Es vegso soron a tenyerbe kell fujni es ugy eldolgozni, mert mashogy fogalmam sincs, hogy hova jutott es hova nem, leven teljesen atlatszo, rogton felszivodo anyag.
Alkohol jocskan van benne, kicsit csip, de hamar elillan.Szine rajtam szokasos Sundance minoseg, szep barna, jo nem az a 100%ig igazi szin, de jobb, mint a hullafeher...
Annak ajanlom, akinel fo szempont, hogy ne egy poruseltomito,zsiros reteget hagyo kremet kenjen magara. Vagy annak, aki csak a labait akarja barnitani, es van lehetosege udvaron, szabadban felfujni.
Osszessegeben azt kaptam, amit vartam, egy jo kis nyaralos kezdőszín.
Amugy most vettem a Dmben, nem kifutott termek, mint ahogy az adatlapjan szerepel.

RdeL Young Gel Rose Fedőlakk

RdeL Young Gel Rose Fedőlakk
2019. május 24.

En magaban hasznalom. Szep, csak nem fedolakknak. Nekem felszedte az alatta levo, szinten Rdl lakkot. De magaban szep fenyes, egeszseges kinezetu kormoket csinal.

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2019. május 24.

Rengeteg draga, markas parfum birtokosakent /kiprobalojakent is az a helyzet, hogy ez talan a kedvenc illatom az osszes kozul. A legtobb bok bezsebeloje, a ferjem kedvenc illata,de meg a kislanyom, sot az anyukam is imadja rajtam.

p2 Szájkontúr Ceruza

p2 Szájkontúr Ceruza
2019. május 24.

Ezek a P2 szajkontur ceruzak hihetetlenul jok!
3 darabot vettem belole, annyira tetszik. Jol pigmentalt, es ami nekem nagyon fontos: nem okoz miteszert, pattanast a szam koruli boron (sajnos ez sokszor elofordult mas ceruzaknal). Nem tul tartos, de ha vigyazok ra, egesz sokaig kitart.
Mindenkinek nagyon ajanlom ezeket a szajceruzakat, illetve a P2 ruzsokat is! Nagyon kellemes meglepetes volt, hogy az altalam eddig jelentektelennek tartott marka ajakra szant termekei ennyire jok.

RdeL Young Shiny White Fedőlakk

RdeL Young Shiny White Fedőlakk
2019. május 23.

Ööö.. Szoval ez atlatszo lila, konkretan orgona lila kormoket csinal. Ami egyreszt oke, lehet szepkent is felfogni, masreszt meg ugy nez ki, mint egy lefagyott kez ujjai.. esetleg zombi jelmezhez is jo lehet... Alaplakknak nem ertem, hiszen konnyeden elfedi barmilyen szin. Fedolakkent se ertem, mert ha valasztok egy szint, minek kennek ra lila lakkot? Feherito lakkent pedig az ert nem ertem, mert ez nem feherit, hanem LILASIT. 3 nap alatt le is kopott a fele.

Bell HYPOAllergenic Long & Volume Mascara

Bell HYPOAllergenic Long & Volume Mascara
2019. május 15.

Soha eletemben nem volt meg ennyire konnyu, termeszetes szempillaspiralom. Barna szinben vettem,sokkal jobban illik az arcomhoz, mint az eddigi fekete spiraljaim.
Egy minimalis melyseget ad a tekintetemnek, de megis szinte olyan, mintha nem lenne festek a pillaimon. Regota kerestem ezt a hatast. Egyelore tesztelem, ha 1 het utan se irrital, ez lesz eletem szempillaspiralja. Sajnos nem varok tul sokat, mert a marka mattito alapozoja iszonyuan tonkretette a boromet, igy szkeptikus vagyok...de majd meglatjuk..